Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - emircan77

Pages: [1] 2 3 ... 17
1
Site Tanıtımları / Haber Sitesi ile Gündemi Doğrudan Takip Edin
« on: December 16, 2021, 06:08:16 am »
Haber Sitesi ile Gündemi Doğrudan Takip Edin

Dünyada ve ülkemizde olan biten son dakika haberleri, kamuoyunu ilgilendiren birçok Haber yeni adresinde sizlerle. Doğru haberciliğin yeni adresi olan Haber sitesi takip ederek son dakika gelişmelerinden anında haberdar olabilir ve gündemi takip edebilirsiniz. Herkesi ilgilendiren haberlerin yayınlandığı yeni sitemizde spordan, magazine birçok alanda haber değeri taşıyan olayı sizlere aktarıyoruz.

Haber Sitesi ile artık gereksiz uzatma haberlerin olmadığı, direkt olarak bilgiyi haber okuyucusuna sunan bir habercilik anlayışı ile karşınızdayız. Türkçe'nin düzgün kullanımına dikkat ederek, asparagas olmayan ve gerçek haber değeri taşıyan olayları derleyip, işinde uzman editörlerimiz ile sizlerle paylaşmaktayız. Haberler ve daha birçok gündeme dair güncel bilgilerden direkt olarak haberdar olmak istiyorsanız eğer sizleri adresimize bekliyoruz. Sitemizde yayınlanan haberler ülke gündemiyle birlikte dünya gündemini de içermektedir. Global News sekmemizden diğer ülkelerde ki gelişmeleri takip edebilirsiniz. Global News bölümünde ki haberlerimiz İngilizce yayınlanmaktadır.

2
Site Tanıtımları / Ankara İkinci El Kitap Alanlar
« on: December 13, 2021, 09:45:29 am »
Tüm kitaplar harika olsa da, kullanılmış kitaplar okuyucular için özel bir çekiciliğe sahiptir. İçindeki hikayelerin başkası tarafından yaşandığını ve sana ulaşmak için dolambaçlı bir yolculuk yaptığını bilmek inanılmaz. Paranızı tüketmeden neye ihtiyacınız almak için harika bir yoldur. İkinci el kitap alıp satmayı çok seviyoruz ve bu coşkuyu sizinle paylaşmak istiyoruz. İşte her zaman kullanılmış kitap satın almanız gereken birkaç neden.

Para Kazandırır

İkinci el bir şey satın alırken olduğu gibi, kullanılmış antika kitap satın almak para biriktirmenin etkili bir yoludur. Yepyeni kitaplar genellikle yeni oldukları için daha pahalıya satılır. İkinci el bir mağazadan kullanılmış kitaplar, yeni bir kitabın fiyatının küçük bir kısmına mal olabilir.

Eski Kitaplar Daha Fazlasını Okumanıza İzin Verir

Gerçekten hevesli okuyucular için, tamamen dolu bir kitaplık asla yeterli değildir. Kendinizi okumak için yeni kitaplarla dolu tutmak istiyorsanız, kullanılmış kitap satın almak gerçekten en iyi yoldur. İkinci el kitapların katıksız çeşitliliği de farklı türlerde kitapları okumanızı sağlayacaktır.

Ufkunuzu Genişletebilirsiniz

Zincir kitapçılarda sadece okuyan herkesin alacağı en yeni kitaplar bulunur. Herkesle aynı popüler kitapları okumaktan bıktıysanız, kullanılmış kitaplarınızı satın almaktan daha iyi bir yol yoktur. Kullanılmış kitapların hayatın her kesiminden birçok farklı insandan gelebileceği göz önüne alındığında, kullanılmış bir kitabın köşesinde gizlenmiş ne bulabileceğinizi asla bilemezsiniz. Özellikle okurken açık fikirli olmak önemlidir ve zihninizi daha önce hiç düşünmediğiniz hikayelere veya fikirlere açmak hayatınıza büyük fayda sağlayabilir.

İkinci El Kitap Aramanın Tadını çıkarabilirsin.

Her zaman aynı zincir kitapçının önünde geçtiğinde, seni çok az şaşırtır. Bu nedenle, zaten sevdiğiniz türe gidin ve yeni bir şey olup olmadığını görmek için bir sahafa gidin ve hızlı bir göz atın. Öte yandan, kullanılmış kitapları aramak hazine avına çıkmak gibidir. Yeterince derine inersen ne bulacağını asla bilemezsin. Kim bilir; belki de az bilinen bir romancıdan ezoterik, baskısı tükenmiş bir kitap, az bilinen bir tarihsel olay üzerine bir tez ya da sadece sizi kapağına güldürecek bir şey bulacaksınız. Ama sen deneyene kadar o kitabın bir sonraki harika okuman olup olmayacağını asla bilemezsin. Yeni kitaplar aramak hevesli bir okuyucu olmanın eğlencesinin bir parçasıdır, bu nedenle yerel ikinci el mağazanızın kullanılmış kitap bölümünü aramanın keyfini çıkarın.

Çevre Dostu, Çevreye Yardımcı Olur

Günün sonunda, kitaplar çok fazla ağaç tüketen kağıtlardır. Eski kitapları atmak, hem iyi bir kitabın hem de onu yapmak için kullanılan tüm kağıtların israfıdır. Bu kullanılmış kitapları çöpten ve kitap rafından uzak tutarak çevre dostu olmaya ve çevreye yardım etmede küçük bir rol oynayabilirsiniz. Bu kitapların çok sayıda baskısı hala her yerde mağazalarda olduğunda, eski bir kitabın yeni bir baskısını serin ve yeni bir kapakla satın alma dürtüsüne direnin. Bu, çevreyi korurken bilgileri ve hikayeleri daire içinde tutmamızı sağlar.

Sayfa köşelerini katlamak veya sabah kahvenizi üzerine dökmek konusunda endişelenmenize gerek yok, zaten bu şeyleri yapan birkaç sahibi gördü. Yepyeni bir kitabın tertemiz bitişini lekelemek istememek gibi okumanızı engelleyen her şey bir kitap için yararlı bir nitelik değildir. Onları kullanılmış olarak satın alın ve adımlarını atmaktan asla endişelenmenize gerek kalmaz.

Gerçekten Olağanüstü Bir  Eski Kitap Bulabilirsin.

İster sınırlı sayıda bir kapak, ister yalnızca bir baskıda yer alan bir yazar tanıtımı olsun, kullanılmış kitaplar satın almak koleksiyonunuza eklemek için gerçekten benzersiz bir şey bulmak için en iyi fırsatınızdır. Daha önce okuduğunuz kitaplar bile daha önce hiç görmediğiniz bir baskıda bulunabilir. Hevesli bir kitap koleksiyoncusu için, gizli mücevherleri bulmak için en yakın ikinci el mağazanızın kullanılmış kitap bölümünden daha iyi bir yer yoktur.

İkinci el kitap alanlar; sahafçılar dahil olmak üzere birçok ikinci el kitapçıdan kitap alarak sevdikleriniz ya da komşularınıza okumaları için yeni bir kitap yerine kullanılmış bir kitap satın alarak hediye edebilirsiniz.

Umarım, her zaman kullanılmış kitap satın almanız gereken bu nedenlerden bazıları sizi ikinci el satın almanın genel yararına ikna etmiştir. Eski ikinci el kitap alanlar sahafçılarda mükemmel durumda çok çeşitli kullanılmış kitaplarla iyi stoklanmıştır. Ankara'da sahafçılar raflarına koymak için sadece en kaliteli kitapları alıyor. Ayrıca, bu kaliteli ürünler için mevcut en düşük fiyatları sunuyorlar, böylece keşfedilecek sürekli büyüyen dünya yığınınıza ekleme konusunda kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

3
Site Tanıtımları / Güriz İzolasyon
« on: December 13, 2021, 06:10:23 am »
Güriz İzolasyon

Güriz İzolasyon Sistemleri olarak 15 yılı aşan bilgi ve tecrübemizi, siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını yaşamaktayız. Ses yalıtımı ve gürültü önleme konusunda danışmanlık yapan firmamız 2005 yılından itibaren uygulama alanında da çalışmalarımıza hız kazandırmış olup zaman içerisinde Türk endüstrisinde kendimize hak ettiğimiz yeri almış bulunmaktayız. Kurulduğumuz günden itibaren sadece ses yalıtımı ve gürültü kontrolü hizmeti veren uzman kadroya sahip olan firmamız; Soğutma grupları ses yalıtımı, Jeneratör Ses Yalıtımı, Havalandırma üniteleri ses yalıtımı, Kompresör ses yalıtımı, Blower ses yalıtımı, Buhar türbinleri ses yalıtımı, Chiller ses izolasyonu, Akustik Panjurlar, Jeneratör Odası ses izolasyonu, Elektrikli - sıvı - gazlı motor ses yalıtmı, Kojenerasyon ses yalıtımı, Fabrika içerisi Pres ses yalıtımı, Fabrika içerisi sessiz ofisler, Tesisat odası ses yalıtımı, Soğutma kulesi ses yalıtımı, Rooftop ses yalıtımı, mekanik tesisat odası ses izolasyonu, Kondenserses Yalıtımı, yol kenarı gürültü ses bariyeri, Akustik menfezler gibi ses yalıtım sistemleri konularda hizmet vermektedir.

Akustik Ses Yalıtımı

Akustik ses yalıtımı faydaları ile oldukça tercih edilir. Ses yalıtımı sayesinde konforlu bir yaşama merhaba deriz. Eski yapılara nazaran yeni yapılarda, ses izolasyonu oldukça kullanılır. Yalıtım, ses kirliliğini, gürültüyü azaltarak yapı içine sızdırır. Akustik ses yalıtımını oluşturmak için, akustik sünger kullanılır. Akustik süngerler hem ses yalıtımı sağlarken hem de hoş görüntü sağlar. Çalıştığınız firmanın güvenilir ve tecrübeli olması oldukça önemlidir. Bu yüzden doğru bir firma tercihi yaparak, tecrübeli ekiplerle çalışın. İsteğinize göre süngerin rengini seçebilirsiniz.  Müzik odası, ses kayıt odası ve stüdyolarda kullanılan süngerler ses yalıtımını sağlar. Gürültüleri hapsederek oda içindeki faaliyetleri gürültüden korur.

4
Site Tanıtımları / Yacht Charter with Ete Yachting
« on: December 13, 2021, 05:19:05 am »
Yacht Charter with Ete Yachting

The classic, static and limiting holiday concept is the favorite of holidaymakers: renting boats and yachts on vacation. Vacationers who like to spend their holidays with their friends in coves with clear and clean waters without four walls, by constantly changing places, Ete Yachting has already gotten used to living at the peak of comfort by examining the yacht charter category in which it offers dozens of options. If you are considering yacht charter options during your holiday this year, our yacht and boat rental category awaits you.

Boat, gulet and yacht charter areas for holidays are located in the main Aegean and Mediterranean holiday resorts. Marmaris boat rentals, Fethiye boat rentals and Bodrum boat rentals are among the regions where boat rentals are mostly anchored for holidays. After examining the boats and gulets in the relevant category of Ete Yachting, you have the chance to send your requests for additional routes, bays and regions to the captain. There are routes such as Bodrum - Gökova Bay, Bodrum - Knidos - Gökova, Fethiye - Kekova, Marmaris - Datça at the beginning of the favorite bays and regions of those who prefer to charter gulets and boats.

5
Site Tanıtımları / Buy apartment in istanbul
« on: December 10, 2021, 05:53:56 am »
Istanbul is the largest city and the financial capital of Turkey. Buy apartment in istanbul More than 20 million people live in Istanbul from different nationalities. As a leading city in Turkey, Istanbul property prices are increasing faster than anywhere by the contribution of investments. Within the last 5 years, Return of Investment in some areas in Istanbul reached up to %173. Rapid urban transformation and increasing demand show that property prices in Istanbul is not somewhere near to be at its maximum.

Since the urban transformation law is started (2011) only the %15 of buildings have been transformed and there is a long way to go for urban transformation. Apartments for sale in istanbul. Statistics and data show that buying property in Istanbul will keep being one of the most profitable investments for long years.
Why to buy property in Turkey now?

Buy property in istanbul. Turkey attracted attention from all over the world during coronavirus pandemic with its strong social and economic structure. Turkey came forward with succeeded healthcare facilities and sustainable supply chain during the pandemic. Thus, the idea of "Turkey's rise will gain speed once the pandemic is over" is started to be spoken out loud.

6
Site Tanıtımları / İndir İşte - En Çok Kullanılan Yazılımlar
« on: November 29, 2021, 07:11:47 am »
İndir İşte - En Çok Kullanılan Yazılımlar

Her bilgisayar kullanıcısının kullandığı çeşitli programlar bulunmaktadır. Bu programları bilgisayar kullanımımızı oldukça kolaylaştırırken, birçoğunu iş amaçlı veya eğlence için kullanmaktayız. Örneğin; ofis programlarını hem günlük hayatımızda bazı işlerimizi kolayca tamamlayabilmek için hem de iş ve okul görevlerimiz için sıklıkla kullanmaktayız. Herkesin kullanım ihtiyacına göre ücretsiz indirip, kullanabileceğiniz yazılımlar İndir İşte web sitemizde yer almaktadır. Siz de bilgisayar kullanımınızı bir üst seviyeye taşıyacak programları ücretsiz indirmek istiyorsanız web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Microsoft Office İndir

Günümüzde en çok kullanılan ofis paket yazılımlarından birisi olan Microsoft Office'i ücretsiz kullanabilmek için web sitemizden güvenle indirebilir ve kullanıma başlayabilirsiniz. Doküman hazırlama, slayt, tablo, hesaplama gibi çeşitli işlemleri yapmanızı sağlayan ofis yazılımları için sitemizde bulunan Microsoft Office İndir bölümünden indirebilir ve kurulumunu yaparak paket içerisinde yer alan programları kullanmaya başlayabilirsiniz.

CCleaner İndir

CCleaner sayesinde bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları taratarak, silebilirsiniz. Bilgisayarınıza optimizasyon yaparak daha hızlı çalışabilir hale getirmektedir. İnternet tarayıcı geçmişi temizleme, geri dönüşüm kutusu temizleme, çerez ve otomatik form bilgilerini temizleme özelliği yanı sıra windows kayıt defterini de onarır. Ayrıca bu program sayesinde Google Chrome, Internet Explorer, Firefox ve Microsoft Edge gibi popüler tarayıcıların geçmişini de temizleyebilirsiniz. Sitemizde bulunan CCleaner İndir bölümünden indirerek, kullanmaya başlayabilirsiniz.

7
Site Tanıtımları / Muhasebe Programları - Fenesoft
« on: November 29, 2021, 05:58:24 am »
Muhasebe Programları

Gerek toptancı, gerek perakendeci, gerek küçük esnaf, gerekse süpermarket gibi mağazasından hizmet veren ve sıcak satış yapan şirketlerin etkili bir satış takibi ve stok yönetimi yapması, ayrıca satış sözleşmeleri oluşturup bunları takip etmesi gerekir. Bu işlerin yanında fatura oluşturma ve düzenleme, bunların takip edilmesi, gelir ve giderlerin takibi ve bankacılık işlemleri de yapılmalıdır. Elde, defterlerle ve karışık Excel formülleriyle yapıldığında tüm hesapları karıştıran bu operasyonları pratik ve verimli şekilde gerçekleştirmek için ticari yazılımlara ihtiyaç vardır. Ticari yazılımlar hem kaynak ve zaman tasarrufu yapmanızı sağlar, hem de hataları minimuma indirir. Bu yüzden her ölçek ve sektörden işletmenin ticari muhasebe programları kullanması elzemdir. Ticari muhasebe programları, ön muhasebe ve genel muhasebe işlemlerinin kolayca yapılabilmesi için takip ve hesaplama araçları sağlar.

Ön Muhasebe Programı

Ön muhasebe programı olarak birçok modülü içerisinde barındıran ve ticari muhasebe işlemlerinizi oldukça hızlandıran Ön Muhasebe Pro yazılımı, şirketlerin ön muhasebe hesaplarını, düzenli ve sistematik bir şekilde takip edebilmesi için dizayn edilmiş bir ön muhasebe programıdır. İşletmelerin tüm ticari hareketlerini bilgisayar ortamında kayıt altında tutması ve kolayca hesap takibi yapabilmesi için üretilen yazılım, cari hesap takibi, kasa takibi, barkodlu stok takibi, fatura ve irsaliye yazdırma işlemleri, taksitli alış ve satış takibi, personel hesaplarının takibi, kıymetli evrakların (çek ve senet) vade takibi, teklif hazırlama işlemleri ve sipariş takibi için geliştirilmiş 14 modül içermektedir. İşletmelerin ticari faaliyetlerine ilişkin en çok ihtiyaç duyulan raporlar, ekstreler, analizler ve envanterler programda tek tuşla saniyeler içinde detaylı bir şekilde hazırlanabilir ve Excel, Word, Pdf veya yazıcıya çıktı olarak alınabilir.

Fenesoft yazılım sitemizde ön muhasebe dahil birçok ticari programlar yer almaktadır. Şirketler için gerekli olan bütün muhasebe ve ticari işlemleri kolaylıkla yapabilmenizi sağlayacak yazılımlar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

8
Site Tanıtımları / Çimstone Mutfak Tezgahı
« on: November 27, 2021, 10:21:46 am »
Çimstone Mutfak Tezgahı

Çimstone tezgah tasarımlarında her geçen gün yeni modeller ve malzemeler sektöre giriş yapıyor. Ancak en güvenilir olanlar genellikle en çok tercih edilenler oluyor. Akrilik ve Corian gibi dayanıklı ve şık olan Çimstone tezgahlar da son zamanların en beğenilen tezgahlarından biri olarak karşımıza çıkıyor.
Çimstone, merak edenler için mermer ve granit gibi her mekanda kullanılabilen çizilmez ve sert bir görünüme sahip dekorasyon öğesidir. Granitin uzun yıllar kullanılması sonucunda renginde oluşan matlıklar ve kırılan bölgelerinde bakteri oluşturması gibi bazı olumsuzluklar nedeniyle alternatif bir çözüm olarak çimstone ürünü üretilmiştir. Çimstone mutfak tezgahı tasarımı kuvars kristalleri ve doğal taşlar ile yapılmaktadır.

Çimstone Tezgah Kullanışlı Mı?

Granitin tüm olumsuz etkilerini bir kenara bırakmak için üretilen çimstone sağlık açısından da oldukça faydalıdır. Pürüzsüz bir yüzeye sahip olan çimstone tezgahlar bakteri oluşumunu önlemede oldukça etkilidir. Kolay kolay çizilmeyen çimstone tezgah modelleri mutfaklarda rahatlıkla kullanılabilir.
Çimstone dekorasyon malzemesi kuvars özelliği nedeniyle kolayca kimyasal maddelerden etkilenmez ve doğal bir parlaklığa sahiptir. Mekanlarınızı şık bir görünüme kavuşturan Çimstone tezgah modelleri hem daha sağlıklı, hem de daha şık bir görünüm isteyenlerin tercih etmesi gereken ürünlerdir. Çimstone tezgah fiyatı ile ilgili bilgileri firmamızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

9
Çimstone Mutfak Tezgahı

Çimstone tezgah tasarımlarında her geçen gün yeni modeller ve malzemeler sektöre giriş yapıyor. Ancak en güvenilir olanlar genellikle en çok tercih edilenler oluyor. Akrilik ve Corian gibi dayanıklı ve şık olan Çimstone tezgahlar da son zamanların en beğenilen tezgahlarından biri olarak karşımıza çıkıyor.
Çimstone, merak edenler için mermer ve granit gibi her mekanda kullanılabilen çizilmez ve sert bir görünüme sahip dekorasyon öğesidir. Granitin uzun yıllar kullanılması sonucunda renginde oluşan matlıklar ve kırılan bölgelerinde bakteri oluşturması gibi bazı olumsuzluklar nedeniyle alternatif bir çözüm olarak çimstone ürünü üretilmiştir. Çimstone mutfak tezgahı tasarımı kuvars kristalleri ve doğal taşlar ile yapılmaktadır.

Çimstone Tezgah Kullanışlı Mı?

Granitin tüm olumsuz etkilerini bir kenara bırakmak için üretilen çimstone sağlık açısından da oldukça faydalıdır. Pürüzsüz bir yüzeye sahip olan çimstone tezgahlar bakteri oluşumunu önlemede oldukça etkilidir. Kolay kolay çizilmeyen çimstone tezgah modelleri mutfaklarda rahatlıkla kullanılabilir.
Çimstone dekorasyon malzemesi kuvars özelliği nedeniyle kolayca kimyasal maddelerden etkilenmez ve doğal bir parlaklığa sahiptir. Mekanlarınızı şık bir görünüme kavuşturan Çimstone tezgah modelleri hem daha sağlıklı, hem de daha şık bir görünüm isteyenlerin tercih etmesi gereken ürünlerdir. Çimstone tezgah fiyatı ile ilgili bilgileri firmamızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

10
Site Tanıtımları / Belenco Mutfak Tezgahı
« on: November 27, 2021, 08:29:57 am »
Belenco Mutfak Tezgahı

Belenco Tezgah malzemesi su emme özelliği bakımından çok iyi test sonuçlarına sahip kuvars bir malzemedir. Özellikle çizilmeye karşı olan yüksek direnci ve geniş renk seçeneği nedeniyle mutfak tezgahı malzemesi olarak sıklıkla tercih edilmektedir.
Belenco renk kartelası için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Web Sitemizde belenco renk kartelası güncel ve geniş renk seçeneklerine sahiptir. Belenco tezgah montajı konusunda deneyimli usta kadromuz ile yapılacak tezgah montajı sonrası mutfağınızda uzun yıllar hijyenik ve dekoratif olarak tezgahınızı kullanabilirsiniz.
 
Belenco Tezgah Fiyatları

Su emmeyen yüzeyi, kolayce temizlenen yüzeyi ile kuvars mineralden gücünü alan belenco mutfak tezgahı uygun fiyatla artık tüm evlerde Belenco Tezgah fiyatları evinize göre değil, kullanılan belenco tezgah kalınlığı, belenco tezgah metrekaresi hesaplanarak yapılmaktadır. Belenco Tezgah ihtiyaçlarınız için gerçek fiyat listesi ve ihtiyacınız olan en uygun mutfak tezgahı modeli ile uzun yıllar boyu sorunsuz kullanacağınız tezgah için her zaman hizmetinizdeyiz.

11
Site Tanıtımları / Porselen Tezgah Uygulamaları
« on: November 27, 2021, 07:28:50 am »
Porselen Tezgah Uygulamaları

Porselenler mevcut tezgah ürünlerinin ve takım halinde satılan uygulamalarda yer almayan özel kaplamalara sahiptir. Bu sayede mutfaklar her zamankinden daha şık ve modern gözükür. Isı ve çizilmeye karşı dayanıklı olan porselenler son derece dayanıklıdır ve uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.
Porselenler, iç ve dış mekanlarda kullanılabilir yapıya sahiptir. Çok yönlü olmalarıyla birçok kişi tarafından tercih edilen bu tezgah uygulamalarını ister evde ister ticari amaçlı olarak iş yerlerinde kullanabilirsiniz.
Yeni nesil ve zamansız tasarımlarıyla dikkat çeken porselen mutfak tezgahı uygulamaları tam gövdelidir. Bütün yüzeyde tutarlılık sağlayabilecek tasarıma sahiptir. Modern ve lüks görünümlü mutfak elde etmek isteyenler dekoratif açıdan avantajlı duruma geçebilecekleri bu ürünü tercih edebilirler.

Konforlu ve Şık Mekanlar için Porselen Tezgah Uygulamaları

Porselen tezgahlar killerden ve mineral renklerinden elde edilerek sizlere sunulur. Eşsiz üretim süreci sayesinde plakalar ısı, ışık veya kimyasal temizleyicilerden asla etkilenmezler. Özel ve dinamik bir görünüm elde edebileceğiniz porselen tezgah uygulamaları arasında modern ve klasik seçenekler bulabilmeniz mümkündür.
Birbirinden farklı dekorasyon stilleriyle başarılı bir şekilde uyumluluk yakalayabilen özel porselen tezgah uygulamaları sayesinde yeni dekoratif fikirleri hayata geçirebilirsiniz. Yer aldığı mekanda büyük farklılıklar oluşturabilecek etkiye sahip porselen tezgah uygulamalarıyla mekanlarınızı yeniden yaratmaya başlayabilirsiniz.
Kolay temizlenebilir yapıdaki porselen tezgah uygulamaları, temizlik için ayırdığınız vakitten tasarruf elde edebilmenizi ve vaktinizi diğer işlerinize ayırabilmenizi sağlar. Kir ve toz tutmayan yapısı sayesinde dikkat çeken ürünlerle hijyenik bir ortam oluşturabilirsiniz. Porselen tezgah fiyatları, uygulanacak boyut ve tasarım gibi etkenlere göre değişiklikler göstermektedir.

12
Site Tanıtımları / Ankara Mimarlık Ofisleri
« on: November 24, 2021, 07:45:32 am »
Ankara Mimarlık Ofisleri

Ankara'da mimari alanda birçok yönden sizlere en iyi hizmeti sunmak amacıyla 2016 yılında kurulan mimarlık ofisimiz ile sizlerin isteklerini yerine getiriyoruz. Ankara mimarlık ofisleri olarak; konut, ofis ve karma kullanım gibi üst yapı projelerinin tasarım, şantiye alanı, ve proje hazırlama gibi çalışma alanlarının kontrol ve yürütücülüğünü üstlenmek ve sorunsuz bir şekilde projelerinizin tamamlanmasına yardımcı olacak amaçla uzman ve deneyimli kadromuz ile hizmet sunuyoruz.


Ankara'nın birçok yerinde isteğinize özel olarak ofis, villa ve konut tasarım ve projelerinde birçok kişiye sunduğumuz hizmetlere halen devam ediyoruz. Bu zamana kadar yapmış olduğumuz örnek projeleri ve diğer Mimari Proje fiyatları örneklerimizi web sayfamızdan inceleyerek fikir sahibi olabilir ve bizimle çalışmak için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.


Ankara Villa Yapım Maliyeti

Ankara'nın şehrin merkezine yakın bölgelerde, isteklerinize uygun tasarım ile villa projelerinizi hazırlıyoruz. Ankara villa yapımı alanında daha önceden gerçekleştirmiş olduğumuz Ankara Villa Projelerimizin çalışmalarımızın detaylarını ve villa yapım maliyeti hakkında detaylı bilgileri web sitemizden inceleyebilirsiniz.

13
Zöhre Ana Kimdir? Mucizeleri Nedir? - Zöhre Ana Öldü mü?

Zöhre Ana Kimdir? Asıl adı Süheyla Höke olan Zöhre Ana, Yozgat'ın Köçekkömü köyünde 15 Haziran 1957 tarihinde dünyaya gelmiştir. 971 yılında ailesi ile Ankara'ya göç eden Zöhre Ana, 1973 yılında Yüksel Gülen ile evlenir. Evli ve iki çocuk sahibi olan âşık, ilkokul mezunudur. "Yaşayan pir" olarak anılan Zöhre Ana, 10 Kasım 1982 tarihinde Umman'a dalar ve bu ana kadar normal bir aile hayatı yaşarken bu tarihten sonra manevi bir inanç önderi olarak hayatına devam eder ve irşat çalışmalarına başlar.

Zöhre Ana'nın nefeslerini içeren Pir Nefesi Haktır, Hak Sözü Allah, İlmin Sözü Ali'dir isimli üç adet kaset ve CD'si ile; Mehtaptaki Erenler, Cem'den Gelen Nefesler ve Ali Pirimdir Yolu Bizimdir adlı üç kitabı vardır. Cem'den Gelen Nefesler kitabı, gazeteci İsmet Solak'ın, Zöhre Ana ile gezip onu dinleyerek söylediklerini kayda alması neticesinde hazırlanmıştır. Zöhre Ana, şiirlerini doğaçlama söylemektedir. Şiirlerinde Allah-Muhammed-Ali üçlemesine, Hz. Ali ve On İki İmam aşkına, Atatürk sevgisine ve kadın haklarına yer vermektedir. Zöhrem, Zöhre, Zöhre Ana mahlaslarını kullanmaktadır

Zöhre Ana Mucizeleri o kadar fazladır ki kendisinin bildiği ve doğru çıktığı birçok olay kayda geçmiştir. Zöhre Ana hakkında açmış olduğumuz sitemizin de forum kısmında bulunan mucizeleriyle ilgili konulara ulaşabilirsiniz.

Zöhre Ana Öldü mü? Sorusunun cevabı da web sitemizde detaylı olarak açıklanmıştır. Zöhre Ana hakkında bütün bilgilere zohreana.com web sitemizden ulaşabilir, aklınızda ki soruları forum bölümünden sorarak Zöhre Ana ve mucizeleriyle ilgili birçok bilgiye kısa zaman içerisinde ulaşabilirsiniz.

14
Site Tanıtımları / Sakarya İlaçlama Firmaları - Cömert İlaçlama
« on: November 24, 2021, 06:20:29 am »
Sakarya İlaçlama Firmaları - Cömert İlaçlama

Cömert İlaçlama olarak Sakarya başta olmak üzere çevre il ve ilçelerde de ilaçlama ve dezenfekte hizmetini sunmaktayız. Günlük yaşamda sıklıkla bulunduğumuz ev, ofis gibi yerlerde böceklenme, haşere yuvaları, pire, tahtakurusu gibi sorunlar yaşanmaktadır. İnsan sağlığını ve yaşam alanını olumsuz etkileyen bu faktörlerden kurtulmak için Sakarya ilaçlama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İlaçlama alanında uzun zamandır kazanmış olduğumuz deneyim ile yaşam alanlarınızı kısa süre içerisinde titizlikle ilaçlıyoruz ve ortamı haşerelerden uzaklaştırıyoruz.

Sakarya ilaçlama firmaları olarak Sakarya'nın bütün ilçelerinde hizmet sunmaktayız. Sakarya genelinde sizlerin istek ve ihtiyacına göre ekiplerimiz ev, iş yeri, fabrika ve bahçelerinizi ilaçlayarak bu alanları haşerelerden uzak tutmayı sağlamaktadır.  Oluşan nemle birlikte artan haşere sorunlarınızı çözmek için Sakarya ilaçlama şirketleri olarak ilaçlama hizmetimizi sizlere sunuyoruz. Cömert İlaçlama, Sakarya'nın genelinde ve çevre illerde sizlerin isteğine göre haşere ve böcek ilaçlama hizmetini sunuyor.

15
Site Tanıtımları / Antika Osmanlı Kitapları
« on: November 23, 2021, 02:03:21 pm »
Antika Kitap Alanlar - Osmanlı Kitapları

Antika bir kitabı neyin değerli kıldığını hiç merak ettiniz mi? Neden bazı kitaplar yüzbinlerce dolara satılıyor, diğerleri ise sadece birkaç yüz değerinde? Belki antika ya da nadir bir kitabınız ya da antika kitaplardan oluşan bir kütüphaneniz vardır ve bunların değerinin ne olduğunu merak ediyorsunuzdur.

Bir kitabın değerli olup olmayacağı her zaman açık değildir. Yakın tarihli bir Christie'nin kitap müzayedesine bakalım (satış 2861, New York, 19 Haziran 2014). Isaac Newton'un Principia'nın bir kopyası sadece 4000 dolara satılırken, Neuw Jag unnd Weydwerck Buch adlı bir Alman kitabı - avcılık ve şahinlikle ilgili metinlerin bir derlemesi - 20.000 dolar kazandı! Öyleyse neden çoğu insanın hiç duymadığı anlaşılmaz bir kitap, bilim tarihinin en ünlü eserlerinden birinin beş katı kadar sattı?

Her şey birkaç öğeye iniyor. Birincisi: kitap ne kadar nadirdir? Başka bir deyişle, dünyada kaç kopyası var? Bir Kitap nadirse daha değerli olacak.

Bir kitabın eski olması nadir olduğu anlamına gelmez. 19. Yüzyılda basılan kitapların çoğu oldukça yaygındır. Kitabın yaşının doğrudan nadirliğine katkıda bulunabilmesi için muhtemelen 1700'lerde veya daha önce basılmış bir şey bulmanız gerekecektir.

Ayrıca, ilk baskılar bir kitabın sonraki baskılarından daha nadir olma eğilimindedir. Doğası gereği çok nadir bulunan bazı nesne türleri vardır: el yazmaları, mektuplar, dergiler ve orijinal sanat eserleri benzersizdir, çünkü genellikle yalnızca bir örnek vardır. Bunlar dikkatle araştırılmalıdır.

Dikkate alınması gereken ikinci faktör önemdir. Antika kitabın bir şekilde önemli mi? Eğer bir kurgu ya da şiir eseri ise, yazar ünlü ya da etkili miydi? Eğer bir bilim, tarih ya da felsefe kitabıysa, büyük bir keşfi duyurdu mu ya da alanının gidişatını değiştirdi mi? Bunlar koleksiyoncuların aradığı kitap türleridir.

Pekala, diyelim ki hem nadir hem de önemli bir kitabınız var. Bakmak istediğin bir sonraki şey şart. Başka bir deyişle, kitap iyi durumda mı? Bağlayıcı güçlü ve orijinal midir? Sayfalar temiz ve lekesiz mi? Hiçbir şey eksik olmadan metin ve resimler tamamlandı mı?

"150 yıl içinde yapacağımdan çok daha iyi görünüyor!" insanlar bana söylemekten hoşlanıyor, ancak durum koleksiyoncuların çok ciddiye aldığı bir şey. Bir kitabın hasarlı veya eksik bir kopyası, iyi durumda olan aynı kitaptan çok daha az paraya gidebilir.

Bir satıcı veya toplayıcının dikkate alacağı dördüncü faktör kökenlidir. Köken, kitabın daha önce kime ait olduğunu ve nereden geldiğini anlatan süslü bir kelimedir. İlginç veya benzersiz bir kaynak genellikle bir kitabın değerini artırabilir.

Pages: [1] 2 3 ... 17