Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - firmarehberi12

Pages: 1 ... 48 49 [50] 51 52
736
Site Tanıtımları / Bakırköy Kaliteli Web Tasarım
« on: November 03, 2021, 10:09:02 am »
 Bakırköy Web Tasarım
 Günümüz dünyasında firmalar sunduğu hizmetlerin reklamını yapmak adına artık dijital platformları tercih etmektedir. Dünyanın en uzak köşesine dahi aynı anda ulaşmanızı sağlayan Esenyurt web tasarım uygulamaları sizleri hedeflerinize bir adım daha yaklaştırıyor.
 
 Web Tasarım Uygulamalarının Önemi
 Başarıya daha kısa sürede ulaşma noktasında web tasarım uygulamalarının yadsınamayacak kadar büyük bir etkisi vardır. Her firma için özel olarak seçilen içeriklerle hazırlanan Beylikdüzü web tasarım uygulamaları müşterilerinizin karşısında daha şeffaf durmanızı ve daha güvenilir bir konum elde etmenizi sağlıyor. Web tasarım uygulamaları ile beraber tüm haberleri eş zamanlı olarak müşterilerinize ulaşma olacağına sahip olabilirsiniz.
 
 Beylikdüzü web tasarım firmaları sizlere satış sonrası olan dönemde de kesintisiz olarak destek sunmayı sürdürüyor.

https://dinamikwebtasarim.com/

737
Site Tanıtımları / Bitcoinajandasi.com
« on: October 27, 2021, 12:10:04 pm »
Bitcoinajandasi.com
Kripto paraların yükseliş ve iniş trendlerini görerek yatırım yapmanız size kazanç kapılarını açacaktır. Doğru hamleler yaparak paranızı 2 katına kazandırabilirsiniz. Piyasada yeni listelenecek olan coinlerin hangi hızla yükseleceğine ve hangi saat aralıklarında büyük beklentiler içerisine girileceğine dair en hızlı haberleri bu platformdan bulabilirsiniz. Özellikle de Bitcoin sevdalısı olan yatırımcıların asla kaçırmaması gereken sayfada, dünyaca ünlü ceo ve analistlerin de piyasaya damga vuran açıklamalarına göz atabilirsiniz.
Kripto Piyasasında Yükseliş
Yıla damga vuran yatırım araçlarının hangileri olduğunu öğrenmek için sayfaya göz atmalısınız. Bu yatırımları yaparken dikkat edilmesi gereken kriterlerin neler olduğuna dikkat çeken yazıları ile sizlere yardımcı olacak platform; kazanç kapısını sizlere açmaya hazır.
Kaynak: https://www.bitcoinajandasi.com


738
Site Tanıtımları / Bankacılar.net
« on: October 27, 2021, 11:32:18 am »
Bankacılar.net
 İnsanlar yatırımlarını yapmak için bankaların sundukları hizmetler hakkında bilgi sahibi olmaya çalışıyor. Hangi bankalar gümüş satıyor bilgilendirmesini BANKALAR bölümünde yapıyorlar. Tüm kategori bölümlerini inceleyenler, şarap fiyatları gibi çok farklı bilgilere anında ulaşabiliyor. Tüm içeriklerin güncel olmasını sağladıkları için ziyaretçileri doğru bilgilendiriyorlar.
 PARA -PİYASA
 Bankacılar.net sitesi, insanların en çok merak ettikleri noter ücretleri hakkında da güncel bilgileri sunuyor. Online siteler üzerinden alışveriş yapanlar, güvenli işlemler yapabilmek için çeşitli ödeme yöntemlerini kullanıyorlar. Papara hesap açma işlemlerinin nasıl yapılabileceği ve güvenli olup olmadığı, nasıl para yatırılır gibi birçok soruya cevap veriliyor. Sitenin arama bölümünü kullananlar anahtar kelime yazarak istedikleri bilgilere ulaşma kolaylığını yaşayabiliyor.
 
 
 

https://www.bankacilar.net/is-bankasi-kimin/

739
Site Tanıtımları / Tiny House
« on: October 27, 2021, 08:32:08 am »
Tiny House
 
 Tiny house adıyla bilinen taşınabilir ev çeşitleri günümüzde birçok insanın ilgi alanına girer. Özgürce hareket etme imkanı sağlayan bu mobil evlerle rahat ve konforlu bir doğal hayat ortamı kurmak mümkün olur. Gorgor House firması, Sakarya'da bulunan tesislerinde çeşitli modellerdeki mobil evlerin üretimini yapan ve yurt içi pazar dışında 35 ülkeye ihracat yapan bir firmadır. Tiny house satın al aramaları yapan kişiler firmaya ulaşarak ihtiyaçlarını giderme imkanı bulur.
 
 Tiny House Fiyatları
 
 Firmanın kendi ürettiği mobil evler yüksek fiyat kalite performansıyla tüketicilerin beğenisine sunulur. Tiny house fiyat listesi için firmanın web sitesi incelenebilir, yetkililere ulaşılarak fiyat teklifi alınabilir. Satış öncesi ve satış sonrası hizmet kalitesi memnuniyet vericidir.
https://www.gorgorhouse.com/

740
Site Tanıtımları / Real Estate Turkey
« on: October 25, 2021, 10:15:17 am »
Real Estate Turkey
The simplest and fastest way to obtain a Turkish pasaport is to purchase real estate. You can easily obtain a Turkish passport by purchasing the flat of your choice at any point in Turkey. With sea view apartments in Istanbul, you can become a Turkish citizen and lead a wonderful life with your family. We have always been the first choice of those looking for a quality life.
You can buy the flats of your dreams by contacting us for a quality life and a perfect service. The second hand property in Istanbul is very active. We offer you all kinds of convenience for foreign citizens to buy real estate in Turkey without wasting time.
http://propertytr.com/luxury-apartments-for-sale-in-atakoy/

741
Site Tanıtımları / Light Tea
« on: October 25, 2021, 03:52:45 am »
Light Tea
Bazı kullanıma hazırlanmış çay ürünlerinden insanların zayıflama konusunda oldukça iyi faydalar görebiliyorlar. Genellikle tercih edilen ve önerilen, funbody zayıflama çayı oluyor.
Bu sitede bu çay ürünü hakkında bazı önemli bilgiler ziyaretçilere sunuluyor. Bunun yanı sıra çoğu kişiye yarar sağlayabilecek nitelikte olan farmasi zayıflama ürünleri hakkında da yine bazı bilgiler burada yer alıyor.
Zayıflama konusunda en uygun görülen ürünlerden bir başkası da starlife çay ürünüdür. Bu sitede hemen herkesin işine yarayacak, bu ürünle de alakalı oldukça iyi bilgilere yer veriliyor.
Sağlıklı Besin Önerileri
Bazı besinler insan sağlığı üzerinde oldukça iyi etkiler yaratırlar. Bu sitede akciğer için akciğere iyi gelen yiyecekler hangileri bundan bahsediliyor.

http://dogalsaglik.com/akcigere-iyi-gelen-yiyecekler/

742
Site Tanıtımları / Serbest Piyasa Döviz Kurları Kapalıçarşı
« on: October 25, 2021, 02:50:03 am »
Serbest Piyasa Döviz Kurları Kapalıçarşı
Türkiye ve dünya ekonomisinden haberdar olmak isteyen herkes bu siteyi keşfetmeli. Kapalı çarşı döviz kuru üzerinde etkileşim yaratan tüm haber ve bilgilerde yine aynı adreste sizlerle buluşuyor.
Özellikle yatırımlarını anlık olarak analiz etmek ve takip etmek zorunda olan her yatırımcı sayfanın bu global hizmetinden yararlanmalı. Kapalı çarşı dolar ve diğer yatırım araçları hakkında en net bilgiyi bu site üzerinden temin edebilmeniz mümkün.
Dolar Son Dakika
Kolay ara yüzüz sayesinde aradığınız tüm bilgilere ulaşabileceğiniz gibi an ve an dünya ekonomisine de ışık tutan haber ve yazılarla sizlerin karşısına çıkıyor. Kapalı çarşı dolar kuru takipçisi olan kişilerin en sık arananlar sayfasına eklemesi geren bu adresten gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz.
https://kapalicarsi.net/doviz-cevirici/

743
Site Tanıtımları / Minnie Mouse Kostümü
« on: October 19, 2021, 11:10:19 am »
Minnie Mouse Kostümü
Özel ve unutulmaz günlerde tercih edilen kostümler, her yaş grubu tarafından ilgi gören modellerden biridir. Özellikle kız ve erkek çocuklarının vazgeçilmezidir. En gösterişli ve en özel minnie mouse kostümü kız çocuklarının ilk tercihleri arasındadır. Onların hayal dünyasına ortak olmak ve kendilerini her zaman özel hissetmesi amacıyla sitedeki modelleri inceleyebilirsiniz. Cadı kostümleri, çizgi film karakterleri ve gösteri gibi farklı kategorilerde özel kostüm modelleri mevcuttur. Üstelik yetişkinler için özel olarak üretilen modellere de ulaşabilirsiniz.
Her Beğeniye Uygun Sıra Dışı Kostüm Modelleri
Kostümler parti, özel davet ve doğum günlerinde tercih edilebilen özel tasarımlardır. Site adresinde her beğeniye ve hayal gücüne uygun çocuk abiye modellerinden, prenses kostümlerine kadar en eşsiz tasarımlar mevcut. Aynı zamanda kız çocukları tarafından en ilgi gören elsa kostümü modelleri farklı renk seçenekleriyle sunuluyor. Dilediğiniz kategoriden birbirinden farklı kostüm dünyasını keşfedebilir ve unicorn kostümü gibi özel tasarımlı ürünleri keşfedebilirsiniz.

https://www.batmkostum.com.tr/

744
Site Tanıtımları / Kaliteli Siber Güvenlik
« on: October 16, 2021, 05:05:34 pm »
Siber Güvenlik
Günümüzün yaşam şartları hızlı bir şekilde değişiyor. Artık pek çok kişi ihtiyaçlarını internet aracılığıyla gideriyor. Bu durum çoğu zaman avantaj olarak görünüyor. Ancak bazı zamanlar siber güvenlik gerektiren saldırılar gerçekleşiyor.
Siber Güvenlik Uzmanı
 Günümüzde birçok kişi internet kullanıyor. İnternetin bu kadar yaygınlaşması yeni iş kollarını doğuruyor. Siber güvenlik eğitimi alan kişiler bu konuda uzman olarak çalışabiliyor. Bilgisayar, matematik, yazılım alanında eğitim almayanlar bu iş için uygun görülmüyor.
Çalıştığı kurumun her türlü sanal bilgi, veri ve sistemini koruyan kişilere siber güvenlik uzmanı deniyor. Teknik eğitim almayanlar uzman olamıyor.
Bu işte çalışacak olan kişilerin yazılım, algoritma, program gibi konularda bilgili olması gerekiyor.


https://noroxi.com/

745
Site Tanıtımları / Xiaomi Ekran Değişimi
« on: October 16, 2021, 07:53:08 am »
Xiaomi Ekran Değişimi
Xiaomi kullanıcıları eğer telefonlarının ekranları herhangi bir zarar görürse buna yönelik bu firmadan profesyonel destekler alabilirler. Xiaomi ekran değişimi konusunda bu firma tüm beklentilere uygun şekilde iyi çalışmalar yapıyor.
Çoğu kişinin hizmet aldığı Teknikmi bünyesinde ekran değişim işlemleri tamamen orijinal parçalarla yerine getirilebiliyor.
İphone ekran değişimi işlemleri konusunda da yine bu firma tüm danışanlarına ilgili değişim süreçlerinde en memnun edici hizmetleri verebiliyor.
Ekran Değişim Fiyatları Ne Kadar?
Kullanılan akıllı telefonun türüne göre ekran değişim fiyatları bir farklılık arz edebilir. Bu firmadan Samsung A20 ekran fiyatı ve diğer model telefonlara özgü ekran fiyatları en kapsamlı biçimde rahatlıkla öğrenilebiliyor.


https://teknikmi.com/

746
Site Tanıtımları / unibilgi.net
« on: October 16, 2021, 07:03:57 am »
unibilgi.net
 Binance borsası birçok kişinin ilgili yatırım hedefleri doğrultusunda çokça tercih ettiği kaliteli bir borsa olarak öne çıkıyor. Bu sitede Binance borsasıyla ilgili birçok farklı farklı konu ele alınıyor. Özellikle referans kodlarıyla ilgili bazı bilinmesi gereken bilgilere burada yer veriliyor. Binance referans kimliği nedir, tam olarak ne işe yarar bunun gibi birçok konuya burada değiniliyor.
 Çoğu kişinin erişmek istediği Binance en yüksek referans kodu linki burada açıkça yer alıyor. İsteyen hemen herkes bu koda doğrudan bu site aracılığıyla erişebiliyor.
 Binance Üyelik İşlemleri
 Binance %20 referans kodu nasıl aktive edilir ve kullanılır tüm bunlardan bu sitede bahsediliyor. Üyelik işlemleri sürecine yönelik bazı önemli bilgiler bu sitede yatırımcılara aktarılıyor.
 
https://www.unibilgi.net/binance-referans-kodu/

747
Site Tanıtımları / Türk SMM Panel
« on: October 16, 2021, 05:23:08 am »
Türk SMM Panel
Bireysel veya kurumsal bazda ilgili sosyal medya hesaplarının öne çıkarılabilmesi noktasında daima çoğu hesap sahibi ağırlıklı olarak SMM panel hizmetlerinden yararlanıyor. Çünkü diğer sistemlere nazaran SMM panel ile birçok işlem daha pratik ve kolay olarak yerine getirilebiliyor. Bu sitede SMM panel ucuz hizmetleri en memnun edici şekilde kişilere sunuluyor.
En ucuz SMM panel olanaklarından yararlanan kullanıcılar hem burada bütçelerini koruyorlar ve hem de çok daha potansiyel olarak öne çıkmayı başarabiliyorlar.
SMM Panel 7/24 Destek
Instagram bayilik paneli hizmetlerinin en iyi şartlarda sunulduğu bu site bünyesinde istenilen her zaman 7/24 canlı destekler de alınabiliyor. Hemen her bir sorunda firma gerekli desteği temin edebiliyor.

https://sosyalbayiniz.net/

748
Site Tanıtımları / Kaliteli Web Hosting
« on: October 16, 2021, 03:37:36 am »
Web Hosting
 Web hosting seçenekleri Windows işletim sistemleri ve Linux işletim sistemleri için ayrı ayrı sunuluyor. Windows Web hosting hizmetlerinde, sunucu sistemleri ASP, C#, Java ve net dillerine uyumludur. Vds sunucuları, bölünmüş sistemler olarak kullanıyor ve bölümün birinde sorun yaşandığında diğerinin etkilenmemesini sağlıyorlar.
 Sunucu Farklılıkları
 Web hosting firması olarak web sitelerinin programlama dilleri ve içerik yapılarına göre sunucu seçenekleri sunuyorlar. Fiziksel sunucu sistemleri donanımsal olarak ayrılmaktadır. Vps sunucular ise yazılımsal olarak bölünür ve ihtiyaca göre alanın genişlemesi sağlanır. Yazılımsal olarak bölünen sunucularda web siteleri kullandıkları alan kadar ödeme yapıyor. Ana sunucuya bağlı olarak çalıştığı için meydana gelecek olan sorunlardan etkilenebilecektir.
 
https://www.odeaweb.com/web-hosting

749
Site Tanıtımları / İnterplast.İnfo.Tr
« on: October 11, 2021, 06:19:47 am »
İnterplast.İnfo.Tr
Firma ıslak hacim ürünleri ile sağlık, gıda, turizm ve diğer sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet veriyor.
Firmanın Ürünleri
1983 yılında sektöre atılan firma ürün yelpazesini genişleterek sektörde yer almaya devam ediyor. Firmanın internet adresinde yer alan ürünlerini inceleyip sipariş etme olanağınız mevcut. Firma üretimini yaptığı dezenfektan ile özellikle pandemi sürecinde tercih edilen firmalar arasında yer alıyor.
Firmanın sağlık sektöründe kullanılmak üzere üretimini yaptığı tıbbi atık kovası dayanıklı ve sızdırmaz özelliklidir. Otel, dinlenme tesisleri ve kurumsal alanda kullanılan hijyen amaçlı kullanılan el yüz kurutma makinaları üretim ve satışı da yapan firma gelen ürün ihtiyaç taleplerine anında dönüş sağlıyor. Firmaya ait site incelendiğinde bu ürünleri uygun fiyat ile almanız mümkün.
https://www.interplast.info.tr/urunler/hijyen-ekipmanlari/sanitasyon-hatlari-hijyenik-gecis-sistemleri.4.27.aspx

750
Site Tanıtımları / E-ticaret Danışmanlığı
« on: October 09, 2021, 11:15:43 am »
E-ticaret Danışmanlığı
 Çeşitli ürün ve hizmetlerin satışını yapan her bir firmanın daima online ortamda iyi bir etkinlik göstermesi gereklidir. Kaliteli bir altyapıyla donanmış web siteleri bu kapsamda daima oldukça iyi şanslara sahip olurlar. Seo gibi düzenlemelere ilişkin profesyonel hizmetler alınabilir. Bu e-ticaret danışmanlığı ajansı bünyesinde tüm firmalara birçok konuda yardımcı olunuyor.
 Bu iyi hizmetleri olan ve çalışmalar gerçekleştiren Seo ajansı, firmaları öne çıkaracak tüm anahtar kelimeleri titizlikle seçiyor ve bunları site altyapısına entegre ediyor.
 Sosyal Medya Yönetimi
 Bu ajans, online itibar yönetimi ve sosyal medya yönetimi gibi alanlar üzerine de oldukça iyi işler ortaya çıkarıyor. Firmaların nasıl en iyi imajı oluşturabileceklerine yönelik güzel rehberliklerde bulunuyor.
 
https://www.dataistanbul.com/e-ticaret-danismanligi

Pages: 1 ... 48 49 [50] 51 52