Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - mehmetdugu

Pages: 1 2 [3] 4
31
Sohbet / Omix X500 Özellikleri
« on: September 08, 2022, 02:34:37 am »
Sitenin Adı : Web Kafası
Sitenin Adresi : Omix X500 Özellikleri
Sitenin İçeriği : Teknoloji üzerine genel blog
Sitenin Kodlandığı Dil : Wordpress - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2020
Site Hakkında Genel Açıklama : Omix X500 telefon uygun fiyatı ile ülkemizde yavaş yavaş popüler oluyor. Giderek artan ve dolar kuru ile paralel bir şekilde artmaya da devam eden telefon fiyatları, birçok kişinin ucuz modellere yönelmesine neden oluyor.
Artık birçok kişi iPhone ya da Samsung gibi kaliteli ve pahalı telefonlara alternatif ucuz markalar arıyor. Akla ise ilk olarak Xiaomi ve Oppo gibi asya markaları geliyor. Ancak bu telefonlar da çoktan popüler bir hale geldi. Bu durum, direkt olarak fiyatlarına da yansıdı.
Bu durumda, bizlere ise daha ucuz telefon model ve markalarını keşfetmek düşüyor. Tam olarak bu aşamada sorun yaşıyorsanız, Omix markasına bir göz atabilirsiniz. Huawei şirketinden ayrılan birkaç geliştiricinin ortaklaşa kurduğu marka, geçtiğimiz aylarda Türkiye pazarına giriş yaptı.
Yavaş yavaş reklam vermeye başlayan marka, şimdilerde güzel kameralı ve iyi özelliklere sahip iki modelini satıyor. X600 ve Omix X500 özellikleri, birçok orta segment telefondan daha iyi duruyor. Üstelik bu telefonun fiyatı, şu anda yalnızca 3,5 ila 4 bin lira arasında değişiklik gösteriyor.Omix X500 Özellikleri
Fiyat performansın zirvesi olarak bilinen telefon modeli, 128 GB hafıza ve 8 GB RAM ile birlikte geliyor. Birçok son teknoloji özelliğe sahip olan telefonun kamerası da güçlü işletim sistemi ve sensörler ile desteklenmiş durumda.
Son olarak telefonun bataryası da gayet yeterli değerlere sahip. Gün içinde, normal kullanımda, 1.5 güne kadar dayanabiliyor.
Ayrıca webkafasi.net telefon ile ilgili oldukça detaylı bir inceleme yayınlamış. Markanın her türlü bilgisini ortaya çıkarmış. İlgili yazıyı bu linkten okuyabilirsiniz.

32
Sohbet / Amerika SMS Onay Servisi
« on: September 07, 2022, 08:37:42 am »
Sitenin Adı : Telefon Onay Servisi
Sitenin Adresi : SMS Onay
Sitenin İçeriği : Mobil Onay bir çok web sitesinde zorunlu hale geldi. Telefon Onay hizmetine bir çok yerde ihtiyacımız olabiliyor.
Sitenin Kodlandığı Dil : PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2022
Site Hakkında Genel Açıklama : Mobil Onay bir çok web sitesinde zorunlu hale geldi. Telefon Onay hizmetine bir çok yerde ihtiyacımız olabiliyor.
SMS Onay ihtiyacınız olduğunda, özellikle bu Sanal Numara Amerikaya ait olacaksa, bizi tercih ettiğinize inanın memnun olacaksınız.Fake Numara kullanarak bir çok sosyal medya hizmetine kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

SMS doğrulaması için ABD'den yeni ve hiç kullanılmamış telefon numaralarına ihtiyacınız mı var? Sunmuş olduğumuz hizmetler, 3 kolay adımdan oluşmaktadır.
1 - Kayıt olun.
2 - Hesabınıza kredi ekleyin.
3 - Bir telefon numarası kiralayın.

Kiralamış olduğunuz telefon numarası üzerinden, sınırsız SMS onay kodu alın.

Başlıca hizmetlerimiz nelerdir?
- ABD'de SMS doğrulama hizmeti
- Kısa süreli kiralama (3 gün)
- Sanal bir çevrimiçi numaraya SMS alın
- Çevrimiçi hesaplar için OTP/SMS doğrulamasını atlamak için geçici telefon numaraları sağlayın Çeşitli web uygulaması hesaplarına kaydolun

Kısa Süreli Numara Kiralama; 3 günlük yeniden kullanılabilir bir numara alın
Sınırsız SMS alın; rakiplerimizin aksine ikinci veya daha fazla SMS için ayrı ücret yok

Fiyatlandırma
Sosyal Medya Hesapları : Line, Tinder, Whatsapp, Telegram, Discord, Twitter, PayPal, Uber, eBay, Soul Skout, Facebook, Apple, TikTok, Google, Instagram, Gmail, Amazon

Fiyatlar, doğrulama başına 0,02 ila 0,40 USD arasında değişmektedir;
Fiyatlarımızı görmek için lütfen sitemizi ziyaret edin. https://www.receivesmsotp.com/price

Ödeme yöntemi olarak, Kripto USDT-TRC.20'yi kabul ediyoruz.

33
Sohbet / Türkiye'nin Oyun Alanında Lider Formu
« on: September 06, 2022, 03:45:43 pm »
Sitenin Adı : Oyn Frm
Sitenin Adresi : https://oynfrm.com
Sitenin İçeriği : Oyun Haberleri, İncelemeleri, Metin2, Knight Online
Sitenin Kodlandığı Dil : Xenforo - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2022
Site Hakkında Genel Açıklama : Türkiye'nin Oyun Alanında Lider. Oyun Haberleri, İncelemeleri, Metin2, Knight Online, Türkçe Yama, Webmaster, Hosting ve Sunucu Hizmetleri Platformu.


34
Sohbet / Konya Mali Müşavir
« on: September 05, 2022, 07:19:01 am »
Sitenin Adı : Konya Mali Müşavir
Sitenin Adresi : MehmetBati.Com
Sitenin İçeriği : Mevzuatlar, Kanunlar, Vergi, SGK vb Konularda Güncel Haberler
Sitenin Kodlandığı Dil : PHP - CMS
Sitenin Açılış Tarihi : 2019
Site Hakkında Genel Açıklama : Günümüzde girişimcilikte bulunan kişi sayısı ve kurulan şirket sayısı artmakta olup, popüler hale gelen e-ticaret ve de ithalat ihracat yapmak isteyen kişiler de mali müşavir ile çalışmak zorundadır.
Konya ilinde faaliyet gösteren kişiler ve şirketler hem iletişim hem de evrak iletimi konusunda sıkıntı yaşamamak için kendi şehrinde, konya mali müşavir alanında hizmet veren mali müşavirler çalışmak istemektedirler.
Mali Müşavir Mehmet Batı, Muhasebe ve Denetim alanında yüksek lisans yapmış olup 10 yılı aşkın tecrübe ile farklı sektör ve büyüklükteki firmalara 3568 sayılı Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Yasası çerçevesinde Mali Müşavirlik Ruhsatnamesi ile hizmet vermektedir.

Şirketlerin ve şahıs işletmelerin aylık ve üç aylık olarak verilmesi gereken vergi beyanname ve SSK bildirgelerini hazırlamaktadır. Bunların yanı sıra işletmeler ile sürekli iletişim halinde olarak danışmanlık yapmak, VERGİ, SGK, KOSGEB vb. teşvik, hibe ve iadelerinin takibini titizlikle yerine getirmektedir.


35
Sohbet / Simental İnek Nedir?
« on: September 04, 2022, 03:30:18 am »
Sitenin Adı : Simentalinek.Net
Sitenin Adresi : Simental İnek Nedir?
Sitenin İçeriği : Simental İnek Hakkında Her Şey
Sitenin Kodlandığı Dil : Wordpress - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2022
Site Hakkında Genel Açıklama : Simental İnek nedir hiç duydunuz mu? Bu inekler dünyada en çok tercih edilen inek olmasının sebebi nedir hiç merak ettiniz mi?
Eğer bu sorularınız cevabi EVET ise doğru konudasınız.
Simental inek nasıl beslenir, gerçek olup olmadığı nasıl anlaşılır, satış fiyatı nedir, nasıl satılmalıdır, Simental buzağı nedir? gibi gibi soruların cevabı için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. İyi Möööö'lemeler.36
Sohbet / Tasarımcım - Fikirlerin Buluştuğu Nokta
« on: September 03, 2022, 04:53:59 am »
Sitenin Adı : Tasarımcım
Sitenin Adresi : https://tasarimcim.net/
Sitenin İçeriği : Fikirlerin Buluştuğu Nokta
Sitenin Kodlandığı Dil : PHP - Xenforo
Sitenin Açılış Tarihi : 2022
Site Hakkında Genel Açıklama :
Freelancer'lerin ortak bir noktada buluştuğu Tasarımcım'a katılmaya ne dersin?
Tasarımcım adobe programlarıyla ilgili paylaşımları, sorunlarınıza çözüm olacak içerikleri, photoshop, web tasarım gibi dersleri bulabileceğiniz bir topluluk kuruluşudur.
Sen de bize katılarak kendini geliştirebilir hatta diğer üyelere yardımcı olacak paylaşımlarda bulunabilirsin.


37
Sohbet / Yazar Bilir, Sosyal Medya Destekçiniz...
« on: August 27, 2022, 04:22:52 pm »
Sitenin Adı : Yazan Bilir
Sitenin Adresi : https://yazarbilir.com/
Sitenin İçeriği : Sosyal Medya'nın Bilinmeyen Yönleri...
Sitenin Kodlandığı Dil : Wordpress - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2022
Site Hakkında Genel Açıklama : Sosyal Medya her geçen gün gelişmekte, bizde bu gelişmeleri anlık olarak takip edip sizlere sunuyoruz. Sosyal medyayı kullanmak sizin elinizde. İnstagram, Facebook, Tiktok ve Youtube gibi birçok sosyal medya platformları hakkında bilgileri yayınlıyor ayrıca bilinmeyen yönlerini açıklıyoruz.
Sosyal ağlarda fenomen olmak yada sosyal platformların özelliklerinden yararlanmak isteyen herkesi bu mecralar hakkında bilgilendiriyoruz. Ayrıca farklı konularda bilgili yazarlar tarafından muhteşem içerikler yayınlanarak sadece sosyal ağlar odaklı değilde genel bilgileri sizlerle buluşturmayı amaçlıyoruz.
Yazarbilir.com sitesi bilgili ve tecrübeli yazarların sizlere deneyimlerini aktarmasına aracı olmaktadır. Okudukça bilgilenecek bilgilendikce tecrübe kazanacaksınız. Ticaret konuları, sosyal medya sorunları, fenomen olmanın basit yolları ve hayata dair muhteşem içeriklerin yer aldığı sitemizden yararlanmak için mutlaka ziyaret edin.


38
Sohbet / CASPER NIRVANA F500 TANITILMIŞ
« on: August 26, 2022, 09:54:53 am »
Teknoloji markalarının önde gelen isimlerinden Casper yeni nirvana F500 modelini tanıtmış. Donanımını beğendim tasarımıyla da dikkatimi çekti. Biliyorsunuz ki artık teknolojinin gün geçtikçe kabuk değiştirmesiyle mobilite önem kazandı. Hayatın her alanında çalışma stili olsun eğitim alma özgürlüğü vs. gün geçtikçe değişiyo. Bu nokta da bizlerinde bilgisayar alırken tercihlerine etki ediyo bu gelişmeler. Casper da bunu düşünüp kullanıcıların tercihlerine göre bi cevap vermiş aslında. F500 le ergonomik bi kullanım rahatlığı sunmuş.

11.nesil i3 ve i5 tiger lake işlemciler ve özelliklede 64 GB RAM seçeneği performans anlamında maksimum seviyelerde verim alabilecek olmamız hoşuma gitti. Bunların yanı sıra tasarıma gelirsekte metalik gri rengin yanında 19,9 mm incelik ve 1.7 kg hafifliği olması da Casper Nirvana F500 tanışabilir olmasıyla mobiliteye de vurgu yapmış 
 
Göz yormayan ekran yapmışlar 

Ekran özelliklerine bakınca da 8.3 mm ince çerçeve yapısıyla geniş ekran deneyimi yaşatan Casper Nirvana F500, full HD çözünürlük ile IPS ekran teknolojisini birleştirerek uzun çalışma saatlerine karşı göz yorgunluklarının yaşanmasını engelliyo. Benim gibi pc başında fazla vakit geçiren biri olarak sevdim bu özelliği  Ek olarka çalışanlarda düşünülmüş Anti-Glare yansıma önleyici özelliği, hızlı veri aktarımı için 2x 3.2 USB ve 1x 2.0 USB ye sahip. Güçlü donanım ve 1.7 kg hafifliği ile taşınabilirliği sunan Casper Nirvana F500 laptoplara https://www.casper.com.tr/laptop-bilgisayar/casper-nirvana-f500 linki ile göz atmanızı tavsiye ederim..39
Sohbet / Türkçe Oyun Yamaları
« on: August 26, 2022, 09:36:00 am »
Sitenin Adı : Türkçe Yama
Sitenin Adresi : https://www.turkce-yama.org/
Sitenin İçeriği : Oyunların Türkçe Yamalarını Bulabileceğiniz Mükemmel Bir Site
Sitenin Kodlandığı Dil : Wordpress - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2018
Site Hakkında Genel Açıklama : Türkçe Yama indirmek istediğinizde sitemizden yararlanabilirsiniz. Güncel tüm oyunların türkçe yamaları bulunmaktadır. Bunlara ek olarak yeni çıkan ve çıkacak oyunların yamaları için sitemizi takıp edebilirsiniz. Bir çok popüler oyunun hem alt yazı, hem menü hem de hikaye yamaları için tek adres. turkce-yama.org...


40
Sohbet / Leslie ile Zayıflayanlar
« on: August 25, 2022, 01:34:33 pm »
Sitenin Adı : Diyetisyen Evi
Sitenin Adresi : https://diyetisyenevi.com/
Sitenin İçeriği : Diyet konusunda merak edilen sınırsız bilgiler...
Sitenin Kodlandığı Dil : Wordpress
Sitenin Açılış Tarihi : 2019
Site Hakkında Genel Açıklama : DiyetisyenEvi kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler doktor tedavisinin yerini tutamaz. Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine başlanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir. Bu sitede yer alan yazılar kaynak gösterilmeden, kısmen de olsa kullanılamaz.


41
Sohbet / Akik Taşının Faydaları Nelerdir?
« on: July 07, 2022, 08:05:36 am »
Sitenin Adı : Akik Taşının Faydaları
Sitenin Adresi : https://www.enerjitaslari.com/
Sitenin İçeriği : Değerli Taşlar Hakkında Bilgiler
Sitenin Kodlandığı Dil : PHP - Wordress
Sitenin Açılış Tarihi : 2022
Site Hakkında Genel Açıklama : Akik Taşı Faydaları sizin bu konuda hayal ettiklerinizin inanın kat ve kat üstündedir. Akik Taşı Özellikleri saymakla ve burada yer vermekle sığdıramayacağımız kadar fazladır. Akik Taşının Faydaları arasında en önemli ve göze çarpan özelliği, Kalp rahatsızlıklarına iyi gelmesidir. Buna ek olarak da kan dolaşımını hızlandırıp, uyku düzenini önemli bir şekilde dengelemesi gelmektedir.


42
Sohbet / Işık Sanatı Ağaç Feneri İle Birleşti
« on: June 16, 2022, 09:52:47 am »
Sitenin Adı : Ağaç Feneri Modeli
Sitenin Adresi : https://lumens.com.tr/
Sitenin İçeriği : Yaşamı Kolaylaştıran Çözümler
Sitenin Kodlandığı Dil : PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2021
Site Hakkında Genel Açıklama :

Ağaç feneri son zamanlarda hemen her mekânda kullanılmaya başlandı. İnsanların zevkli bir şekilde ışıklandırılmış bir mekânı tercih etmesi, işletme sahiplerinin farklı konseptleri aramasına sebep oldu. Bazı işletme sahipleri, işletmelerinin içini ışık cümbüşüne boğarken, akıllı işletme sahipleri ise müşterinin dışardan geleceğini bilerek işletme dışındaki ağaçları ışıklandırarak dikkat çekmeyi başardı.

Neden Ağaç Feneri Tercih Edilmeli?
İşletmelere keyifli bir konsept sunan ağaç feneri aynı zamanda işletmenin dışardan onlarca işletme arasından fark edilmesini sağlıyor. İşte ağaç feneri tercih eden işletmeler;
• Eğlence mekânları
• Cadde üstü dükkânı bulunan işletmeler
• Açık hava kır düğünleri
• Özel günlerde cadde ve sokakları süslemek isteyen yerel yönetimler

Ağaç Işıklandırma
Ağaç fenerleri plastik dış yapısı ve kullandığı ledler ile hem güvenli hem de ekonomiktir. Plastik ışık geçiren özel yapısı sayesinde dilediğiniz renklerde ağaç fenerleri tercih edilebilir. Ağaç feneri 220 Volt elektrik ile çalışır. E27 standart su geçirmez duy sistemi sayesinde güvenilirdir. Bunun yanı sıra ampul seçimi tamamen alıcının tercihine bırakılmıştır.

Toptan Ağaç Feneri Nereden Alınır?
Ağaç fenerleri tek tek satılabileceği gibi 5'li, 10'lu ve 15'li paketler halinde satın alınabilir. Normal şartlarda orta büyüklükteki bir ağaç ışıklandırma için yaklaşık 15 adet ağaç feneri idealdir. Dileyen daha az veya daha fazla da yapabilir, bu tamamen işletmenin tercihidir. Kimi işletmeler, bir ağaca 15 tane uygularken, bir başkası 30 tane ekleyebilir. Toptan ağaç feneri alımları tekli alımlara göre daha avantajlı olduğundan tercih edilebilir. Bu görünürlük ve fark edilme seviyesini arttıracaktır.

43
Sohbet / Kişiye Özel Hediyelik Eşya Modelleri
« on: April 23, 2022, 06:51:44 pm »
Sitenin Adı : Banka Bilgileri
Sitenin Adresi : https://bankabilgileri.net/
Sitenin İçeriği : Bankalar Hakkında Genel Bilgilendirme
Sitenin Kodlandığı Dil : PHP - Özel Yazılım
Sitenin Açılış Tarihi : 2022
Site Hakkında Genel Açıklama : Banka Bilgileri hakkında genel bilgilendirme amaçlı kurulan sitemizde, Ülkemizde yer alan yerli ve yabancı tüm bankaların şubelerine ait iletişim, adres ve telefon bilgileri yer almaktadır. Ulaşmak istediğiniz banka şubesine ait şube bilgisini arayarak, direkt şube erişim bilgilerine ulaşmanız çok kolay olacaktır. Bankabilgiler.net olarak sadece banka iletişim bilgileri değil, bankların kredi kartı ve kredi faiz oranları hakkında yazılarımıza erişebilirsiniz.

44
Sohbet / Kişiye Özel Hediyelik Eşya Modelleri
« on: March 31, 2022, 06:58:46 am »
Sitenin Adı : Kent Bazaar
Sitenin Adresi : https://www.kentbazaar.com/
Sitenin İçeriği : Kişiye Özel Hediyelik
Sitenin Kodlandığı Dil : PHP - Özel E-Ticaret Yazılımı
Sitenin Açılış Tarihi : 2018
Site Hakkında Genel Açıklama : Kişiye Özel Hediyelik Eşyalar hepimizin, sevdikleri için tercih edeceği en değerli hediyedir. Kişiye Özel Hediyelik konusu aslına bakarsanız çok geniş bir kavramdır, çok geniş bir sektördür. KentBazaar olarak, Çakmak modelleri, kupa baskıları, yastık ve tişört baskıları. İsim yazılı termoslar. Özelleştirilmiş kupa ve fincan çeşitleri. Özel hediye kutuları. Rengarenk modeller. Özel ve işlemeli ahşap kutu modelleri. Bu ve buna benzer daha bir çok ürüne sitemizden ulaşabilirsiniz.
45


Excalibur serisinin G911 modelinin çıkacağı söylenmişti ve Eylül ayında 11. Nesil i9 işlemci ve RTX
3080 ekran kartı ile bizimle birlikte oldu. Aslında hem güçlü hem de teknik özellikleri ile birlikte herkesin
beğenisini almıştı özellikle de benim gibi araştırmayı seven ve teknoloji konularını yakından
takip eden kişilerin :) genellikle öğrenciler, yazılımcılar ve tasarım işleriyle ilgilenen çoğu kişi bu bilgisayarı
kullanıyor. Soğutucu olarak ben ilk mağazada denediğimde biraz kasmıştım soğutma olayı
benim de hoşuma gitmişti.

Şimdi ise 12. nesil i9 işlemci ile çıktı ki 12. nesil i9 işlemciyi laptoplarda kullanan ilk marka olmayı
da başardı. Bir araştırmamda denk gelmiştim. CES 2021 platformunda sergilenen Alder Lake ailesinden
dünyanın en iyi işlemcilerinden biri olarak 12. Nesil i9 işlemcisi 16 çekirdek barındırıyordu.
Bu da gerçekten gördüğüm en güçlü işlemcilerden biriydi. Bunu da Excalibur!da görmek beni iyice
meraklandırdı.

Buna ek olarak da RTX 3080Ti ekran kartı ile desteklenmiş. Bu da en iyi ekran kartlarından biri.
Biliyosunuz ki RTX 3080Tİ'li bi pc + 12. Nesil i9 işlemcisi olan bir pc ile nasıl bir oyun deneyimi sunar
düşünemiyorum :))

İlk olarak Excalibur G911 ile çıkan RTX 3080Ti ekran kartıyla desteklenmiş 12. Nesil i9 işlemciyi
deneyimlemek hepimizin isteğidir sanırım :)

Pages: 1 2 [3] 4