Recent Posts

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
31
Site Tanıtımları / E-Sigara Modelleri ve Fiyatları
« Last post by firmarehberi12 on November 23, 2022, 02:11:08 pm »
E-Sigara Modelleri ve Fiyatları
 Çoğu insanın tercih ettiği elektronik sigaralar, kendi içerisinde farklı türde modellere ayrılıyorlar. Günlük kullanımda ideal bir memnuniyetin elde edilmesi için daima iyi kalitede ve iyi markaya ait ürünlerin seçilmeleri gerekiyor. Bu sitede iqos terea gibi adından sıkça söz ettiren birtakım e-sigara ürünlerinin satışı yapılıyor.
 Bunun dışında kaliteli ürünler temin etmek için bu siteyi ziyaret eden kişiler karşılarında iqos iluma seçeneklerini de tüm ayrıntılarıyla bulabiliyorlar. Bunun neticesinde tamamen arzu ettikleri gibi ürün seçimlerini rahatlıkla yapabiliyorlar.
 Elektronik Sigara Nasıl Alınır?
 E-sigara konusunda bu sitede iqos 3 duo ürünlerine de de yer veriliyor. Burada e-sigara ve onun ek ürünlerini temin etmek isteyen kişiler rahatlıkla nasıl alışveriş yapabileceklerini öğrenebiliyorlar.

https://www.dumanidegilbuhar.com/
32
Site Tanıtımları / Norse
« Last post by firmarehberi12 on November 23, 2022, 01:30:00 pm »
Norse
Norse Airlines, or Norse for short; It is one of the most important airline companies of the Scandinavian countries. In recent years, the competition in the field of aviation has brought about a very cheap flight ticket prices. When looked at, there are very serious price differences between many low-cost airlines and national flag carrier airlines. Norse is a very efficient airline that has managed to take its place among Europe's low-cost airlines. It is well known that Scandanavian, the leading airline of the Scandinavian region, is Scandinavian Airlines. However, another airline that will compete directly with this airline has been brought to the aviation industry.
This is Norse Atlantic Airways. When looked at, fly Norse, which took a serious step towards becoming the airline with the most scheduled flights in Norway, also went to a very different practice. When it comes to Norse, Norse, which has scheduled flights to Scandinavia and the rest of Europe, has also organized scheduled flights to the United States in recent months.

https://norse.top
33
Site Tanıtımları / Metin2 Pvp Server
« Last post by firmarehberi12 on November 22, 2022, 04:51:31 pm »
Metin2 Pvp Server
Metin2 pvp servera bağlanmak için, oynamak istediğiniz pvp sunucusunun web sitesinden oyun dosyalarını indirmeniz gerekmektedir. İndirdiğiniz oyun dosyalarını text2 dosyanıza atabilir ve oyunu oyundi.exe şeklinde oyun başlatma istemcisinden açabilirsiniz. Bazı pvp sunucuları dosyalarını sizinle paylaşır ve az önce açıkladığım gibi mevcut Metin2 klasörüne yerleştirilmesini beklerken bazıları da full pack dediğimiz, herhangi bir işlem yapmadan direkt olarak indirip açabileceğiniz dosyaları paylaşır. Günümüzde profesyonel Metin2 pvp sunucuları bahsettiğim ikinci şekilde çalışmaktadır. Sunucu seçerken de bu kriteri göz önünde bulundurabilirsiniz.

https://www.turka2.com/
34
Site Tanıtımları / İzmir Ticari Araç Kiralama
« Last post by firmarehberi12 on November 22, 2022, 02:20:29 pm »
İzmir Ticari Araç Kiralama
 Ticari araç kiralama işlemleri güvenilir firmalardan yapılmalıdır. Güvenilir olmayan firmalardan yapılan işlemlerde bireyler ciddi problemlerle karşılaşabiliyor.
 Neden İzmir Ticari Araç Kiralama Tercih Edilmelidir?
 Panelvan kiralama işlemlerine başlayacak bireyler alanında uzman sitelerden işlem yapmak ister. Bu işletme alanında uzman, profesyonel hizmet sunan ve %100 müşteri memnuniyetine değer veren bir işletmedir.
 Kamyonet kiralama isteyen bireyler gönül rahatlığı ile işletmeden yardım alabiliyor. Çünkü işletmede yer alan kamyonetler genellikle oldukça genç araçlardır. Bu da kiralama işleminin daha kaliteli olmasını sağlar.
 Hafif ticari araç kiralama isteyen bireyler bu işletmeyi avantajlı fiyatlar sunduğu için tercih ediyor.
 İzmir ticari araç kiralama sektör içerisinde kaliteli hizmeti ucuz fiyata sunan önemli bir markadır.
 

http://izmirticariarackiralama.com/
35
Site Tanıtımları / Yatırım Teşvik Belgesinden Kimler Yararlanabilir?
« Last post by nullsix on November 22, 2022, 06:18:49 am »
Yatırım Teşvik Belgesinden Kimler Yararlanabilir?

Gerçek kişiler, adi ortaklıklar, sermaye şirketleri, iş ortaklıkları, kamu kurum ve kuruluşları, dernek ve vakıflar, yurt dışındaki yabancı şirketlerin Türkiye şubeleri yatırım teşvik belgesi alarak avantajlarından faydalanabilmektedir. Burada esas amaç ülkemiz içerisinde daha çok yatırım yapılmasını sağlamaktır.

Ülke Ekonomisine Katkı Sağlayın

Yatırım Teşvik Belgesi Nasıl Alınır sorusuna cevap bularak ve belgemizi temin ederek hizmetlere başlayabiliriz. Yapacağımız yatırımlar ile ülkemizin her bir şehri sürekli olarak gelişme gösterecek, ekonomimiz daha iyi olacak ve istihdam oranlarımız artacak.

Danışmanlık Hizmetinden Mutlaka Faydalanmalısınız

Gokserdanismanlik.com ile alacağınız kaliteli hizmetler sayesinde daha bilinçli hareket ederek başvuru aşamalarında çok rahat edeceksiniz. İhtiyacınız olan belgeleri kolaylıkla almaya hak kazanacaksınız.
36
Site Tanıtımları / 2023 fitre ne kadar diyanet
« Last post by firmarehberi12 on November 21, 2022, 12:16:24 pm »
2023 fitre ne kadar diyanet
Gücü yeten Müslümanların Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine vermesi gereken sadakalara fıtrat denir. Fıtra miktarı her yıl diyanet tarafından açıklanır. Mali bir kült olan fıtrat vermenin belli şartları vardır. Fitre, kendi ailesine bakmakla yükümlü olmayan ihtiyaç sahiplerine verilir. Bayramdan önce fitre vermek caizdir. Ayrıca belirlenen fitre miktarı aynı zamanda günlük itfa miktarıdır. 2022 yılı fitre miktarı diyanet tarafından açıklandı.
Fıtra miktarı yıllık olarak Diyanet İşleri Yüksek Kurulu Başkanlığı tarafından belirlenir. Fıtra miktarı belirlenirken İslam dininin ana kaynaklarında belirtilen deliller ve günümüz şartlarında bir kişinin ortalama günlük gıda ihtiyacı esas alınır. Diyanet İşleri Yüksek Kurulu, 2022 yılında Ramazan ayının başlamasından 2023 yılında Ramazan ayının başlamasına kadar geçen süre için fitre miktarını 40 TL olarak belirlemiştir.

https://bedavainternet.com.tr/
37
Site Tanıtımları / Ankara Keçiören Elektrikçi - Ankaraenyakinelektrikci.com.tr
« Last post by nullsix on November 21, 2022, 03:38:16 am »
Ankara Keçiören Elektrikçi - Ankaraenyakinelektrikci.com.tr

7 Gün 24 Saat Müşteri Hizmetleri Desteği

Elektrik konusunda yaşanabilecek tüm arızalar, ürün veya kurulum talepleri ve tamir bakım taleplerini karşılamak adına firmanın müşteri hizmetleri gece veya gündüz ayrım yapmadan kesintisiz bir şekilde sorularınızı cevaplamak ve sorunlarınızı gidermek adına hizmet sunmaktadır.

Elektrik İşlerinizin Tamamında İşi Bilene Teslim Edin

Elektrik işleri son derece dikkat edilmesi gereken hayati uygulamaları içinde barındırmaktadır. Keçiören Elektrikçi olarak tüm ihtiyaçlarınızı yapmış olduğu işe tam anlamıyla hakim uzman kadrosu ve kaliteli malzemeleri ile uygulamaktadır.

Profesyonellerle İletişime Geçerek Rahat Edin

Ankaraenyakinelektrikci.com.tr sitesi ve iletişim numaraları aracılığıyla Ankara’nın en hızlı teknik servis ekibi ile iletişime geçerek ihtiyacınız olan tüm ekipmanlara kolayca ulaşılabilmekte ve kaliteli hizmetle hızlı bir şekilde tanışılabilmektedir.
38
Site Tanıtımları / Ecod Token Ecodamus
« Last post by tourniers on November 20, 2022, 06:20:13 am »
Yapay Zeka Sistemli Ecod Token

Herkese Merhaba

Token, Kripto para, Kripto proje'ler ile ilgileniyorsanız size harika bir token tanıtmak istiyoruz. Evet çok şaşıracaksınız çünkü bugüne kadar dünya'da böyke bir token projesi yapıldı mı muamma'dır. Sizlerle bugün Ecod Token - Ecodamus projesini tanıtmak bilgi vermek istiyoruz. Piyasada gerçekten çok sayıda token ve token projesi var. Herbirinin ayrı bir niteliği, sistematiği ve çalışma birimi mevcut. Birbirlerinden farklı olarak da doğal olarak token'in piyasaya arz edilme biçimleri farklı olmaktadır.

Bugün kadar üretilmiş Token'leri bir kenara koymanızı öneriyoruz.  Çünkü Ecod Token piyasada fark yaratabilecek kapasite ve data altyapısına sahip güvenilir, sistematik ve profesyonel kişilerce yönetilen bir altyapıya sahip.

Ecod Token Nedir ?

Site: https://ecodamus.com/

Ecod Token 2023ün 2.çeyreğinde web site üzerinden kripto cüzdanınıza bağlayabileceksiniz. 1 ocak 2023 itibariyle pancake swap, 2023ün 2.çeyreğinde gateio vea maxlobal,  2024 binance listeleme hedefine sahip token birimidir. 2023'ün 2.çeyreğinde 100 kişilik telegram grubu kurulacaktır. Seçilen100 kişiye ecodamus.com sitesindeki en güçlü al sat sinyalleri verilecektir.

Ecod Token Ekonomist Yapay Zeka Projesi'dir. ECOD Token ile Kripto, Borsa, Forex,  Dolar  ve Altın Al Sat Hedefleri verir. Balinalar ile birlikte kazanmana yardımcı olur . Ninja Crypto'nun teknik analiz bilgisini sinyale dönüştürdüğü bir Proje olarak adlandırılmaktadır.

Kendi algoritması ile üst düzey teknik ve temel analizler gerçekleştirir. Ekonomik göstergeleri, göstergeleri, haberleri ve videoları saatlerce incelemenize gerek kalmadan saniyeler içinde sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz.

Telegram:  https://t.me/ecodamussignal 

Twitter:   https://www.twitter.com/ecodamus

İnstagram: https://www.instagram.com/ecodamussignal
39
Site Tanıtımları / Martibisiklet.com - İzmir bisiklet mağazası
« Last post by nullsix on November 19, 2022, 05:50:45 am »
Martibisiklet.com - İzmir bisiklet mağazası

Firma Kalitesi

İzmir bisiklet mağazası kaliteli bisiklet markalarını bulabileceğiniz, en ufak bir sorunda yetkililer ile görüşebileceğiniz, sınırsız ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş çalışanlarıyla her zaman doğru hizmeti sunan bir mağazadır. Martibisiklet.com internet sitesine de aynı kaliteyi yansıtması her geçen gün müşteriler tarafından daha çok tercih edilme sayısını arttırmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Firma kurulduğu günden beri öncelikli politikasını müşteri memnuniyeti üzerine kurmuştur. Onların memnuniyeti düşünülerek hizmet kalitesi arttırılmakta ve güncel olan uygulanabilir hizmetler titizlikle takip edilmektedir.

Satış Hizmetleri

Hem mağaza hem de internet sitesi aracılığıyla satın alabildiğiniz Martı Bisiklet ürünleri, bisiklet tutkunlarının her şeyi tek bir adreste bulabildikleri bir firmadır. Satın alma işlemlerinizin her aşamasında size değer verildiğini hissedeceksiniz.
40
Sohbet / CASPER VIA F30 PLUS SATIŞA ÇIKMIŞ!
« Last post by mehmetdugu on November 18, 2022, 02:34:53 am »
Sitenin Adı : CASPER VIA F30 PLUS SATIŞA ÇIKMIŞ!
Sitenin Adresi : Casper Via F30 Plus
Sitenin İçeriği : Teknoloji Ürünleri
Sitenin Kodlandığı Dil : CMS - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2000
Site Hakkında Genel Açıklama : Teknoloji dünyasının önde gelen markalarından Casper en yeni telefon modeli olan Casper VIA F30 Plus modelini tanıtmış. Daha hızlı, daha ince ve trend tasarım mottosu ile kullanıcıların karşısına çıkarılan Via F30 Plus'ın tasarımını bende beğendim. Özelliklerine bakacak olursak 50 MP kamerası ve farklı çekim modlarına, 8 çekirdekli işlemci gücüne, 5.000 mAh'lık bataryaya ve son olarak da Android 12 işletim sistemine sahip. Bir telefondan daha fazlası denilerek VIA F30 Plus'ı satışa çıkarmışlar. Casper hemen hemen her kullanıcı kitlesinin ihtiyaçları doğrultusunda güzel bir iş çıkarmışa benziyor. ☺
 
Günümüz dünyası mobilleştikçe, biz kullanıcılarında telefondan beklentisi gün ve gün artıyor doğal olarak. Yaratıcılık olsun, zamanı verimli kullanma olsun çoğu zaman biz kullanıcıların beklentileri karşılanamıyor. Özellikle benim gibi trendleri takip eden bir çok kullanıcı geniş ekran ve üstün yapay zekaya sahip kameraya, güçlü bataryaya ve yüksek kapasiteli dahili belleklere sahip olan akıllı telefonlara ihtiyaç duyuyoruz ☺ Casper bu konuda bir akıllı telefondan daha fazlası sloganı ile biz kullanıcıların beklentilerini göz önünde bulundurarak benim de özellikleri ve tasarımı olarak beklentilerimi karşılayan 3 farklı premium rengi ile VIA F30 Plus'ı tüketicisine sunmak için harekete geçmiş. En güncel Android 12 işletim sistemini kullanan Casper VIA F30 Plus akıllı telefon, yapay zeka destekli başta 50 MP olmak üzere 3 arka kameraya sahip. 8 çekirdekli işlemci ile maksimum güce ulaşılmasına ve 5.000 mAh'lık güçlü bataryasıyla da uzun pil ömrüne olanak tanıyor. Dahili 8GB RAM ve 4GB Sanal RAM desteği ile toplam 12GB RAM'e çıkabilen telefon, uygulamalar arası hızlı geçişi, akıcı kullanımı ve yüksek oyun performansı sunmuşlar. En önemlisi 128 GB dahili hafızası bence çünkü artık 32 ve 64 GB artık kullanıcılar yetmiyor.

 
Yapay Zeka Destekli 50 MP Kamera ile Kullanıcılara Harika Pozlar Yakalama İmkanı Sunuyor
 
İşte "O" an dedirten ve en mutlu dakikaların hatırlanmasına yardımcı olan fotoğrafların kusursuz olması için kullanılan kamera teknolojisi telefon tercihinde ciddi önem arz ediyor. Yüksek teknolojiye sahip kameraların bulunduğu telefonlarda bu nedenle kullanıcıların ilk tercihini oluşturuyor. Yapay zeka destekli Arcsoft 50MP ana kamerasıyla unutulmaz anları kusursuz fotoğraflayan Casper VIA F30 Plus, 2MP Bokeh (Portre) kamerası ile fotoğraflara derinlik katabiliyor, 2MP Makro kamerayla da en ince ayrıntıları yakalayabiliyor. Ayrıca 8MP'lik ön kamerasında da etkileyici selfielerin çekilmemize imkan sağlamışlar ☺
 
Geniş Ekranda Ultra Akıcı Performans Artık Mümkün
 
Biz tüketicilerin bir akıllı telefondan beklentisini karşılayabilecek özelliklerin başında depolama kapasitesi, akıcı kullanım sağlayacak güçlü işlemci, uzun pil ömrü ve geniş ekrana sahip olmak da yer alıyor. Geniş ekranlarda videolar izlemek ve oyun oynamak isteyen kullanıcılar 20:9 görüntü oranına, %89 ekran gövde oranına ve 400 NIT parlaklık değerindeki HD 6.5" ekrana sahip Casper VIA F30 Plus telefonuyla ultra geniş ekranda konforlu bir görüntüleme deneyimi yaşatıyorlar. Damla çentik ekranın bulunduğu VIA F30 Plus, 8.5mm incelikte olmasına rağmen 8 çekirdekli işlemcisiyle çoklu görevlerde de maksimum hızda kullanım sunmuşlar. Dahili 8GB RAM ve 4GB Sanal RAM desteği ile 12GB'a çıkabilen telefon, hızlı geçişi, akıcı kullanımı ve yüksek oyun performansını da vadeden Casper VIA'nın yeni akıllı telefon modeli, tüketicilerin müzik, video ve fotoğraflarını uzun süre arşivleyebileceği 128GB ROM'a sahip geniş depolama alanını da barındırmışlar. 5000 mAh değerine ve akıllı enerji yönetimi teknolojisine sahip pili sayesinde uzun batarya ömrü ve kaliteli deneyimler de sunan VIA F30 Plus, kullanıcılara 1 şarjla 11 saat video izlemeye ve 31 saat müzik dinlemeye olanak tanımışlar. Dokunmatik parmak izi ve yüz tanıma sensörleriyle de yüksek güvenlik düzeyinde kullanımların gerçekleştirildiği yeni VIA F30 Plus, Android 12 sürümüyle de benim açımdan da kullanıcılarına güzel bir deneyim sunmuşlar.
 
Casper VIA F30 Plus ile ilgili detaylı bilgiye https://www.casper.com.tr/telefon/casper-via-f30-plus linkinden ulaşabilirsiniz.Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10