Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - mehmetdugu

Pages: [1] 2 3 4
1
Site Tanıtımları / Home Furniture - Wooder Box
« on: April 02, 2023, 06:58:07 am »
Sitenin Adı: Wooder Box
Sitenin Adresi : Modüler Mobilyalar
Sitenin İçeriği : Modüler Ofis ve Ev Mobilyaları
Sitenin Kodlandığı Dil : Wordpress - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2023
Site Hakkında Genel Açıklama : 1993 yılında kurulan Wooderbox, mobilya sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren bir şirkettir.Yenilenen yüzüyle birlikte artık modern bir web sitesiyle de müşterilerine hizmet vermektedir. Ofis, ev ve bahçe gibi farklı alanlarda kullanılabilecek modüler tarzda mobilyalar sunmaktadır.

Wooderbox olarak, mobilya sektöründe öncü bir marka olmayı hedefliyoruz. Kaliteli ve şık ürünlerimizle müşterilerimizin hayatına değer katmak, yenilikçi tasarımlarla sektörde fark yaratmak istiyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, estetik ve fonksiyonel ürünler üretmek için çalışıyoruz. Her aşamada müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sürdürülebilir ve çevre dostu üretim yöntemler...

2
Site Tanıtımları / Olay Kredi
« on: March 29, 2023, 04:18:01 pm »
Sitenin Adı: Kolay Kredi : Olay Kredi
Sitenin Adresi : Kredi Hesaplama
Sitenin İçeriği : Banka Kredilerini Karşılaştırın
Sitenin Kodlandığı Dil : CMS - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2023
Site Hakkında Genel Açıklama :

Kredi Hesaplama
Kredi hesaplama, sene içerisindeki faiz oranını belirlenerek, ihtiyaç duyulan kredi tutarını kredi notu ve gelir durumuna göre belirlenmesi ile yapılır. Çekilen kredinin faizi, her ödeme döneminde planlanan anaparaya tekrar faiz tutarı eklenmesi ile hesaplanmaktadır. Daha sonra ana para tutarı kredi faiz oranı ile çarpılır ve banka sigorta muamele vergisi ile kaynak kullanım destekleme fonu vergileri belirlenen orana dâhil edilir.
Bu hesaplamalardan sonra ise alacağınız kredi tutarı ortaya çıkar. Her bankanın kredi oranı kendi içerisinde değişiklik gösterir. Aynı zamanda, bankalar tarafından verilen farklı kredilerde de farklı faiz ve mevduat oranları vardır. Her sene farklı oranlarda belirlenen kredi oranlarını, kişilerin ihtiyaçları dahilinde şekillenir.


Kredi Miktarı Belirleme

Kredi hesaplama işlemi yapılırken öncelik her zaman için kredi miktarını uygun ölçülerde belirlemektir. Bankalardan alınacak kredi; aylık taksit ödemelerine, hane halkının gelirinin belgelenmesine ve hane halkının toplam gelirinin % 50 oranına göre şekil alır. Kişinin alabileceği en yüksek kredi miktarı bu oranların hesaplanması ile oluşur.
Alınacak olan kredinin hangi amaçla kullanılacağı, faiz ve vade oranını da etkiler. Alınacak olan kredinin miktarı ne kadar düşük olursa, faiz oranı da aynı oranda o kadar düşer. Her bankanın faiz oranları farklılık gösterse de kredi miktarı ile faiz aynı doğrultuda ilerler. Kredi notu da kredi miktarını hesaplamada büyük bir etkendir. Kredi notunuzun bankalar tarafından olumlu karşılanması, alacağınız kredinin miktarını belirler.

Bankalardan Kredi Almanın Genel Şartları

- Kredi hesaplama oranlarını merak eden insanların merak ettiği bir diğer soru ise bankaların kimlere kredi verdiğine yöneliktir. Bankaların kredi vereceği kişiler aşağıda belirtilen şartlara uyum sağlaması gerekiyor.
- İkametgâh adresinin resmi belgeler tarafından düzenlenmesi,
- 18 yaşından büyük olmak,
- Nüfus cüzdanı, ehliyet belgesi ya da pasaport gibi resmi kimlik belgesine sahip olmak,
- Kredi notunun 1,100 puan ve üzerinde olması,
- Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankasının kara listesinde olmamak,
- Banka tarafından düzenlenen kredi başvuru formu,
- Resmi kurumlar tarafından hazırlanan düzenli gelir belgesi.
- Bankaların yeterli gördüğü süre zarflarında sigortalı çalışıyor olmak,
- İpotek için kredi çekilecekse ve kişi evliyse eşin yazılı rızasını almak,
- Banka isterse kefil olacak bir kişinin olması,
- Varsa ek gelir belgesi,
- Konut kredisi için tapu fotokopisi,
- Taşıt kredisi için araç ruhsat belgesi,
- Emekli kişiler için emekli aylık hesap dökümü.

Bankalar Krediyi Ne Zaman Verir?

Kredi hesaplama işlemi yapıldıktan sonra eğer başvurunuz onay görürse, aynı gün içerisinde ya da en geç 2 gün sonra istediğiniz kredi banka hesabınıza yatar. Kredinin geri ödemesi ise, çekilen kredinin ödeme planına göre şekillenir. Tüm bankaların verdiği krediler ve kredilerin faiz oranları birbirinden farklıdır. Eğer sizler de kredi çekmek istiyor fakat farklı bankaları araştırma yapmak istemiyorsanız OlayKredi sitesine ücretsiz bir şekilde giriş yapabilirsiniz.
Bu siteye giriş yaptıktan sonra, her bankanın faiz ve mevduat oranlarını saniyeler içerisinde öğrenebilir ve istediğiniz kredi için başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yaptığınız kredi başvurunuz banka tarafından onaylandıktan sonra tüm işlemleriniz en kısa sürede tamamlanır. Tüm bankaların kredi ve faiz oranlarını tek bir ekran üzerinde görüntüleyeceğiniz OlayKredi sitesi sayesinde kredi ve kredi kartı başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli bir şekilde banka başvurularınızı tamamlayacağınız bu sitede farklı bankaların kredi oranlarını karşılaştırabiliyor, tüm bankaların kredi çeşitlerini görebiliyor ve kredi notunuzu anında sorgulayabiliyorsunuz.


3
Site Tanıtımları / Lastik Sanayi
« on: March 27, 2023, 07:20:24 am »
Sitenin Adı : Lastik Sanayi Aradığınız E-ticaret Platformu
Sitenin Adresi : Lastik Sanayi
Sitenin İçeriği : Türkiye'nin Aradığınız Lastik E-ticaret Platformu
Sitenin Kodlandığı Dil : CMS - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2022
Site Hakkında Genel Açıklama : Lastik Sanayi, uzun yıllar sergilediği hizmetler ve elde ettiği bilgi ile birlikte iki yılı aşkın süredir de E-Ticaret sektöründe faal bir şekilde hizmet vermektedir. Sayısız bireysel ve kurumsal müşterileri bünyesinde barındıran Lastik Sanayi işletmeniz için bütçe dostu olmaya kararlıdır. Online olarak rahatça ve güvenli bir biçimde sipariş verebilir, online alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Bununla da kalmayıp Play Store ve App Store üzerinden LastikSanayi uygulamasını telefonunuza yükleyebilirsiniz. Uygulama sayesinde size özel fırsat ve indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Neden Lastik Sanayi ?

Lastik Sanayi, bu sektörde son teknolojili ve kaliteli ekipmanların temin edilebileceği en güvenilir adrestir. Müşteri beklentilerini çok üst seviyede karşılayan Lastik Sanayi bunun yanı sıra oldukça önem verdiği müşteri memnuniyeti ile alanında öncü bir firma olarak emin adımlarla ilerlemektedir. Lastik Sanayi, lastik konusundaki bilgi birikimini, müşteri memnuniyetiyle harmanlayarak sizler için en iyi hizmeti vermeye uzun yıllar devam edecek.

Lastik Sanayi'de Beni Neler Bekliyor?

Lastik Sanayi internet sitesinde ve mobil uygulamalarında Lastik dünyasına ait bütün parça ve ekipmanları bulabilirsiniz. Yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişler için Kargo Bedava. Ayrıca 365 gün 7/24 müşteri desteği ile sizi asla yalnız bırakmıyor. Lastik Sanayi üzerinden alacağınız tüm ürünler garanti kapsamındadır.


4
Site Tanıtımları / Casper'ın Yeni Telefonu; X30 ve X30 Plus
« on: March 27, 2023, 07:06:29 am »
Sitenin Adı : Casper X30 ve X30 Plus
Sitenin Adresi : Casper
Sitenin İçeriği : Türkiye'nin Teknoloji Markası
Sitenin Kodlandığı Dil : CMS - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2000
Site Hakkında Genel Açıklama : Biz telefon kullanıcıları telefon  alırken dikkat ettiğimiz özellikler genelde kamerası bataryası ve genel itibari ile oyun performansı üzerinde duruyoruz, tabi bunun yanında da uçuk rakamlar vermek istemiyoruz.

Bu konuda Casper güzel bir telefon çıkarmış diyebilirim. Benim son zamanlarda baya hoşuma giden X30 Plus'ın genel özelliklerinden bahsedecek olursak ,* İlk olarak tasarımını ele almak gerekirse arkasında yer alan 3' lü kamerası (hatların keskinliği baya iyi bu arada) ince ve şık da bir duruşu var. Farklı bir hava katmış bence yeni özellikler. 4600 mAh bataryası ile uzun süreli kullanım imkanı sağlıyormuş. Bi kere baya baya iyisi de artık 30W'lık hızlı şarjı özelliği olması. 30 dakika içinde dolum yapabiliyormuş. 3 arka kameraya sahip yapısı var artık yeni trend bu bencede. 50 MP çözünürlüklü kamerası bulunuyor geliştirilmiş Arcsoft yazılım desteği ile pozlar daha iyi olur diyebilirim. 256GB'lık hafıza var bence gayet yeterli şu koşullarda. Ama 512'ye de yükseltilebiliyomuş.  8GB RAM ve ekstra 8GB Sanal RAM ile 16GB'a kadar arttırılabilir RAM seçenekleri bulunuyo. Güzel bir performans bence.


5
Site Tanıtımları / Online Soyağacı
« on: March 27, 2023, 06:24:23 am »
Sitenin Adı : Online Soyağacı
Sitenin Adresi : Online Soy Ağacı
Sitenin İçeriği : Sizin ve Ailenizin Alt Üst Soy Ağacı
Sitenin Kodlandığı Dil : CMS - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2023
Site Hakkında Genel Açıklama : Bir çoğumuz veya bir çoğumuzun çocuğu akrabalık bağlarından veya var olan akrabalarından habersizdir. Online Soyağacı ile buna bir son verebilirsiniz. Online olması ve herkesi bu sisteme ücretsiz üye olarak tanımlayabilme özelliği sayesinde sizde çocuklarınıza akrabalarınızı çok kolay bir şekilde tanıtabilirsiniz. En güzel özelliği de Fotoğraf albümü vasıtası ile kişilere hem profil fotoğrafı hem de albümler halinde resim yükleyebilmeniz. Umarız keyifle vakit geçirirsiniz...

6
Site Tanıtımları / Online Soyağacı
« on: March 27, 2023, 05:50:00 am »
Sitenin Adı : Online Soyağacı
Sitenin Adresi : Online Soy Ağacı
Sitenin İçeriği : Sizin ve Ailenizin Alt Üst Soy Ağacı
Sitenin Kodlandığı Dil : CMS - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2023
Site Hakkında Genel Açıklama : Bir çoğumuz veya bir çoğumuzun çocuğu akrabalık bağlarından veya var olan akrabalarından habersizdir. Online Soyağacı ile buna bir son verebilirsiniz. Online olması ve herkesi bu sisteme ücretsiz üye olarak tanımlayabilme özelliği sayesinde sizde çocuklarınıza akrabalarınızı çok kolay bir şekilde tanıtabilirsiniz. En güzel özelliği de Fotoğraf albümü vasıtası ile kişilere hem profil fotoğrafı hem de albümler halinde resim yükleyebilmeniz. Umarız keyifle vakit geçirirsiniz...

7
Sohbet / Telegram Kanalları
« on: March 10, 2023, 04:28:11 am »
Sitenin Adı : Telegram Kanalları Tanıtımı
Sitenin Adresi : Telegram Kanalları
Sitenin İçeriği : Haber, Sağlık, Spor, Kripto ve Daha Bir Çok Kategorideki Telegram Kanalları Tanıtım Sayfası
Sitenin Kodlandığı Dil : Wordpress - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2020
Site Hakkında Genel Açıklama : Telegram’ın en büyük ve en öne çıkan özelliği, her zaman için gizlilik ve kişisel mahrumiyet olmuştur. Telegram kanalları, kullanıcıların gizlilik haklarını da koruyarak iletişim kurmalarını sağlar. Kullanıcılar, Telegram Kanallara katılmak için kişisel bilgilerini vermek zorunda değildirler ve kanal üyeleri arasında yapılan tüm sohbetler, uçtan uca şifreleme sayesinde korunur. Bu şekilde Telegram Kanalları Gizlilik hakları ön plana çıkar ve oldukça güvenli bir ortamda gerekli bilgilere veya belgelere ulaşmış olursunuz.
Sonuç olarak, Telegram kanalları, modern iletişim araçları arasında en popüler olanlardan biridir. Kanallar, kullanıcılara belirli bir konuda düzenli olarak içerik sağlamakta ve markaların müşterilerle iletişim kurmalarını sağlamaktadır. Telegram Kanalları sansürsüz, güvenilir ve hızlı bir iletişim ortamı sağlaması, kullanıcıların büyük ilgisini çekmektedir.8
Sohbet / Letgo Yükle
« on: March 09, 2023, 12:23:57 pm »
Sitenin Adı : Ücretsiz Letgo Yükle
Sitenin Adresi : Letgoindir
Sitenin İçeriği : İkinci El Ürün Alışveriş Uygulaması
Sitenin Kodlandığı Dil : Wordpress - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2023
Site Hakkında Genel Açıklama : Letgo dünya genelinde birçok çeşit ürünün ikinci el olarak satılmasını sağlayan kullanıcı dostur bir site olarak bilinmektedir. İnsanlar kullanmadıkları veya değiştirmek istedikleri ürünleri Letgo uygulaması üzerinden satışa sunmak isteyebilmektedirler. Bu nedenle letgo uygulamasına giriş yapmaları gerekmektedir. Biz de sizler ile letgo uygulamasını tanıştırmak adına sitemiz üzerinden indirme linkini paylaşmış bulunuyoruz. Bu sayede siz de letgo uygulamasına üye olarak satışını yapmak istediğiniz ürünü fotoğrafları ile beraber yükleyebilirsiniz ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.

letgo indir ücretsiz indir
Letgo uygulaması üzerinden satışlar gerçekleştirebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Bu sayede sizlerin oluşturmuş olduğu profiller üzerinden yüklediğiniz ürünler görüntülenebilmektedir. İnsanlar bu uygulamayı iki şekilde kullanabilmektedir. Birinci olarak satıcı rolünde bir ürünü satışa sunabilir. Satışa sunulan ürünün markası, fiyatı ve fotoğrafları kullanıcı tarafından belirlenmektedir. Daha sonra ilana koyulduğunda alıcı tarafından rahatlıkla görüntülenebilmektedir. Aynı zamanda alıcı rolüyle de uygulamayı kullanabilirsiniz. Almak istediğiniz ürünü veya kategorisini arama kısmına yazarak çeşitli ikinci el ürünler ile karşılaşabilmektesiniz. Bunları gerçekleştirebilmek için yapmanız gereken tek şey sitemiz üzerinde bulunan linkten letgo uygulamasını indirmek olacaktır.

letgo uygulaması indir
Bazı ürün satış uygulamalarının indirilme şekli ücretli olabilmektedir. Fakat bu uygulamaların aksine Letgo uygulaması kullanıcılara tamamen ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Siz de uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirebilmek için sizler için sunmuş olduğumuz sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Böylece ikinci el eşya, kıyafet vb. ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

letgo indirmek istiyorum
Letgo üzerinden ürün satışı yaparken alıcı veya satıcı ile birebir diyaloğa girebilmektesiniz. Mesaj yolu ile beraber ürününüz hakkında detaylı bilgi almakla beraber indirim de sunabilirsiniz. Bunun gibi ekstra durumlar ile beraber normalde satışı pahalı olan ürünleri siz de letgo gibi kolaylık sağlayan bir uygulamadan ucuza temin edebilme şansına sahipsiniz. Aynı zamanda elinizde olan ürünü de sadece etrafınıza değil tüm Türkiye'de satışını başlatabilme şansını da yakalarsınız. Yapmanız gereken tek şey letgo uygulamasını sitemiz üzerinden indirmek ve kayıt olmak olacaktır. Siz de keyifli bir alışveriş için ve daha fazla detaylı bilgi için sitemizi ziyaret ediniz.

Site Adresi: https://letgoindir.org/


9
Sohbet / TAM BİR F/P ÜRÜNÜ OLAN CASPER VIA M30 PLUS'I ÇIKARDI !
« on: February 04, 2023, 05:38:34 am »
Sitenin Adı : CASPER VIA M30 PLUS'I ÇIKARDI !
Sitenin Adresi : TAM BİR F/P ÜRÜNÜ OLAN CASPER VIA M30 PLUS'I ÇIKARDI !
Sitenin İçeriği : Teknoloji Ürünleri
Sitenin Kodlandığı Dil : CMS - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2000
Site Hakkında Genel Açıklama : Herkese selamlar arkadaşlar bugün Casper markasının yeni çıkardığı VIA M30 Plus yeni modelini inceleyeceğiz  . 5000 mAh batarya kapasitesine, 6.5" IPS ekrana, 4 GB RAM'e ek olarak 4 GB VRAM özelliklerine sahip VIA M30 Plus, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına tek bir telefonla adeta yanıt vermiş. Yeni Casper VIA M30 Plus, 128 GB'lık depolama alanıyla binlerce fotoğraf karesi ve videoyu saklayabilme imkanı sunmuş. 128 GB depolama alanı ile çıkış yapması bence büyük avantaj çünkü artık 32 veya 64 GB depolama alanı yetmiyor Casper' da bunu farketmiş :)

Sevgili arkadaşlarım özellikle teknoloji trendlerini takip eden birçok tüketicinin beklentisini karşılayacak VIA M30 Plus ile Casper, cazip fiyatı ve kaliteli donanıma sahip olmak isteyen tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamış. Android 12 sürümüyle geliyo. Ve 4 GB RAM'e ek olarak artırılabilir 4 GB Sanal RAM seçeneğiyle toplamda 8 GB RAM kapasitesine ulaşıyor. 5000 MAH da batarya var.

Casper geniş ekran ile %89 ekran gövde oranı ve 6.5" HD IPS panele sahip Casper VIA M30 Plus ile tüm multimedya içeriklerde sinematik bir deneyim elde ettiğini söylüyor. IPS panelinin yanı sıra 450 NIT parlaklığın verdiği 8.9 mm'lik ince ve zarif gövdeye sahip yapısı tasarım olarak beni etkiledi ve gayet bence budur dedirtti. 13MP ana kamera, 2MP makro kameraya sahip VIA M30 Plus. ölümsüzleştirmemize imkan sağlamış. Type-C teknolojisi de mevcut. Şimdilik edindiğim bilgiler sizinle paylaşımlarım bu kadar :) Teşekkürler

Casper VIA M30 Plus ile ilgili detaylı bilgiye https://www.casper.com.tr/telefon/casper-via-m30-plus linkinden ulaşabilirsiniz.


10
Sohbet / Tiny House Fiyatları
« on: November 30, 2022, 09:33:45 am »
Sitenin Adı : Pera Tiny House
Sitenin Adresi : https://peratinyhouse.com
Sitenin İçeriği : Tiny House Hakkında Genel Bilgilendirme
Sitenin Kodlandığı Dil : Wordpress - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2022
Site Hakkında Genel Açıklama : Tiny house fiyatları modele ve özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir. Almak istediğiniz tiny house modelinin hangisi olacağını seçmeniz, fiyat belirlemede en önemli etkenlerden biridir. Tiny house modelleri özellik olarak iki farklı alternatif sunmaktadır. Römorklu ve sabit olan tiny house modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Römorklu tiny house modelleri plakalıdır. Ancak sabit yapıdaki tiny house modelleri için, herhangi bir ürün ruhsatına veya plakaya gerek kalmamaktadır. Sizler de sitemiz üzerinden en güncel tiny house fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tiny house maliyet hesaplama için birden fazla etkeni düşünmeniz gerekmektedir. Sadece tiny house modelinin iskelet veya genel üretim malzemesi hesap edilmemelidir. Banyo ve mutfak gibi alanlar için kullanılan mdf malzemeler, iç ve dış kaplamalar için kullanılan malzemeler ve çatı bölümünün de ayrı ayrı olarak hesaplanması gerekmektedir. Ayrıca Tiny House modelinin tekerlekli veya sabit olması gibi faktörler de maliyet hesabı sırasında mutlaka hesap edilmelidir. Sizler de hayal ettiğiniz gibi bir tasarıma sahip olan tiny house modeli için, maliyet hesaplaması yaptırmak istiyorsanız vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. İşçilik, nakliye ve devlete ödeyeceğiniz ek vergiler de dahil olmak üzere sizlere uygun bir Tiny House maliyet hesabı yapılabilmektedir.

Mikro, küçük veya minimal evler olarak bilinen tiny house modelleri farklı şekillerde isimlendirilmektedir. Mini boyutları ile dikkat çeken tiny house modelleri ayrıca işlevse ve fonksiyonel kullanımı ile dikkat çekmektedir. Yazlık, bahçe evi veya sürekli olarak kullanmak istediğiniz bir alan oluşturmak için, sizler de tiny house modellerini tercih edebilirsiniz. Üstelik plakalı olan modelleri aracınız ile dilediğiniz şehre götürme ayrıcalığına da sahip olabilirsiniz.

Tiny house seçerken veya satın almadan önce bazı noktalara dikkat edilmesinde yarar olacaktır. Özellikle tuvalet, banyo ve mutfak gibi alanlar üzerinde durulması yararlı olacaktır.
Bu tarz mini boyutlardaki evleri satın alırken, mutlaka evde geçireceğiniz süreyi de göz önünde bulundurmalısınız. Bu sayede tiny house modeli içerisinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelliklere sahip olan bir ev satın alabilirsiniz.
 
Son dönemlerin popüler evlerinden biri olan tiny house modelleri hızla adını duyurmaya devam etmektedir. Pek çok kişinin tercih ettiği tiny house modelleri, özellikle düşük maliyetli ev sahibi olabilme imkânı sunduğu için bu denli popüler olmuştur. Ayrıca sakin ve huzurlu bir yaşam alanı oluşturmak isteyen kişilerin de en çok tiny house modelleri içerisinden seçim yaptığı dikkat çekmektedir.
 
Tiny House satın almak yerine, kendiniz bu tarz bir ev modeli yapmak isteyebilirsiniz. Her ne kadar mini boyutlarda olduğu için yapımı kolay gibi dursa da ısıtması, iç dizaynı ve oda kurulumları ve sistemleri gibi pek çok detayı barındırdığını da belirtmek gerekmektedir. Tiny house modelleri, tamamen kaliteli ve uzun ömürlü kullanıma sahip olan malzemelerden üretilmektedir. Bunların yanı sıra normal evlere kıyasla boyutları da oldukça küçük olduğu için Tiny House modellerinin depreme dayanıklı olduğu söylenebilmektedir. Ancak tiny house modellerinin tamamen yere yani temele sabit olarak kullanılmadığını belirtmek gerekir. Yerden biraz yüksekte kalabilmesi için, özel olarak geliştirilen tutucu panellerin üzerine monte edilmektedir.


11
Sohbet / Tiny House Fiyatları
« on: November 30, 2022, 09:29:48 am »
Sitenin Adı : Pera Tiny House
Sitenin Adresi : https://peratinyhouse.com
Sitenin İçeriği : Tiny House Hakkında Genel Bilgilendirme
Sitenin Kodlandığı Dil : Wordpress - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2022
Site Hakkında Genel Açıklama : Tiny house fiyatları modele ve özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir. Almak istediğiniz tiny house modelinin hangisi olacağını seçmeniz, fiyat belirlemede en önemli etkenlerden biridir. Tiny house modelleri özellik olarak iki farklı alternatif sunmaktadır. Römorklu ve sabit olan tiny house modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Römorklu tiny house modelleri plakalıdır. Ancak sabit yapıdaki tiny house modelleri için, herhangi bir ürün ruhsatına veya plakaya gerek kalmamaktadır. Sizler de sitemiz üzerinden en güncel tiny house fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tiny house maliyet hesaplama için birden fazla etkeni düşünmeniz gerekmektedir. Sadece tiny house modelinin iskelet veya genel üretim malzemesi hesap edilmemelidir. Banyo ve mutfak gibi alanlar için kullanılan mdf malzemeler, iç ve dış kaplamalar için kullanılan malzemeler ve çatı bölümünün de ayrı ayrı olarak hesaplanması gerekmektedir. Ayrıca Tiny House modelinin tekerlekli veya sabit olması gibi faktörler de maliyet hesabı sırasında mutlaka hesap edilmelidir. Sizler de hayal ettiğiniz gibi bir tasarıma sahip olan tiny house modeli için, maliyet hesaplaması yaptırmak istiyorsanız vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. İşçilik, nakliye ve devlete ödeyeceğiniz ek vergiler de dahil olmak üzere sizlere uygun bir Tiny House maliyet hesabı yapılabilmektedir.

Mikro, küçük veya minimal evler olarak bilinen tiny house modelleri farklı şekillerde isimlendirilmektedir. Mini boyutları ile dikkat çeken tiny house modelleri ayrıca işlevse ve fonksiyonel kullanımı ile dikkat çekmektedir. Yazlık, bahçe evi veya sürekli olarak kullanmak istediğiniz bir alan oluşturmak için, sizler de tiny house modellerini tercih edebilirsiniz. Üstelik plakalı olan modelleri aracınız ile dilediğiniz şehre götürme ayrıcalığına da sahip olabilirsiniz.

Tiny house seçerken veya satın almadan önce bazı noktalara dikkat edilmesinde yarar olacaktır. Özellikle tuvalet, banyo ve mutfak gibi alanlar üzerinde durulması yararlı olacaktır.
Bu tarz mini boyutlardaki evleri satın alırken, mutlaka evde geçireceğiniz süreyi de göz önünde bulundurmalısınız. Bu sayede tiny house modeli içerisinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelliklere sahip olan bir ev satın alabilirsiniz.
 
Son dönemlerin popüler evlerinden biri olan tiny house modelleri hızla adını duyurmaya devam etmektedir. Pek çok kişinin tercih ettiği tiny house modelleri, özellikle düşük maliyetli ev sahibi olabilme imkânı sunduğu için bu denli popüler olmuştur. Ayrıca sakin ve huzurlu bir yaşam alanı oluşturmak isteyen kişilerin de en çok tiny house modelleri içerisinden seçim yaptığı dikkat çekmektedir.
 
Tiny House satın almak yerine, kendiniz bu tarz bir ev modeli yapmak isteyebilirsiniz. Her ne kadar mini boyutlarda olduğu için yapımı kolay gibi dursa da ısıtması, iç dizaynı ve oda kurulumları ve sistemleri gibi pek çok detayı barındırdığını da belirtmek gerekmektedir. Tiny house modelleri, tamamen kaliteli ve uzun ömürlü kullanıma sahip olan malzemelerden üretilmektedir. Bunların yanı sıra normal evlere kıyasla boyutları da oldukça küçük olduğu için Tiny House modellerinin depreme dayanıklı olduğu söylenebilmektedir. Ancak tiny house modellerinin tamamen yere yani temele sabit olarak kullanılmadığını belirtmek gerekir. Yerden biraz yüksekte kalabilmesi için, özel olarak geliştirilen tutucu panellerin üzerine monte edilmektedir.


12
Sohbet / CASPER VIA F30 PLUS SATIŞA ÇIKMIŞ!
« on: November 18, 2022, 02:34:53 am »
Sitenin Adı : CASPER VIA F30 PLUS SATIŞA ÇIKMIŞ!
Sitenin Adresi : Casper Via F30 Plus
Sitenin İçeriği : Teknoloji Ürünleri
Sitenin Kodlandığı Dil : CMS - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2000
Site Hakkında Genel Açıklama : Teknoloji dünyasının önde gelen markalarından Casper en yeni telefon modeli olan Casper VIA F30 Plus modelini tanıtmış. Daha hızlı, daha ince ve trend tasarım mottosu ile kullanıcıların karşısına çıkarılan Via F30 Plus'ın tasarımını bende beğendim. Özelliklerine bakacak olursak 50 MP kamerası ve farklı çekim modlarına, 8 çekirdekli işlemci gücüne, 5.000 mAh'lık bataryaya ve son olarak da Android 12 işletim sistemine sahip. Bir telefondan daha fazlası denilerek VIA F30 Plus'ı satışa çıkarmışlar. Casper hemen hemen her kullanıcı kitlesinin ihtiyaçları doğrultusunda güzel bir iş çıkarmışa benziyor. ☺
 
Günümüz dünyası mobilleştikçe, biz kullanıcılarında telefondan beklentisi gün ve gün artıyor doğal olarak. Yaratıcılık olsun, zamanı verimli kullanma olsun çoğu zaman biz kullanıcıların beklentileri karşılanamıyor. Özellikle benim gibi trendleri takip eden bir çok kullanıcı geniş ekran ve üstün yapay zekaya sahip kameraya, güçlü bataryaya ve yüksek kapasiteli dahili belleklere sahip olan akıllı telefonlara ihtiyaç duyuyoruz ☺ Casper bu konuda bir akıllı telefondan daha fazlası sloganı ile biz kullanıcıların beklentilerini göz önünde bulundurarak benim de özellikleri ve tasarımı olarak beklentilerimi karşılayan 3 farklı premium rengi ile VIA F30 Plus'ı tüketicisine sunmak için harekete geçmiş. En güncel Android 12 işletim sistemini kullanan Casper VIA F30 Plus akıllı telefon, yapay zeka destekli başta 50 MP olmak üzere 3 arka kameraya sahip. 8 çekirdekli işlemci ile maksimum güce ulaşılmasına ve 5.000 mAh'lık güçlü bataryasıyla da uzun pil ömrüne olanak tanıyor. Dahili 8GB RAM ve 4GB Sanal RAM desteği ile toplam 12GB RAM'e çıkabilen telefon, uygulamalar arası hızlı geçişi, akıcı kullanımı ve yüksek oyun performansı sunmuşlar. En önemlisi 128 GB dahili hafızası bence çünkü artık 32 ve 64 GB artık kullanıcılar yetmiyor.

 
Yapay Zeka Destekli 50 MP Kamera ile Kullanıcılara Harika Pozlar Yakalama İmkanı Sunuyor
 
İşte "O" an dedirten ve en mutlu dakikaların hatırlanmasına yardımcı olan fotoğrafların kusursuz olması için kullanılan kamera teknolojisi telefon tercihinde ciddi önem arz ediyor. Yüksek teknolojiye sahip kameraların bulunduğu telefonlarda bu nedenle kullanıcıların ilk tercihini oluşturuyor. Yapay zeka destekli Arcsoft 50MP ana kamerasıyla unutulmaz anları kusursuz fotoğraflayan Casper VIA F30 Plus, 2MP Bokeh (Portre) kamerası ile fotoğraflara derinlik katabiliyor, 2MP Makro kamerayla da en ince ayrıntıları yakalayabiliyor. Ayrıca 8MP'lik ön kamerasında da etkileyici selfielerin çekilmemize imkan sağlamışlar ☺
 
Geniş Ekranda Ultra Akıcı Performans Artık Mümkün
 
Biz tüketicilerin bir akıllı telefondan beklentisini karşılayabilecek özelliklerin başında depolama kapasitesi, akıcı kullanım sağlayacak güçlü işlemci, uzun pil ömrü ve geniş ekrana sahip olmak da yer alıyor. Geniş ekranlarda videolar izlemek ve oyun oynamak isteyen kullanıcılar 20:9 görüntü oranına, %89 ekran gövde oranına ve 400 NIT parlaklık değerindeki HD 6.5" ekrana sahip Casper VIA F30 Plus telefonuyla ultra geniş ekranda konforlu bir görüntüleme deneyimi yaşatıyorlar. Damla çentik ekranın bulunduğu VIA F30 Plus, 8.5mm incelikte olmasına rağmen 8 çekirdekli işlemcisiyle çoklu görevlerde de maksimum hızda kullanım sunmuşlar. Dahili 8GB RAM ve 4GB Sanal RAM desteği ile 12GB'a çıkabilen telefon, hızlı geçişi, akıcı kullanımı ve yüksek oyun performansını da vadeden Casper VIA'nın yeni akıllı telefon modeli, tüketicilerin müzik, video ve fotoğraflarını uzun süre arşivleyebileceği 128GB ROM'a sahip geniş depolama alanını da barındırmışlar. 5000 mAh değerine ve akıllı enerji yönetimi teknolojisine sahip pili sayesinde uzun batarya ömrü ve kaliteli deneyimler de sunan VIA F30 Plus, kullanıcılara 1 şarjla 11 saat video izlemeye ve 31 saat müzik dinlemeye olanak tanımışlar. Dokunmatik parmak izi ve yüz tanıma sensörleriyle de yüksek güvenlik düzeyinde kullanımların gerçekleştirildiği yeni VIA F30 Plus, Android 12 sürümüyle de benim açımdan da kullanıcılarına güzel bir deneyim sunmuşlar.
 
Casper VIA F30 Plus ile ilgili detaylı bilgiye https://www.casper.com.tr/telefon/casper-via-f30-plus linkinden ulaşabilirsiniz.
13
Sohbet / MARS RETROSU
« on: October 17, 2022, 05:42:02 am »
Sitenin Adı : Astroloji Haberleri
Sitenin Adresi : Mars Retrosu
Sitenin İçeriği : Astroloji Haberleri
Sitenin Kodlandığı Dil : Wordpress - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2022
Site Hakkında Genel Açıklama : 2022 Mars Retrosu'nda Gökyüzü bu yıl bol RETRO'lu; dolayısıyla geçmişe dair alınmış kararların, tercihlerin, başlangıçların sorgulandığı bir zaman dilimi içerisindeyiz. Yeni başlangıçlara, bitişlere, yol ayrımlarına gebe bir yıl yaşıyoruz. Şimdide savaşın, aksiyonun, başlangıçların kızıl gezegeni Mars önce duraklayıp sonra gerileyecek. Gerileyen gezegen mitolojide ki savaş tanrısı Ares olunca hepimiz iki kez düşünüyoruz bizleri neler bekliyor diye. İnsan bilmediğinden korkar bunu unutmayın.
27 ekimde Mars Retroya geçmek için durağan pozisyonuna geçecek. Durağan günlerde ki enerji kontrol edilmesi daha güç enerjilerdir. Retronun sıkışmış ve yoğun günleri diyebiliriz. 2 kasımda Mars Retrosu başlayacak.
9 ocak gece saatlerinde bu kez Retro Mars düze dönmek için durağan pozisyonuna geçecek.15 ocakta Mars Retrosu sona erecek.
Mars Retrosu gökyüzünün heyecanlı çocuğu ayrıca Zodyağın hava elementi İKİZLER burcunda gerileyecek. İkizler burcu zihni, iletişimi, öğrenmeyi, kısa yolculukları, basın yayını, araçları, trafiği, eller kollarla yapılan işleri, öğrencileri, nakliye şirketlerini, kargoları temsil eder.
Mars Retrosu denince de savaşma şeklimiz, aksiyon alma becerilerimiz, enerjimizi neye harcadığımız, yorulmaksızın hangi konular da çaba göstereceğimiz, en ilkel tarafımızla nasıl harekete geçtiğimiz söz konusudur.
Mars Retrosu klasik astrolojide ikizler burcunu pek sevmez. Çünkü bu burçta enerjisi daha çok zihinsel ve iletişimseldir. Fakat bu bizleri yıldırmamalı. Bizde aksiyon becerimizi daha çok zihinsel konularda harcamalı. Tüm enerjiyi bu alana yönlendirmeliyiz. Mars Retro ikizler burcunda iken bu enerjinin kontrol dışına çıkmasının çok kolay olacağını gösteriyor.14
Sohbet / Altın Fiyatları
« on: October 15, 2022, 02:10:26 pm »
Sitenin Adı : Gram, Çeryek, Yarım ve Tam Altın Fiyatları
Sitenin Adresi : Altın Fiyatları
Sitenin İçeriği : Bursa Web Tasarım ve Reklam Ajansı
Sitenin Kodlandığı Dil : Wordpress - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2022
Site Hakkında Genel Açıklama : Altın Fiyatları ve altın haberleri hakkında detaylı bilgiler bulabilirsiniz. Canlı altın fiyatları ne kadar? Çeyrek, gram, yarım ve tam altın fiyatı ücretsiz takip etme ekranı. Her zaman merak edilen konular arasında yer almıştır Altın Fiyatları. Sitemiz sayesinde 7 gün 24 saat boyunca Altın Fiyatları konusunda güncel tutarı öğrenebilirsiniz.


15
Sohbet / Genel Forum Sitesi
« on: October 12, 2022, 06:53:40 am »
Sitenin Adı : Genel Forum Sitesi
Sitenin Adresi : https://harbimekan.com/
Sitenin İçeriği : Harbi Mekan
Sitenin Kodlandığı Dil : Xenforo - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2019
Site Hakkında Genel Açıklama : Türkiye'nin en eğlenceli, en güncel forumu HarbiMekân, yenilenen yönetim kadrosu, binlerce üyesi ve yüzbinlerce konusuyla, hızla büyümeye devam ediyor. Eski forum kültürünü devam ettirmeye çalışan, nadir genel forumlardan biri olan HarbiMekân'a sizlerde davetlisiniz.

Mekânların en harbisi, HarbiMekân...

Pages: [1] 2 3 4