Recent Posts

Pages: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Site Tanıtımları / Water AEG Su Arıtma Cihazı
« Last post by Celoxy on February 04, 2023, 10:03:16 pm »
Hayatınızı kolaylaştırmak ve sağlıklı bir yaşam sürdürmek için Water AEG Su Arıtma Sistemi tam size göre! Plastik ambalajlarla uğraşmak zorunda kalmayın, şebeke suyunu arıtıp her an taze ve lezzetli suya ulaşın. Son teknoloji ile geliştirilen sistem, ters osmos işlemiyle suyunuzu arıtır. Kurulum ve uygulaması oldukça kolaydır, evinizin her noktasında yüksek pH değerine sahip sağlıklı suya ulaşabilirsiniz. Filtrasyon sürecini takip etmek de oldukça kolaydır. İster evinizde, ister ofisinizde kullanın, Water AEG Su Arıtma Sistemi ile daima tazeliği ve sağlığı hissedin.

Su arıtma cihazı, ev ve iş yerlerinde sağlıklı ve lezzetli suya ulaşmak için tercih edilen çözümlerdir. Bu sistemler, şebeke suyunun içindeki kirleticileri ve bakterileri ortadan kaldırarak size en temiz ve sağlıklı suyu sunarlar. Aşağıdaki avantajları ile su arıtma sistemleri hayatınızı kolaylaştırır:

Temiz ve sağlıklı su: Su arıtma sistemleri, şebeke suyundaki bakteri, kimyasal madde, kirletici ve diğer zararlı maddeleri ortadan kaldırarak size en temiz ve sağlıklı suyu sunar.

Lezzetli su: Şebeke suyundaki kirleticiler, suyun tadını bozar. Su arıtma sistemleri ise, bu kirleticileri ortadan kaldırarak size lezzetli su sunar.
Düşük maliyetli: Su arıtma sistemleri, düzenli filtre değişimi gerektirir. Ancak, bu maliyet şebeke suyundan satın alınan plastik su şişelerinin maliyetine göre daha düşüktür.

Pratik: Su arıtma cihazı, evinizin her noktasında kullanılabilir ve istediğiniz zaman temiz ve sağlıklı suya ulaşabilirsiniz.
Çevre dostu: Plastik su şişelerinin atılması, doğaya zarar verir. Su arıtma sistemleri ise, sürekli olarak aynı şişeyi kullanmanızı sağlar ve bu sayede plastik atıklarının oluşmasını engeller.

Su arıtma sistemleri, sağlıklı ve lezzetli suya ulaşmanın yanı sıra çevre dostu, pratik ve düşük maliyetli bir çözümdür. Hayatınızı kolaylaştırmak ve sağlıklı bir yaşam sürdürmek için su arıtma sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Misyonumuz: Water AEG, sağlıklı ve lezzetli suya herkesin erişebilmesini amaçlamaktadır. Müşterilerimize en iyi su arıtma teknolojisini sunmak için sürekli olarak çalışır ve mükemmel hizmet sunmak için adım atarız.

Vizyonumuz: Water AEG, tüm dünyada insanların sağlıklı ve lezzetli suya erişebilmelerini sağlamak için lider bir en iyi su arıtma cihazı sağlayan şirket olmak istemektedir. İleri teknolojileri ve en iyi hizmeti sunarak, müşteri memnuniyetini ve başarısını her zaman öncelikli tutarız.
12
Site Tanıtımları / Academia Clothes
« Last post by firmarehberi12 on February 04, 2023, 01:30:39 pm »
Academia Clothes
Take off your long black jacket, drab tweeds, and dark oxfords, because the latest style craze is all about dark academy outfits.
The true dark academia casual is actually much “darker” with a heavier gothic influence, but for the average street stylist, simply choosing darker shades of academic-inspired clothing is enough to capture this fashion trend.
The only must-have to drive this moody aesthetic is an oversized long black vegan wool coat (think Sandra Bullock in the '90s romantic comedy While You Were Sleeping, in Meg Ryan in Seattle, or Sliding Doors in Jeanne Tripplehorn).
And you don't have to worry about splurge on this investment purchase, because a long jacket is trendy and such a jacket will pull together all your casual dark academia clothes.

https://cosmiquestudio.com/dark-academia-aesthetic-clothes/
13
Site Tanıtımları / Facade
« Last post by firmarehberi12 on February 04, 2023, 09:46:23 am »
Facade
Modern architecture can be considered as the general name of all pro-creative architectural movements that oppose the Eclecticist architecture of the 19th century. Mies van der Rohe (March 27, 1886 – August 17, 1969), considered one of the leading masters of Modern Architecture, tried to create a fluid open space architectural style in his works. To achieve this, he planned buildings with a minimal structural framework and called this style "shell and skeleton architecture". This approach has led to an increase in the number of tall buildings with wide spans, consisting of frame systems, together with the developing technological possibilities. The shell, which is one of the two main elements that make up the structure that Mies van der Rohe calls "shell and skeleton architecture", describes the curtain wall systems that are widely preferred today.
The facade structure (shell) has a generally non-structural structure that safely transfers the load acting on it and its own weight as a result of external influences to the main carrier system (skeleton). The other most important mission of Kabug is to separate the outdoor air from the indoor air. Take advantage of the privileges with computational design.

https://facademydesign.com/
14
Site Tanıtımları / Workofficerealestate
« Last post by firmarehberi12 on February 04, 2023, 07:39:48 am »
Workofficerealestate
  The most important detail in holiday plans is the place and places to stay. For this, you can choose the simple holiday category immediately and make the house reservation process in the shortest way. Choose the holiday options that suit you right from this online site. This site, which is always online for properties for sale in Bodrum, is at your side with all its services.
  Affordable prices for pools and other villas continue to be offered to all customers equally. Make all your plans for a special and different holiday according to this site. Evaluate the options of villas for sale in Bodrum now. Evaluate all models and alternatives for summer houses and rental villas.

https://workofficerealestate.com
15
Site Tanıtımları / Bodrum Kiralık Villa
« Last post by firmarehberi12 on February 04, 2023, 06:57:52 am »
Bodrum Kiralık Villa
Bodrum toplu konut projesi vatandaşların daha rahat edebilmesi için yürürlüğe girmiştir. Depreme dayanıklılık testlerinden geçen daireleri satın almanızda herhangi bir sakınca yoktur.  Bu dairelerde gönül rahatlığı ile oturabilirsiniz.
Bodrum satılık ev almak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken pek çok özellik bulunuyor. Her şeyden önce evin ne kadar kaliteli oluşu, depreme ne kadar dayanıklı oluşunu araştırıp bilmeniz gerekiyor.
Bodrum kiralık villa lokasyona uygun konutlardır. İş yerinize ve ya okula uzak olan bir eve gidip gelmek ya da işe gitmek büyük zorluk çıkarabilir. Evi satın almadan önce mutlaka yerine gidip evi orada görmeniz gerekiyor merkeze olan yakınlığı size de uygunsa bu evi satın alabilirisiniz.

https://workofficerealestate.com
16
Site Tanıtımları / ilanversitesi.com adlı ilan sitesi ile ücretsiz ilan ver
« Last post by nullsix on February 04, 2023, 06:17:19 am »
Web site adı : ilanversitesi.com

Sitenin başlığı : ilanversitesi.com adlı ilan sitesi ile ücretsiz ilan ver

Sitenin kayıt edildiği ay ve yıl : Ocak 2023

Site ile ilgili açıklamalar : İkinci el eşya almak ya da satmak istiyorsanız, tam olarak doğru adrese geldiniz. ilanversitesi.com adı altında yayın hayatına merhaba diyen internet adresi üzerinden, ücretsiz bir şekilde ilan verme şansı elde edebilecek ve buradaki ilanları kolayca inceleyebileceksiniz.

Bilgisayardan tutun televizyona, cep telefonundan fotoğraf makinesine, giyimden takı ve mücevherlere, otomobilden konuta, iş ilanlarından araba yedek parçasına kadar aklınıza gelebilecek her çeşit ilan bu site içerisinde sizler için bir araya getirilmiştir.

İş arayanlar ya da şirketleri için eleman aramakta olanlar, ilanversitesi.com adresinden en iyi şekilde yararlanabilir. Şirket yöneticileri, bu site üzerinden şirketleri için aradıkları elemanı bulabilecek, iş arayanlar da hayalindeki işe kavuşabilecektir.

Otomobillerinizi satmak isterseniz, evinizi kiraya vermeniz gerekiyor ise, bebek ya da yaşlı bakıcısı arıyorsanız sizlere tavsiye edebileceğimiz yeni ilan sitesi ilanversitesi.com idir.

Ürün ya da hizmetlerini satışa sunmayı arzu eden herkes, gönül rahatlığıyla bu siteyi kullanabilir. Gerek ücretsiz oluşu, gerek sade ve düzenli tasarımı ile tercih sebebi olan site, her geçen gün daha da büyümektedir.

Sitede kendine yer bulan tüm ilanlar, oldukça detaylı bilgiler içerir. Böylece herhangi bir ürünü almadan evvel, o ürünü en güzel şekilde tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Siteyi beğenirseniz, dostlarınıza da mutlaka tavsiye ediniz. Sevgilerimizle
17
Sohbet / TAM BİR F/P ÜRÜNÜ OLAN CASPER VIA M30 PLUS'I ÇIKARDI !
« Last post by mehmetdugu on February 04, 2023, 05:38:34 am »
Sitenin Adı : CASPER VIA M30 PLUS'I ÇIKARDI !
Sitenin Adresi : TAM BİR F/P ÜRÜNÜ OLAN CASPER VIA M30 PLUS'I ÇIKARDI !
Sitenin İçeriği : Teknoloji Ürünleri
Sitenin Kodlandığı Dil : CMS - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2000
Site Hakkında Genel Açıklama : Herkese selamlar arkadaşlar bugün Casper markasının yeni çıkardığı VIA M30 Plus yeni modelini inceleyeceğiz  . 5000 mAh batarya kapasitesine, 6.5" IPS ekrana, 4 GB RAM'e ek olarak 4 GB VRAM özelliklerine sahip VIA M30 Plus, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına tek bir telefonla adeta yanıt vermiş. Yeni Casper VIA M30 Plus, 128 GB'lık depolama alanıyla binlerce fotoğraf karesi ve videoyu saklayabilme imkanı sunmuş. 128 GB depolama alanı ile çıkış yapması bence büyük avantaj çünkü artık 32 veya 64 GB depolama alanı yetmiyor Casper' da bunu farketmiş :)

Sevgili arkadaşlarım özellikle teknoloji trendlerini takip eden birçok tüketicinin beklentisini karşılayacak VIA M30 Plus ile Casper, cazip fiyatı ve kaliteli donanıma sahip olmak isteyen tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamış. Android 12 sürümüyle geliyo. Ve 4 GB RAM'e ek olarak artırılabilir 4 GB Sanal RAM seçeneğiyle toplamda 8 GB RAM kapasitesine ulaşıyor. 5000 MAH da batarya var.

Casper geniş ekran ile %89 ekran gövde oranı ve 6.5" HD IPS panele sahip Casper VIA M30 Plus ile tüm multimedya içeriklerde sinematik bir deneyim elde ettiğini söylüyor. IPS panelinin yanı sıra 450 NIT parlaklığın verdiği 8.9 mm'lik ince ve zarif gövdeye sahip yapısı tasarım olarak beni etkiledi ve gayet bence budur dedirtti. 13MP ana kamera, 2MP makro kameraya sahip VIA M30 Plus. ölümsüzleştirmemize imkan sağlamış. Type-C teknolojisi de mevcut. Şimdilik edindiğim bilgiler sizinle paylaşımlarım bu kadar :) Teşekkürler

Casper VIA M30 Plus ile ilgili detaylı bilgiye https://www.casper.com.tr/telefon/casper-via-m30-plus linkinden ulaşabilirsiniz.

18
Site Tanıtımları / En Dobra ve Kaliteli Spor Haberleri Gala
« Last post by firmarehberi12 on February 04, 2023, 05:34:43 am »
Galabet
Casino oyunlarının bahis siteleri için ne kadar değerli olduğu bilinmektedir. Ancak insanlar için bu oyunların yer aldığı güvenilir bahis siteleri daha da önemlidir. Galabet hem güvenilirlik hem de kullanıcılarına verdiği önem ile diğer sitelerin önüne geçiyor. Galabet giriş adresleri değiştiğinde anlık olarak kullanıcıları ile paylaşıyor. Bu sayede Galabet güncel giriş adresleri ile bahisçilerinin oyunlardan mahrum kalmamasını sağlıyor.
Galabet Şikayet
Her bahis sitesi için şikayet gelmektedir. Önemli olan sitelerin bu şikayetlere nasıl karşılık verdiğidir. Galabet şikayet aldığında kullanıcılarının bu şikayetini dikkate alıyor ve kısa süre içerisinde sorunlarını hallediyor. Galabet twitter sayfası üzerinden hem şikayetlerinizi iletebilir hem de site ile ilgili bilgiler alabilirsiniz.


https://galaguncel.com/
19
Site Tanıtımları / Gala Haber ile Ayrıcalıklardan Yararlan!
« Last post by firmarehberi12 on February 04, 2023, 05:12:35 am »
Galabet
Casino oyunlarının oynanması için tek adres olan bahis siteleri insanlar için güvenilir olma özelliğini taşımak zorundadır. Ancak bazı siteler bu güvenilirliği sağlamadığından tereddüt edilmesine neden oluyor. Galabet ise bu tereddütü tamamen ortadan kaldırıyor. Site güvenilir alt yapısı ve yüksek kalitedeki oyunlarıyla bahisçiler için ilk alternatif oluyor. Galabet şikayet anlamında da diğer sitelerden önde yer alıyor. Site en az şikayet alanlar bahis firmalarından biri olurken aynı zamanda aldığı şikayetleri de anında çözüme kavuşturuyor.
Giriş Adresleri
Firma Galabet giriş adreslerini sürekli olarak güncellemek durumundadır. Galabet güncel giriş adreslerini birçok farklı mecradan kullanıcılarına bildiriyor. Galabet twitter sayfası üzerinden de güncel adreslere erişebilirsiniz.

https://galabethaber.com/
20
Site Tanıtımları / En Kaliteli Spor Ajansı Platformu Gala
« Last post by firmarehberi12 on February 04, 2023, 04:25:26 am »
Galabet
Piyasada yer alan en kaliteli ve kullanıcı sorunlarını dikkate alan bahis sitelerinden biri olan Galabet bu özellikleriyle ile insanların ilk tercih ettiği adres oluyor. Birçok sitede yaşanılan sorunların aksine site ödemelerde herhangi bir sorun yaşanmasına engel oluyor. Ayrıca Galabet şikayet aldığında bahisçilerinin sitemlerine çözüm buluyor. Onları dinliyor ve anlık olarak sorunlarını çözüyor. Galabet twitter adresiyle de kullanıcılarıyla iç içe olmayı tercih ediyor.
Galabet Güncel Giriş Adresleri
Galabet’in giriş adresleri tıpkı diğer siteler gibi değişmektedir. Ancak bu değişiklik sonucunda kullanıcılarına herhangi bir aksaklık hissettirmiyor. Galabet güncel giriş adreslerini değişir değişmez paylaşıyor ve kullanıcıların Galabet giriş esnasında sorun yaşamamasını sağlıyor.


https://freespingala.com/
Pages: 1 [2] 3 4 ... 10