Recent Posts

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10
41
Site Tanıtımları / From Gatwick to San Francisco
« Last post by firmarehberi12 on January 26, 2023, 09:50:17 am »
From Gatwick to San Francisco
As it is known, San Francisco is one of the busiest airports in USA. This airport is the second busiest airport in the USA. San Francisco, which is at the top of the list of airports with the most flights in America, can be your first stop to go to many different destinations.
Private Airport Transfer Options
Many people are searching for the answer to the question of how to get to sfo to downtown San Francisco. If you are one of them, your answer is at airporttransfer.com! Make your reservation and enjoy reliable airport transfer. Thus, you will not have to wait for a long time for the transfer vehicle, and you will easily reach the location you want to go. Moreover, with a 100% refund guarantee and 24/7 customer support service!

https://airporttransfer.com/sfo-san-francisco-airport-transfers
42
Site Tanıtımları / Getting from Melbourne Airport to City Center
« Last post by firmarehberi12 on January 26, 2023, 09:10:46 am »
Getting from Melbourne Airport to City Center
You can use two different transportation routes to the city center as train and bus. In terms of time, train travel is among the most preferred. After getting off the airport, you can choose the train to go to the city center. Trains to the city center stop every 15-20 minutes and are especially preferred by travelers. The train journey to the center takes about 20 minutes.
Ticket prices on the train vary depending on where you want to sit. You can reach the center in 30-35 minutes by using STIB buses. In addition, you can reach Melbourne airport private transfer by using DE LIJN buses. It is possible to reach the city center by bus in approximately 40 minutes.

https://airporttransfer.com/mel-melbourne-tullamarine-airport-transfers
43
Site Tanıtımları / How to Get From Perth Airport to city center?
« Last post by firmarehberi12 on January 26, 2023, 09:03:44 am »
How to Get From Perth Airport to city center?
For those who want to go to Perth, the transportation issue should be resolved first. Since public transportation is not preferred for transportation, other alternatives should be evaluated. For this, those who come to Perth airport can rent a car daily to reach city or easily reach by taxi.
In addition, renting a motorbike in Perth is a very common mode of transportation. After going to Perth, it is possible to spend time on the island the way you want after the transportation issue is settled. Since it is an extremely touristic area, you can spend as much time as you want without getting bored. Perth Airport transfer can be reached in the easiest and most practical way, and your transportation is provided by the shortest routes.

https://airporttransfer.com/per-perth-airport-transfers
44
Site: www.biyografia.com.tr
Konu: Google Knowledge Panel - Google Bilgi Paneli

Herkese Merhaba

Arkadaşlar bugün sizlerle harika bir panel hakkında bilgi vermeye geldim. Aslında konuya hakim değilim fakat herkesin bilmesini duymasını istediğim bir sistem bu. Google'da biraz araştırmalar yaparken karşıma çıktı aslında. Google knowledge panelini duydunuz mu ? En basit tabiriyle; size en faydalı bilginin ulaştırılması adına fonksiyonel olarak kullanılan sistem altyapısı. Yani türkçe adıyla Google Bilgi Paneli de denilmekte. Bilgi paneli denildiğinde akıllara ne geliyor ? Wikipedia gibi bilgi kaynakları geliyor. Google wikipedia gibi ansiklopedi işlevine sahip sitelerden faydalı ve doğru bilgileri alıp sorgulama sonuçlandırma sayfalarında bu bilgilere yer veriyor.

Mesela tanınmış insanlar, ünlüler. Bu kişilerle alakalı özellikle de onların biyografilerine ulaşabilmek adına kullanılan veri kaynakları genellikle yukarda bahsettiğimiz kaynaklar oluyor. Peki bilinen ve tanınmış insanların biyografilerine en kısa yoldan nasıl ulaşabilirsiniz ?

Bununla alakalı ansiklopedi düzeyinde profesyonel altyapılarla hiç karşılaştınız mı? ben karşılaştım yalan yok, Google Bilgi Paneli hedefiyle profesyonel faaliyetler gerçekleştiren biyografia.com.tr sitesini mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum arkadaşlar. 

Mesela birkaç örnek verelim google'da Recep Tayyip Erdoğan'ın biyografisi,Celâl Şengör biyografi, Aziz Sancar biyografi, İlber Ortaylı biyografi, Oktay Sinanoğlu biyografi yazdınız. Bu kişilerle ilgili çıkan doğru sonuçlandırmalara ulaşmaya çalışarak epey zaman kaybedebilirsiniz.Biyografia'da çok sayıda ünlü insanın biyografilerini rahatlıkla bulabilirsiniz.

45
Site: www.dizinbilgi.com.tr
Konu: En iyi ve En Çok Kullanılan Yazılımlar

Herkese Merhaba Arkadaşlar;

İnternet çağındayız biliyorsunuz ve hatta gündelik hayatınız, işiniz, sosyal ortamınız dahil olmak üzere internet kullanımını yaşıyorsunuz. Akıllı cihazlardan, bilgisayarlardan, tabletlerden gerek donanımsal gerekse de yazılımsal ilgi odaklarımız olabiliyor. Örneğin bugün kullandığınız akıllı cihaz uygulamaları app ürünleri, dinlediğimiz müzik uygulamaları programları veya yazılımları, tasarım yazılımları veya kodlama yazılımları gibi dizinler bulunmakta. Tabiki bunu çeşitlendirebiliriz.

Arkadaşlar siz hiç internetteki yazılımlarla alakalı ansiklopedik biçimde bilgi veren, oluşturma geliştirme yazma yazılımları dahil olmak üzere bu yazılımların fonksiyonlarını ince detaylarıyla anlatan site gördünüz mü ? Şahsen ben görmedim. Görmediğim için ilk defa karşılaşmış olduğum ve yazılımlarla alakalı örnek programlar göstererek bunları iyi şekilde anlatan başka bir siteyle karşılaşmamıştım. Oysaki www.dizinbilgi.com.tr google yandex bing yahoo gibi arama motorlarında bilgi alabilmek için yazılımların detaylarını öğrenmeye çalışanlara, ulaşmak istedikleri bilgileri hazır şekilde veriyor.

Nasıl mı ? çok basit. Öncelikle dizinbilgi.com.tr adresine giriyorsunuz. Site kendi tasarımı itibariyle özgün, kullanımı itibariyle güvenli olup  kullanıcıların bilgi güvenliğine de saygılıdır. Yani sağlıklı bir siteden bilgiler edineceğinizi garanti ediyoruz. Siteye giriş yaptıktan sonra sırasıyla örnek yazılımlar ve bu yazılımlarla alakalı başlıklar göreceksiniz. Şuanda internette en çok talep gören yazılımları, en çok kullanılan yazılımları, en çok tercih edilen yazılımlarla ilgili örneklendirmeler ve kapsamlı açıklamalar mevcut.

Örneğin site içerisinde en iyi yazılımlarla alakalı açılan başlık modelleri şu şekildedir;

- En İyi 10 Oyun Motoru ve Geliştirme Yazılımı
- En İyi 10 Ses ve Müzik Oynatıcı Yazılımı
- En İyi 10 Görüntü Düzenleme Yazılımı
- En İyi 10 3D Model Oluşturma Yazılımı
- En İyi 10 Office ve Yazı Yazma yazılımı
- En İyi 10 Video Düzenleme Yazılımı
- En İyi 10 Müzik Düzenleme Yazılımı
- En İyi 10 Yazılım Geliştirme Ortamı IDE
- En İyi 10 Açık Kaynaklı Ücretsiz Yazılım


Tabiki bu başlıklandırmalar zaman içerisinde gelen istek talep ve yeni gelişmeler düzeyinde genişletilecektir. Bugün en iyi ve en çok kullanılan güvenli yazılımlarla alakalı açıklamalar yapılarak ziyaretçilerin bilgilendirilmeleri hedeflenmiştir. Siteye editörler hergün bilgi datalarını güncelliyor ve yenileri eklenmeye devam edilmekte. Bu gerçekten harika Dizinbilgi.com.tr sitesini hemen şimdi siz de ziyaret etmelisiniz.

46
Site Tanıtımları / Poliüretan Zemin Kaplama Hizmetleri
« Last post by tourniers on January 25, 2023, 05:48:28 am »
Poliüretan zemin kaplama size verimli gelecek en iyi alternatiflerden biridir. Nasıl mı ? içerdiği kimyevi maddelerin kalitesine göre bugün piyasadaki pek çok zemin kaplama ürünleri kadar kalitelidir. Poliüretan Zemin Kaplama ürünleri satın almak istiyorsanız iyi bir araştırma yapmanız gerektiğini net bir şekilde belirtmek isteriz. Google yandex bing gibi arama motorlarından "Poliüretan Zemin Kaplama" sorgulaması yaptığınızda karşınıza çıkan her sitenin iyi ürün sattığına emin olamayabilirsiniz. Fakat satın almak istiyorsanız en güvenilir Poliüretan Zemin Kaplama firmasını tercih etmelisiniz.

Güvenilir ve kaliteli Poliüretan Zemin Kaplama ürünleri satan orhunkimya.com.tr bugüne kadar sektöründe gördüğünüz en iyi ve lider firmaların başında geliyor. Hem tedarikçi hem de müşteri memnuniyetine verdiği önemle ana satış altyapılarından biri olma özelliğine sahip olup, satışını yapmakta olduğu Poliüretan Zemin Kaplama ürünleri son derece iyi verim sağlamaktadır.
47
Site Tanıtımları / Epoksi Zemin Kaplama - Orhunkimya
« Last post by tourniers on January 25, 2023, 05:36:00 am »
Epoksi zemin kaplama ürünleriyle ilgili hizmete ihtiyacınız olduğunda yapmanız gereken profesyonel firmalarla çalışmaktır. Bunun için öncelikle yapılması gereken müşterilerin yorumları, tavsiyeleri, önerileri üzerinden hareket edip tercih yapmaktan geçiyor. Bugün türkiyede Epoksi Zemin Kaplama sektöründe en çok bilinen ve en çok tercih edilen firmaların sayısı gerçekten az olsa da işini hakkıyla yapan firmalar mevcut.

Epoksi Zemin Kaplama ürünleri konusunda profesyonel ekibiyle çalışan ve hızlı, çözümsel yaklaşımlarıyla müşterilerine hizmet sağlayan orhunkimya.com.tr zemin kaplama firmalarından biridir. Hem piyasa seyrinde uygun fiyatlarla, hem verim alabileceğiniz kaliteli Epoksi Zemin Kaplama istiyorsanız Orhunkimya kesinlikle ilk tercih olmalıdır. %100 müşteri memnuniyetine dayalı hizmet misyonuyla hareket eden Orhunkimya müşterilerinden aldığı güçle hergeçen gün ekibini ve üretim altyapısını genişletmektedir.
48
Site Tanıtımları / TikTok’ta İçerik Oluşturmaya Yönelik İpuçları
« Last post by nullsix on January 23, 2023, 12:18:18 pm »
TikTok’ta İçerik Oluşturmaya Yönelik İpuçları

TikTok’ta harika içerik oluşturmak zorlu bir görev olabilir, ancak doğru Tiktok takipçi hilesi ile hızlı bir şekilde ilgi çekebilir ve viral olabilirsiniz. TikTok’ta başarının anahtarı, hedef kitlenizle alakalı yüksek kaliteli, ilgi çekici ve eğlenceli içerik oluşturmaktır.

TikTok’ta İçerik Oluşturmak İçin İpuçları
  • Hedef kitlenizi tanıyın; Kendinize şu gibi sorular sorun: Kime ulaşmaya çalışıyorsunuz? Ne tür videoları seviyorlar? Hangi konuları ilginç buluyorlar? Hedef kitlenizi tanımak, onlarla rezonansa giren içerikler oluşturmanıza yardımcı olacaktır.
  • İlginç bir konu seçin; Hedef kitlenizi belirledikten sonra, ilgilerini çekecek ve izlemeleri için yeterince ilgi çekici olacak konular hakkında düşünün.
  • Bir senaryo oluşturun; Videonuzu çekmeden önce, ne söyleyeceğinizi ve videonun nasıl ilerlemesini istediğinizi bilmek için bir senaryo oluşturun.
  • Birden fazla çekim kaydedin; Aynı sahnenin birkaç çekimini kaydedin, bu en iyisini seçmenize ve hata olmadığından emin olmanıza olanak tanır.
  • Eğlenceli görsel efektler kullanın; TikTok, videolarınızda kullanabileceğiniz çeşitli özel efektler sunar.
  • Yaratıcı olun; Farklı açılar, perspektifler ve stiller deneyin. Konfor alanınızdan çıkmaktan ve yeni fikirler keşfetmekten korkmayın!
  • Etiketleyin; Videolarınızdaki kişileri etiketleyebilirsiniz, bu diğer TikTok kullanıcılarına ulaşmanın ve ilişkiler kurmanın harika bir yoludur.
Tiktokhileleri.com  sitesini takip ederek, kitlenizle rezonansa giren ve TikTok’ta yeni zirvelere ulaşmanıza yardımcı olan ilgi çekici içerikler oluşturabileceksiniz!
49
Site Tanıtımları / Best Web Design Site
« Last post by tourniers on January 23, 2023, 04:18:31 am »
We are one of the Most Divergent Web Design agencies in Australia.
As a web design company that thinks differently, we create unique and original designs for you in Australia. With our user experience-oriented and modern designs, we ensure that our customers reach their target audience correctly. We offer distinctive and remarkable designs to our customers who are bored with the ordinary. Contact us for your unique web design and see our difference!

Unitechversal E-Commerce / Mobil Application Services
We offer the most advanced software solutions for your e-commerce business. Grow your business with our user-friendly interface, various payment options, seo-friendly and mobile-friendly e-commerce platforms. Contact us and let's find the best software for your e-commerce needs


Unitechversal Professional Web design
We offer professional solutions for your web design. Attract your customers and reach your target audience with user-experience-oriented, modern and mobile-friendly designs. Contact us and let's find the best solution for your web design needs.


3d images - Home VR Tour - Augmented Reality
Among the services we provide, there are also services we provide using social and up-to-date technology such as 3d images - Home VR Tour - Augmented Reality. In addition to services such as mobile applications and web design, we have a professional team of experts to help you improve your business in sectoral terms. We offer state-of-the-art software solutions. We are here to meet your needs with user-friendly interfaces, efficient operations and up-to-date technologies. Contact us and let's find the best solution for your software needs.
50
Site Tanıtımları / Bilim, Teknoloji, Haber - Blogwebsitesi.com
« Last post by nullsix on January 22, 2023, 01:00:08 pm »
Web Site İsmi : Blogwebsitesi.com

Site Başlığı : Bilim, Teknoloji, Haber - Blogwebsitesi.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Eylül 2021

Site Tanıtımı : Blogwebsitesi.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet sitesi, sık güncellenen içeriği, özgün paylaşımları ve sade tasarımıyla ön plana çıkmaktadır. Siz de teknolojiyi yakından takip etmek istiyorsanız, bilim dünyasında yaşanan en son gelişmeleri anlık olarak izlemeyi arzu ederseniz, sağlık alanındaki yeniliklerden haberdar olmalıyım diyorsanız bu siteden mutlaka yararlanınız.

Bir haber sitesi olarak faaliyet gösteren blogwebsitesi.com içerisinde; ekonomiden teknolojiye, bilimden sağlığa, siber güvenlikten eğitime kadar çok sayıda farklı kategori bir araya getirilmiştir.

Güncel ve özgün bir blog sitesi arıyorsanız, blogwebsitesi.com adresinden asla şaşmayınız. Siteye giriş yaparak, hem gündemi yakından takip edebilecek, hem de keyifli vakit geçirebileceksiniz.

Blogwebsitesi.com adlı internet sitesinin en sevilen kategorilerinden birisi, teknoloji kategorisidir. Teknoloji kategorisi içerisinde; bilgisayarlar, akıllı telefonlar, kızılötesi teknolojisi, bluetooth, bilgi teknolojileri ve fazlası sizi bekliyor olacaktır. Siteyi beğendiğiniz takdirde, dostlarınıza önermeyi unutmayınız. Sevgilerimizle
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10