Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - mehmetdugu

Pages: [1] 2
1
Sohbet / Bursa Web Tasarım ve Reklam Ajansı
« on: October 05, 2022, 03:27:33 pm »
Sitenin Adı : Bursa SEO
Sitenin Adresi : Bursa SEO
Sitenin İçeriği : Bursa Web Tasarım ve Reklam Ajansı
Sitenin Kodlandığı Dil : CMS - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2021
Site Hakkında Genel Açıklama : Bursa web tasarım ve reklam ajansı olarak yüzlerce firmaya hizmet sağladık ve sağlamaya devam ediyoruz. Sizlerde dijital çözümler için bizi tercih etmekten çekinmeyin. Kurumsallığa ilk adımı bizimle atmaya ne dersiniz ?


2
Sohbet / Trovo Canlı Yayın İzlenme Botu
« on: October 04, 2022, 12:51:22 pm »
Sitenin Adı : Türkiye'nin Lider TROVO İZLEYİCİ SATIŞ Paneli
Sitenin Adresi : https://smmproglobal.com/
Sitenin İçeriği : Canlı Yayın Platformu Trovo Live
Sitenin Kodlandığı Dil : CMS - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2022
Site Hakkında Genel Açıklama : Trovo izleyici satın alımının arttığı bu dönemde sizlere Trovo'dan bahsetmek istedik. Twitch Türkiye'de yaşanan skandaldan sonra, yayın yapmak için platform arayan Rekkitz ekibinin geçeceği söylenen Trovo Live!

Trovo Live, en yeni video oyunu canlı yayın sitelerinden biridir ve şu anda Twitch ve YouTube'un hakim olduğu pazara girmeye çalışırken, Mixer ile aynı kaderi paylaşmaktan kaçınmaya çalışıyor.

Yeni canlı yayın platformu Trovo Live, PUBG ve Riot Games'in sahibi; Epic Games, Ubisoft ve Activision Blizzard'ın hissedarlarından olan Tencent firmasına ait.

Trovo, Twitch ve YouTube Live'ın yerini doldurmaya çalışacak
Canlı Yayın Platformu Trovo Live Nedir?

Canlı yayın platformunun ara yüzüne bakıldığına Twitch ile benzerlikler görülebilir düzeyde. Twitch'te olduğu gibi "öne çıkan yayıncılar" ve "önerilen kanallar" bölümleri ana sayfada yer alıyor.


Trovo İzleyici Satın Al

rovo platformu daha önceden "Madcat" ismine sahipti ve ilk çıkış yaptığı andan beri beta olarak test edildi. Microsoft'un canlı yayın platformu Mixer'in kapanmasının ardından 30 milyon dolarlık bir partner yayıncılık programıyla Temmuz 2020'den itibaren bazı ciddi hamleler yapmaya hazır görünüyor.

Site, ortaklık programıyla ilgili bir basın açıklamasında, "Tamamen yeni bir platformda yeniden inşa etmenin ne kadar zor olduğunu ve bunun tek başına taşımanızı istemediğimiz bir yük olduğunu anlıyoruz" dedi. "Trovo, para kazanma fırsatlarının kariyerlerini canlı yayın yapmaya adanmış tüm yayıncılar için mevcut olması gerektiğine inanıyor ve yol boyunca Trovo'yu destekleyen içerik oluşturucuları desteklemeye yardımcı olmaya kararlıyız."

Trovo Live Nasıl Çalışıyor?
Trovo'nun partner yayıncılık programı, izleyicilerin 4.99$ abonelik ücreti karşılığında sitedeki herhangi bir yayıncıya abone olmalarını sağlar. Abonelik özelliği Twitch'te de olduğu gibi, yükseltilebilir abonelik rozetleri ve sohbette öne çıkmanıza yardımcı olacak bir dizi özelleştirilebilir özellik sağlıyor.

Platformda izleyiciler ve yayıncı arasında yayın sırasında etkileşim için birkaç yol sunuyor. Twitch'teki bit sisteminie benzer, Trovo izleyicileri, yaratıcının ve herkesin görmesi için yayında görünen ifadeler veya diğer efektler olan büyüleri satın almak için "Mana" ve "Elixir" kullanacaklar.

Sitenin mobil oyunlara ve yeni bir ortaklık programına odaklanmasının Trovo'nun uzun süre dayanıp dayanmayacağını yalnızca zaman gösterecek.

3
Sohbet / Hayata Sor
« on: October 04, 2022, 02:05:01 am »
Sitenin Adı : Hayata Sor
Sitenin Adresi : https://hayatasor.com/
Sitenin İçeriği : Sormak istedikleriniz mi var? Hayata Sormaya ne dersiniz?
Sitenin Kodlandığı Dil : Wordpress - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2019
Site Hakkında Genel Açıklama : Hayata dair tüm bilgilerin yer aldığı hayatasor.com sitesi genel olarak hayatta karşınıza çıkabilecek tüm bilgilerin yanı sıra kadınlar ve sağlıkla ilgili tüm konuları da ele almaktadır. Hayata sor blog sitemizi sizde ziyaret ederek bir çok farklı kategoride yer alan çeşitli bilgi ve haber içerikli makalelerimize erişebilirsiniz.

4
Sohbet / Zamanı Yöneten Geniş İç Hacimli Fritöz : Fabcio Fritöz
« on: September 29, 2022, 09:23:30 am »
Sitenin Adı : Fabcio Fritöz
Sitenin Adresi : https://www.fabcio.com/
Sitenin İçeriği : Zamanı Yöneten Geniş İç Hacimli Fritöz : Fabcio Fritöz
Sitenin Kodlandığı Dil : CMS - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2020
Site Hakkında Genel Açıklama : Geniş kapasitesiyle hızlı yemek pişirmek isteyenlerin yardımcısı olacak Fabcio Fritöz, 6 ve 9 litre hacimli seçenekleriyle ana ve yan yemekleri aynı anda pişirmemize olanak sağlayacak. 9 litrelik (2 bağımsız 4,5 Litrelik) kapasiteli pişirme sepetleri siklonik fanları ve hızlı ısıtıcılarıyla bize zamandan tasarruf ettirecekmiş. Sepetler ise yapışmaz kaplama özelliği sayesinde pratik şekilde bulaşık makinesinde bile yıkanabiliyormuş. Bu özelliği ile büyük kolaylık sunmuş aslında mutfakta. Fabcio Fritöz hızlı pişirme özelliklerinin yanında da cebimizi de düşünmüşler. Kompakt tasarımlı pişirme hazneleriyle  güç tüketimini minimize edip ekonomik bi katkı da sağlıyo bizlere.

Fabcio Fritöz'de en önemli özelliklerinden biri de kızartma yağı kullanmamız gerekmiyormuş. %80 daha az yağ ile kızartma imkanı sunuyor. Yemeği Fly Air teknolojisi sayesinde sıcak hava sirkülasyonuyla ısıtarak sağlıklı bir şekilde kızartmamıza yardımcı olacak. Dokunmatik bi dijital ekran sunması bir fritözde aslında kolaylık sağlar bizlere. Sıcaklığını ve süresinin ayarını tercihe göre bize bırakarak insiyatifi bize bırakmışlar. Fabcio Fritöz hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.fabcio.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz..


5
Sohbet / Oftra Yeni Nesil Dijital Ajans
« on: September 20, 2022, 11:17:25 am »
Sitenin Adı : Oftra Yeni Nesil Dijital Ajans
Sitenin Adresi : Yenimahalle Reklam Ajansı
Sitenin İçeriği : Dijital Ajans
Sitenin Kodlandığı Dil : CMS - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2020
Site Hakkında Genel Açıklama : Yenimahalle Reklam Ajansı yeni nesil dijital dünyanın nabzını tutan bir ajans olmakla birlikte teknoloji dünyasının tüm isteklerini karşılayan bir firma olarak emin adımlarla ilerlemektedir. Ankara Yenimahalle de bulunan Oftra Yeni Nesil Dijital Ajans yenilikleri takip eden dijital dünyanın tüm gerekliliklerini karşılayan bir ajans olarak sizlerin isteklerine doğrudan hızlı ve güvenilir hizmet verebilmek adına profesyonel ekibi ile birlikte çalışmaktadır.
Web tasarım, sosyal medya, SEO, Google ADS gibi hizmetlerin çoğunu bünyesinde bulunduran Yenimahalle Reklam Ajansı, dijital dünyanın hızına hız katan hizmeti ile yeni nesil ajans olarak hizmetlerin kalitesini güvenilir ve tam kalitede sunum yapmaktadır. Önemli olan istekleri doğrultusunda hareket edebilmek ve profesyonel hizmet verebilmektir. Yenimahalle Reklam Ajansı istediğiniz konuma gelebilmeniz adına hizmetlerini hızlı ve profesyonelce sizlere sunmaktadır. Yeni dijital dünyada sizlerde bizimle hızlı değişen teknolojide fark yaratabilirsiniz. Bunun için www.oftra.com daima hizmetinizde.


6
Sohbet / Tur İle Tatil Yapmanın Keyifli Yanı : Namila Tour
« on: September 19, 2022, 07:09:48 am »
Sitenin Adı : Namila Tour
Sitenin Adresi : https://www.namila.com/
Sitenin İçeriği : Tur İle Tatil Yapmanın Keyifli Yanı : Namila Tour
Sitenin Kodlandığı Dil : CMS - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2022
Site Hakkında Genel Açıklama : Tur ile keyifli bir tatil yapmak isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Araştırmaların odak noktası haline gelen tatil turlarında tabiki de uygun fiyat, konaklama, hizmet vs. konular ön plana çıkıyor. Ailelere özel seçenekler sunan Namila Tur ise bakılan ilk adreslerden biri oluyo. Konaklamadan uçak biletlerine kadar her konuda cazip olanaklar sağlayan Namila, hassasiyete önem veren birçok ailenin de başvurduğu adreslerden biri. Aile plajı olan, çocuklar için çocuk dostu oteller, ileri yaşlar için ve ekonomik otellerle birçok seçenek sunan Namila tura göz atmanızı tavsiye ederim. Yeni evli bireylere de özel balayı turları varmış.

Aile dostu alkolsüz oteller ile birlikte tatil yapmanın rahatlığının yanında güvenilir şekilde konaklamadan ulaşım ihtiyacına kadar her şeyi karşılayan Namila'nın sitesinde bulunan canlı destekle hem yüz yüze hem de telefondan satın alma öncesi ve sonrasında yardımcı da oluyorlarmış. Üye olanlara 500 ₺ değerinde puan veren Namila Tour özel kampanyaları hakkında ve erken rezervasyon yapmak için https://www.namila.com/ adresini ziyaret edebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.


7
Sohbet / Zamanı Yöneten Geniş İç Hacimli Fritöz : Fabcio Airfryer
« on: September 16, 2022, 07:45:11 am »
Sitenin Adı : Fabcio
Sitenin Adresi : https://www.fabcio.com/
Sitenin İçeriği : Zamanı Yöneten Geniş İç Hacimli Fritöz : Fabcio Airfryer
Sitenin Kodlandığı Dil : CMS - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2019
Site Hakkında Genel Açıklama : Geniş kapasitesiyle hızlı yemek pişirmek isteyenlerin yardımcısı olacak Fabcio Airfryer, 6 ve 9 litre hacimli seçenekleriyle ana ve yan yemekleri aynı anda pişirmemize olanak sağlayacak. 9 litrelik (2 bağımsız 4,5 Litrelik) kapasiteli pişirme sepetleri siklonik fanları ve hızlı ısıtıcılarıyla bize zamandan tasarruf ettirecekmiş. Sepetler ise yapışmaz kaplama özelliği sayesinde pratik şekilde bulaşık makinesinde bile yıkanabiliyormuş. Bu özelliği ile büyük kolaylık sunmuş aslında mutfakta. Hızlı pişirme özelliklerinin yanında da cebimizi de düşünmüşler. Kompakt tasarımlı pişirme hazneleriyle güç tüketimini minimize edip ekonomik bi katkı da sağlıyo bizlere.Fabcio Airfryer'da en önemli özelliklerinden biri de kızartma yağı kullanmamız gerekmiyormuş. %80 daha az yağ ile kızartma imkanı sunuyor. Yemeği Fly Air teknolojisi sayesinde sıcak hava sirkülasyonuyla ısıtarak sağlıklı bir şekilde kızartmamıza yardımcı olacak. Dokunmatik bi dijital ekran sunması bir fritözde aslında kolaylık sağlar bizlere. Sıcaklığını ve süresinin ayarını tercihe göre bize bırakarak insiyatifi bize bırakmışlar. Fabcio Airfryer hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.fabcio.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz..

8
Sohbet / Solgar bromelain ne işe yarar?
« on: September 16, 2022, 07:25:35 am »
Sitenin Adı : Yaşamoloji
Sitenin Adresi : Yaşamoloji
Sitenin İçeriği : Solgar bromelain ne işe yarar, kilo verdirir mi ?
Sitenin Kodlandığı Dil : Wordpress - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2018
Site Hakkında Genel Açıklama : Sağlıklı ve fit bir yaşam için solgar bromelain kullanmayı düşünüyorum. Acaba zayıflatır mı ? Linkini bırakıyorum ve de yorumlarınızı bekliyorum.


9
Sohbet / Sosyal Medya Takipçi Paneli
« on: September 15, 2022, 09:01:08 am »
Sitenin Adı : Sosyal Medya Takipçi Paneli
Sitenin Adresi : https://takipcipaneli.com.tr
Sitenin İçeriği : Sosyal Medya ağları üzerinden takipçi ihtiyacınız mı var? O zaman aradığınız adres burası...
Sitenin Kodlandığı Dil : CMS - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2018
Site Hakkında Genel Açıklama : Sosyal medya takipçi paneli olarak 2018 yılından beri hizmet veren Türkiye'nin en eski ve en güvenilir sosyal medya paneli olan Takipcipaneli.com.tr kurumsal firma tarafından yönetilen sorunsuz alışveriş yapabileceğiniz bir uygulamadır.
Takipçi Paneli 7/24 otomatik olarak çalışan bir sistemdir. Kredi kartı veya banka havalesi ile yüklediğiniz bakiyeler otomatik olarak onaylanır ve tüm siparişleriniz otomatik olarak işleme alınır.
Whatsapp, canlı destek ve ticket destek sistemi üzerinden istediğiniz zaman soru veya sorunlarınız için yetkililere ulaşabilirsiniz.
Takipçi Paneli her zaman en uygun fiyatlar ile en kaliteli servisleri sağlayan yıllardır kalitesini ispatlamış bir uygulamadır.Sosyal Medya Takipçi Paneli
En ucuz takipçi paneli olarak bilinen takipcipaneli.com.tr sitesi yıllardır sosyal medya takipçi paneli olarak hizmet vermektedir. Takipçi gönderme paneli uygulamasın instagram takipçi bayilik paneli olarak kullanılmaktadır. Bayilik paneli üzerinden instagram takipçi, tiktok takipçi ve Twitter takipçi gönderebilirsiniz.
İnstagram takipçi arttırma paneli ve en ucuz instagram takipçi paneli uygulaması arayanlar için en kaliteli tercih olacaktır. Sosyal medya takipçi paneli uygulamalarının içerisinde en iyi smm panel sitesidir.

En Güvenilir Takipçi Paneli
Türkiye'nin en güvenilir takipçi paneli ve en eski takipçi paneli olarak yıllardır hizmet veren takipçi paneli firması her gün güncellenen servisleri ve uygun fiyatlarıyla binlerce müşteri tarafından tercih edilmektedir.
Takipçi paneli 2018 yılında kuruldu ve 5 yıldır sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir. 100Bin üzerinde kayıtlı müşterisi bulunan panelde şu ana kadar 3 Milyon üzerinde sipariş başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.
Instagram takipçi paneli, tiktok takipçi paneli ve Twitter takipçi paneli olarak faaliyet gösteren takipçi paneli uygulamasına üye olmak ücretsizdir.

İnstagram Takipçi Paneli
İnstagram takipçi panelinde aradığınız tüm özellikler bu sitede bulunmaktadır. İnstagram takipçi gönderme, instagram beğeni gönderme, instagram izlenme gönderme ve instagram yorum gönderme özellikleri bulunmaktadır.
İnstagram takipçi paneli ve instagram beğeni paneli olarak kullanmak isteyenler için çok güzel bir sistemdir. İnstagram takipçi bayilik paneli uygulamasına üye olarak sosyal medya takipçi paneli hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Tiktok Takipçi Paneli
Tiktok takipçi paneli arayan kullanıcılar için de tüm servisler bulunmaktadır. Tiktok takipçi gönderme, Tiktok beğeni gönderme, Tiktok video izlenme gönderme, Tiktok yorum gönderme ve Tiktok canlı yayın izlenme servisleri vardır. Tüm tiktok servisleri sorunsuz olarak çalışmakta ve saniyeler içerisinde siparişleriniz tamamlanmaktadır.
Tiktok Türk takipçi ve Tiktok Türk beğeni seçenekleri tamamen gerçek Türk kullanıcılar gönderebilir ve profilinizin aktifliğini arttırabilirsiniz.

WhatsApp Destek: 0 (532) 015 47 17

10
Sohbet / Lüleburgaz Evden Eve Nakliyat
« on: September 13, 2022, 11:20:39 am »
Sitenin Adı : Umut Nakliyat
Sitenin Adresi : Lüleburgaz Evden Eve Nakliyat
Sitenin İçeriği : Lüleburgaz Bölgesi Evden Eve Nakliye ve Taşımacılık
Sitenin Kodlandığı Dil : Wordpress - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2019
Site Hakkında Genel Açıklama : Lüleburgaz Evden Eve Nakliyat; Teknolojik, Genç ve Dinamik yapısı ile, yılların vermiş olduğu tecrübe, profesyonel ve bilinçli ekip, nakliye sektörüne getirdiği yepyeni boyut ile yıllardır Lüleburgaz Nakliyat Sektöründe, şüphesiz ki lider tej kuruluş Umut Evden Eve Nakliyattır.
Hizmet göstermeye başladığı ilk günden bu yana, siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermek için özenle çalışan Umut Evden Eve taşımacılık; kaliteye odaklanan hizmet anlayışı sayesinde, koşulsuz müşteri memnuniyeti için tüm gücüyle çalışmaktadır.Sektörde geçirmiş olduğumuz yılların firmamıza verdiği; birikim, tecrübe ve taşımacılık konusunda uzmanlaşmış personelimiz ile Lüleburgaz Evden Eve, Ofisten Ofise, Parça Eşya Taşıma ve benzeri hizmetlerde firmamız sektörde ve bölgedeki en aktif Nakliye Nirmasıdır.
Umut Lüleburgaz Evden Eve Nakliyat, 100% Müşteri memnuniyeti ve yola çıkmış olduğu bu sektörde çok güçlü referanslarla, geniş mutlu müşteri memnuniyeti portföyü yakalayarak güçlenmektedir. İşte bu yüzden Evden Eve Nakliyat aşamalarında firmamız her daim yanınızda olmaktan mutluluk duymaktadır...

11
Sohbet / eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınma
« on: September 12, 2022, 01:09:40 pm »
Sitenin Adı : eTaşın
Sitenin Adresi : eTaşın
Sitenin İçeriği : eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Sitenin Kodlandığı Dil : CMS - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2020
Site Hakkında Genel Açıklama : eTaşın, anahtar teslim ev ve ofis taşıma hizmeti sunan online bir platform olarak hizmet veriyor. Güvenilir nakliye hizmetine ek olarak, yeni eve taşınan eşyaları raflara kadar yerleştirme, depolama, dezenfeksiyon, temizlik, kapı kilidi değişimi, avize montajı, stor perde montajı ve boya/badana servisleriyle taşınma deneyimini tamamlayan hizmetler sunuyor. Ayrıca nakliye hizmetine ek olarak sunulan eşya sigortası ile müşterinin taşınırken en çok dikkat ettikleri konu olan eşyalarına zarar gelmemesini güvence altına alıyor.Tüm süreci müşteri adına yürütüyor
eTaşın hizmet sağlayıcı önermiyor, tüm süreci müşteri adına yönetiyor. Müşteriler, taşınma süreci boyunca sadece eTaşın müşteri temsilcisiyle iletişim halinde oluyor ve taşınma ile ilgili sağlanan hizmetlerin koordineli bir şekilde yönetilmesiyle bir günde yeni evine taşınıyor.

eTaşın, 2020 yılında Ozan Özdemir ve Kadir Nezih Elgün tarafından İTÜ Çekirdek Ön Kuluçka Programı'nın bünyesinde kuruldu. Kurucuların dışında 3 yazılım, 2 satış, 1 dijital pazarlama, 1 tasarım ve 1 sosyal medya olmak üzere 8 kişi daha eTaşın için çalışıyor. Girişim, 10 kişilik ekibiyle faaliyet gösteriyor. 2019 Ocak ayında fikir aşamasında İTÜ Çekirdek Ön Kuluçka programına katılan girişim, 3 ay girişimcilik eğitimlerini alarak iş planını ve iş modelimizi geliştirdi. Sonraki 6 aylık dönemde MVP'yi hayata geçirmek için çalışan ekip, Ekim 2019'da ilk demosunu gerçekleştirdi. 2020 yılında ise Anonim Şirket olarak eTaşın'ı kurdular. Sistemin tamamen eTaşın'ın kendi yazılımı ile kurulduğunu ve geliştirmelerinin kendi ekibiyle devam ettiğini belirtelim.

Haziran ayındaki taşıma sayısı, bir önceki aya göre yüzde 190 arttı
eTaşın, pandeminin birçok sektörü olduğu gibi nakliye sektörünü de derinden etkilediğini belirtiyor. Google Analytics verilerine göre Mart ayı içerisinde İstanbul'daki "Evden Eve Nakliyat" araması yüzde 58 oranında geriledi. Bahar aylarında biriken talebin bir kısmı Haziran ayı başında sokağa çıkma yasaklarının hafiflemesiyle birlikte gerçekleşmeye başladı. Buna paralel olarak eTaşın'ın haziran ayındaki taşıma sayısı bir önceki aya göre yüzde 190 artış gösterdi. Girişim, aralık ayında gerçekleştirilen toplam taşıma sayısıyla, nakliye sektörü için sezon kabul edilen yaz aylarındaki taşıma sayısını geride bıraktı. Sitenin aylık trafiği ise 7 bin 500'ün üzerinde.

eTaşın, kendini bir "teknoloji şirketi" olarak tanımlıyor
eTaşın her ne kadar ev-ofis taşıması ve depolaması yapan bir girişim olsa da kendini "bir teknoloji şirketi" olarak tanımlıyor. TÜBİTAK BİGG kapsamında desteklenen projesi yapay zeka kullanarak hesaplamalar yapacak, müşterilere anahtar teslim taşınma deneyimi sunulacak. Bu kapsamda 200 bin TL hibe alan girişim, kasım ayı itibarıyla projeye başladı. Ayrıca Aralık ayında İTÜ Çekirdek Bigbang Startup Challenge'a katıldık ve buradan 110 bin TL değerinde ödüllerle döndü.

Insurtech programı kapsamında AKSigorta'dan 50 bin TL nakit ödül kazanan girişim, AKSigorta ile gelecek sigorta tasarımında önemli geliştirmeler yapmayı hedefliyor. Girişim buna ek olarak 60 bin TL değerindeki aynı ödülle İTÜ Teknokent Magnet ofis kullanım hakkına ve İTÜ Çekirdek Kuluçka programına katılmaya hak kazandı.

eTaşın, şu anda ülkemizde birebir bir rakibi olmadığını belirtiyor. Girişim, fiyat algoritmasıyla müşterilerine internet sitesi üzerinden anlık olarak fiyat sunuyoruz. Bu fiyat nakliye ve ek hizmetlerin tamamını kapsayan paket fiyattı olarak karşımıza çıkıyor. Gelir modeli, müşteriden aldıkları ücret ile hizmet sağlayıcılarına ödedikleri ücret arasındaki farktan oluşuyor. Diğer platformlardan farklı olarak hizmet sağlayıcılarından komisyon veya aidat ücreti almıyor.

Hedef: 1 yıllık süreçte büyük şehirler, 2022'de ise yurt dışı
eTaşın, önümüzdeki 1 yıllık süreçte tamamen büyük şehirlere odaklanacağını belirtiyor. Girişim, bu kapsamda İzmir ve Ankara'daki operasyonlarını geliştirecek. 1 yıl içinde 5 büyük şehirde hizmet vermeyi hedefliyor. 2022 yılında ise ilk yurt dışı pazarı açılımını yapmayı planlıyor. eTaşın, sektörün en büyük eksikliklerinden olan eğitimin de bir diğer önceliği olduğunu söylüyor. Beykoz Üniversitesi ile sektörde bir ilk olan eğitim programını başlatmak için görüşme yapan girişim, nakliyecileri üniversite ile belirlenecek eğitim programına dahil ederek, yeterlilik belgesi almalarını sağlamak istiyor.

eTaşın, 2020 yılı başında ODTÜ Teknokent'in Growth Circuit Programındaki 30 girişimden biri oldu. Bu sayede Startup Wise Guys'ın eğitim programına katıldı. 2020 Mart ayında Garanti BBVA Partners'ın desteklediği 5 girişimden biri olan girişim, an itibarıyla Mecidiyeköy'deki Garanti BBVA Partners ofisini kullanıyor.

Yatırım görüşmeleri bu yılın ikinci yarısında başlayacak
Bu zamana kadar herhangi bir yatırım almayan eTaşın, yaklaşık 40 bin dolar sermaye ile işe başladıklarını belirtiyor. Unit economics'i yüksek olan bir iş modeline sahip oldukları için büyümek için yeterli sermayelerinin mevcut olduğunu da altını çiziyorlar. Girişimin kurucuları, büyüme döneminde yatırımcılar ile tanışarak onların katacağı vizyon ve yaratacakları katma değeri anlamaya önem verdiklerini; bu amaçla yatırımcılarla görüşmeye başladıklarını belirtiyor.

Taşıma adetlerinin 2021 yılında 1000'in üzerine çıkacağını ön gören e Taşın, hem doğru bir değerlemeye ulaşmak hem de 2022 yılındaki yurt dışı açılımını gerçekleştirmek adına yatırım görüşmelerine bu yılın 2. yarısında başlamayı planlıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=VzKyM_dKCCY

12
Sohbet / Omix X500 Özellikleri
« on: September 08, 2022, 02:34:37 am »
Sitenin Adı : Web Kafası
Sitenin Adresi : Omix X500 Özellikleri
Sitenin İçeriği : Teknoloji üzerine genel blog
Sitenin Kodlandığı Dil : Wordpress - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2020
Site Hakkında Genel Açıklama : Omix X500 telefon uygun fiyatı ile ülkemizde yavaş yavaş popüler oluyor. Giderek artan ve dolar kuru ile paralel bir şekilde artmaya da devam eden telefon fiyatları, birçok kişinin ucuz modellere yönelmesine neden oluyor.
Artık birçok kişi iPhone ya da Samsung gibi kaliteli ve pahalı telefonlara alternatif ucuz markalar arıyor. Akla ise ilk olarak Xiaomi ve Oppo gibi asya markaları geliyor. Ancak bu telefonlar da çoktan popüler bir hale geldi. Bu durum, direkt olarak fiyatlarına da yansıdı.
Bu durumda, bizlere ise daha ucuz telefon model ve markalarını keşfetmek düşüyor. Tam olarak bu aşamada sorun yaşıyorsanız, Omix markasına bir göz atabilirsiniz. Huawei şirketinden ayrılan birkaç geliştiricinin ortaklaşa kurduğu marka, geçtiğimiz aylarda Türkiye pazarına giriş yaptı.
Yavaş yavaş reklam vermeye başlayan marka, şimdilerde güzel kameralı ve iyi özelliklere sahip iki modelini satıyor. X600 ve Omix X500 özellikleri, birçok orta segment telefondan daha iyi duruyor. Üstelik bu telefonun fiyatı, şu anda yalnızca 3,5 ila 4 bin lira arasında değişiklik gösteriyor.Omix X500 Özellikleri
Fiyat performansın zirvesi olarak bilinen telefon modeli, 128 GB hafıza ve 8 GB RAM ile birlikte geliyor. Birçok son teknoloji özelliğe sahip olan telefonun kamerası da güçlü işletim sistemi ve sensörler ile desteklenmiş durumda.
Son olarak telefonun bataryası da gayet yeterli değerlere sahip. Gün içinde, normal kullanımda, 1.5 güne kadar dayanabiliyor.
Ayrıca webkafasi.net telefon ile ilgili oldukça detaylı bir inceleme yayınlamış. Markanın her türlü bilgisini ortaya çıkarmış. İlgili yazıyı bu linkten okuyabilirsiniz.

13
Sohbet / Amerika SMS Onay Servisi
« on: September 07, 2022, 08:37:42 am »
Sitenin Adı : Telefon Onay Servisi
Sitenin Adresi : SMS Onay
Sitenin İçeriği : Mobil Onay bir çok web sitesinde zorunlu hale geldi. Telefon Onay hizmetine bir çok yerde ihtiyacımız olabiliyor.
Sitenin Kodlandığı Dil : PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2022
Site Hakkında Genel Açıklama : Mobil Onay bir çok web sitesinde zorunlu hale geldi. Telefon Onay hizmetine bir çok yerde ihtiyacımız olabiliyor.
SMS Onay ihtiyacınız olduğunda, özellikle bu Sanal Numara Amerikaya ait olacaksa, bizi tercih ettiğinize inanın memnun olacaksınız.Fake Numara kullanarak bir çok sosyal medya hizmetine kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

SMS doğrulaması için ABD'den yeni ve hiç kullanılmamış telefon numaralarına ihtiyacınız mı var? Sunmuş olduğumuz hizmetler, 3 kolay adımdan oluşmaktadır.
1 - Kayıt olun.
2 - Hesabınıza kredi ekleyin.
3 - Bir telefon numarası kiralayın.

Kiralamış olduğunuz telefon numarası üzerinden, sınırsız SMS onay kodu alın.

Başlıca hizmetlerimiz nelerdir?
- ABD'de SMS doğrulama hizmeti
- Kısa süreli kiralama (3 gün)
- Sanal bir çevrimiçi numaraya SMS alın
- Çevrimiçi hesaplar için OTP/SMS doğrulamasını atlamak için geçici telefon numaraları sağlayın Çeşitli web uygulaması hesaplarına kaydolun

Kısa Süreli Numara Kiralama; 3 günlük yeniden kullanılabilir bir numara alın
Sınırsız SMS alın; rakiplerimizin aksine ikinci veya daha fazla SMS için ayrı ücret yok

Fiyatlandırma
Sosyal Medya Hesapları : Line, Tinder, Whatsapp, Telegram, Discord, Twitter, PayPal, Uber, eBay, Soul Skout, Facebook, Apple, TikTok, Google, Instagram, Gmail, Amazon

Fiyatlar, doğrulama başına 0,02 ila 0,40 USD arasında değişmektedir;
Fiyatlarımızı görmek için lütfen sitemizi ziyaret edin. https://www.receivesmsotp.com/price

Ödeme yöntemi olarak, Kripto USDT-TRC.20'yi kabul ediyoruz.

14
Sohbet / Türkiye'nin Oyun Alanında Lider Formu
« on: September 06, 2022, 03:45:43 pm »
Sitenin Adı : Oyn Frm
Sitenin Adresi : https://oynfrm.com
Sitenin İçeriği : Oyun Haberleri, İncelemeleri, Metin2, Knight Online
Sitenin Kodlandığı Dil : Xenforo - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2022
Site Hakkında Genel Açıklama : Türkiye'nin Oyun Alanında Lider. Oyun Haberleri, İncelemeleri, Metin2, Knight Online, Türkçe Yama, Webmaster, Hosting ve Sunucu Hizmetleri Platformu.


15
Sohbet / Konya Mali Müşavir
« on: September 05, 2022, 07:19:01 am »
Sitenin Adı : Konya Mali Müşavir
Sitenin Adresi : MehmetBati.Com
Sitenin İçeriği : Mevzuatlar, Kanunlar, Vergi, SGK vb Konularda Güncel Haberler
Sitenin Kodlandığı Dil : PHP - CMS
Sitenin Açılış Tarihi : 2019
Site Hakkında Genel Açıklama : Günümüzde girişimcilikte bulunan kişi sayısı ve kurulan şirket sayısı artmakta olup, popüler hale gelen e-ticaret ve de ithalat ihracat yapmak isteyen kişiler de mali müşavir ile çalışmak zorundadır.
Konya ilinde faaliyet gösteren kişiler ve şirketler hem iletişim hem de evrak iletimi konusunda sıkıntı yaşamamak için kendi şehrinde, konya mali müşavir alanında hizmet veren mali müşavirler çalışmak istemektedirler.
Mali Müşavir Mehmet Batı, Muhasebe ve Denetim alanında yüksek lisans yapmış olup 10 yılı aşkın tecrübe ile farklı sektör ve büyüklükteki firmalara 3568 sayılı Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Yasası çerçevesinde Mali Müşavirlik Ruhsatnamesi ile hizmet vermektedir.

Şirketlerin ve şahıs işletmelerin aylık ve üç aylık olarak verilmesi gereken vergi beyanname ve SSK bildirgelerini hazırlamaktadır. Bunların yanı sıra işletmeler ile sürekli iletişim halinde olarak danışmanlık yapmak, VERGİ, SGK, KOSGEB vb. teşvik, hibe ve iadelerinin takibini titizlikle yerine getirmektedir.


Pages: [1] 2