Recent Posts

Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10
51
Site Tanıtımları / Best Web Design Site
« Last post by tourniers on January 23, 2023, 04:18:31 am »
We are one of the Most Divergent Web Design agencies in Australia.
As a web design company that thinks differently, we create unique and original designs for you in Australia. With our user experience-oriented and modern designs, we ensure that our customers reach their target audience correctly. We offer distinctive and remarkable designs to our customers who are bored with the ordinary. Contact us for your unique web design and see our difference!

Unitechversal E-Commerce / Mobil Application Services
We offer the most advanced software solutions for your e-commerce business. Grow your business with our user-friendly interface, various payment options, seo-friendly and mobile-friendly e-commerce platforms. Contact us and let's find the best software for your e-commerce needs


Unitechversal Professional Web design
We offer professional solutions for your web design. Attract your customers and reach your target audience with user-experience-oriented, modern and mobile-friendly designs. Contact us and let's find the best solution for your web design needs.


3d images - Home VR Tour - Augmented Reality
Among the services we provide, there are also services we provide using social and up-to-date technology such as 3d images - Home VR Tour - Augmented Reality. In addition to services such as mobile applications and web design, we have a professional team of experts to help you improve your business in sectoral terms. We offer state-of-the-art software solutions. We are here to meet your needs with user-friendly interfaces, efficient operations and up-to-date technologies. Contact us and let's find the best solution for your software needs.
52
Site Tanıtımları / Bilim, Teknoloji, Haber - Blogwebsitesi.com
« Last post by nullsix on January 22, 2023, 01:00:08 pm »
Web Site İsmi : Blogwebsitesi.com

Site Başlığı : Bilim, Teknoloji, Haber - Blogwebsitesi.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Eylül 2021

Site Tanıtımı : Blogwebsitesi.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet sitesi, sık güncellenen içeriği, özgün paylaşımları ve sade tasarımıyla ön plana çıkmaktadır. Siz de teknolojiyi yakından takip etmek istiyorsanız, bilim dünyasında yaşanan en son gelişmeleri anlık olarak izlemeyi arzu ederseniz, sağlık alanındaki yeniliklerden haberdar olmalıyım diyorsanız bu siteden mutlaka yararlanınız.

Bir haber sitesi olarak faaliyet gösteren blogwebsitesi.com içerisinde; ekonomiden teknolojiye, bilimden sağlığa, siber güvenlikten eğitime kadar çok sayıda farklı kategori bir araya getirilmiştir.

Güncel ve özgün bir blog sitesi arıyorsanız, blogwebsitesi.com adresinden asla şaşmayınız. Siteye giriş yaparak, hem gündemi yakından takip edebilecek, hem de keyifli vakit geçirebileceksiniz.

Blogwebsitesi.com adlı internet sitesinin en sevilen kategorilerinden birisi, teknoloji kategorisidir. Teknoloji kategorisi içerisinde; bilgisayarlar, akıllı telefonlar, kızılötesi teknolojisi, bluetooth, bilgi teknolojileri ve fazlası sizi bekliyor olacaktır. Siteyi beğendiğiniz takdirde, dostlarınıza önermeyi unutmayınız. Sevgilerimizle
53
Site Tanıtımları / Hazır asfalt
« Last post by nullsix on January 21, 2023, 04:07:01 am »
Hazır asfalt

Trafik Akışı Hususunda Rolü

Asfalt, yol altyapısının önemli bir parçasıdır ve güvenliği her şeyden önemlidir. Güvenli trafik akışını sağlamak için asfalt yüzeyler çukurlar, çatlaklar ve tümsekler gibi kusurlar açısından kontrol edilmelidir. Bu kusurlara hava koşulları, yaş veya araç çarpması neden olabilir. Kusurlu asfalt yollar durma mesafesinin artmasına ve direksiyon hakimiyetinin bozulmasına yol açarak sürücüler için ciddi sonuçlar doğurabilir.

Asfalt Güvenliği

Asfalt yolların güvenliğini sağlamak için düzenli denetimler yapılmalı ve kusurları gidermek için bakım çalışmaları yürütülmelidir. Bakım, çukurların ve çatlakların sıcak karışım asfaltla doldurulmasını içerir ve bu da yüzeyin bütünlüğünün yeniden sağlanmasına yardımcı olur. Buna ek olarak, düzenli olarak yeni bir asfalt tabakası ile yeniden kaplama yapılması yolun ömrünü uzatmaya ve güvenli bir sürüş yüzeyi sağlamaya yardımcı olabilir.

Sürücülerin Güvenliğini Sağlamak

Düzenli bakım ve onarımın yanı sıra, sürücüleri Hazır asfalt yolların güvenlik standartları konusunda eğitmek de önemlidir. Sürücüler, asfalt yolların zarar görmesini önlemek için trafik kurallarına uymak ve güvenli bir şekilde araç kullanmakla sorumlu olduklarının bilincinde olmalıdır.

Sonuç olarak, sürücülerin güvenliğini sağlamak için asfalt yolların iyi durumda tutulmasını sağlamak önemlidir. Düzenli denetimler, bakım çalışmaları ve sürücü eğitimi, güvenli asfalt yollar ve trafik akışı sağlamanın temel bileşenleridir. Daha fazlası için Ankaraasfalt.com.tr sitesini ziyaret edin
54
Site Tanıtımları / İnstagram Düşmeyen Takipçi - Türk Takipçi Satın Al
« Last post by tourniers on January 20, 2023, 05:44:38 am »
İnstagram’da fenomen olmak ve etkileşim yaratabilmek için öncelikle güzel paylaşımlar, iyi içerikler ve tabiki doğal ve organik düşmeyen takipçiye ihtiyacınız var. İnstagramda gerek beğeni gerek izlenme gerekse de takipçi konusu algoritmanın ana damarlarını oluşturan faktörlerin başında gelmektedir. İnstagram hesabınızın popüler hale gelmesi ve daha fazla kitlelere hitap edebilmesi açısından instagram düşmeyen takipçi satın alarak çok kısa zamanda büyük kitlelere ulaşabilirsiniz. Evet yanlış duymadınız instagram takipçi satın alarak hem fenomen olabilmek hem de hesabınız üzerinden bu etkileşimler doğrultusunda kazançlar bile sağlayabilirsiniz. Önemli olan, hedef kitlenizi iyi belirlemek, düzenli artan ve düşmeyen takipçi oranına sahip profiliniz olması yeterlidir.

Türk Takipçi Satın Al

Her profilin kendi ülkesindeki kendi kitlesine hitap edebilmesi öncelikle profilin lokasyon bazında iyi ve değerli olmasının yolunu açan temel faktörlerdendir. Türk Takipçiler profilinizin etkileşim algoritmasının hızlanmasına, index katsayısının artmasına ve gönderilerin / paylaşımların / storylerin daha fazla izleyici takipçi kitlesine sahip olmasına olanak tanımaktadır. Türk Takipçi Satın Alarak hesabınızın ilgi yoğunluğunu değiştirebilmek gibi bir imkana da sahip olduğunuzu söyleyebiliriz.

İnstagram Gerçek Takipçi Satın Al

Hemen şimdi siz de instagram gerçek takipçi satın alarak organik ve doğal bir hesabın fenomeni olmak gerçekten çok kolay arkadaşlar. Bugün pek çok siteden takipçi satın alabilirsiniz fakat kalıcı ve gerçek takipçi satın almak, profilin doğal kullanımı ve doğrulanmış olması, bu tarz hesapların sizi takip ediyor olması her zaman önplanda olmanızı sağlar. Hem instagram keşfet’te çıkarsınız hem de storyleriniz, postlarınız, kısaca instagram paylaşımlarınızın yoğun olarak ilgi görmesini sağlarsınız. İnstagram gerçek takipçi, instagram düşmeyen takipçi, instagram türk takipçi gibi hizmetler satın almak istiyorsanız umbrellamedya.com sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.
55
Site Tanıtımları / GENKO - Web Yazılım, Reklam ve Uygun sosyal medya hesapları
« Last post by tourniers on January 19, 2023, 07:27:26 am »
GENKO 2022 yılında kurulmuş uzman kadroya sahip Reklam, Pazarlama ve Yazılım şirketidir. Her türlü işletmelere ve kişilere reklam ve pazarlama, grafik tasarım, web yazılım ve geliştirme hizmeti ayrıca ürün satışları sağlamaktadır.

Müşterilerimize iş planları ve hedefleri doğrultusunda etkili stratejiler ve çözümler üretmek için, onların hedeflerini derinlemesine kavrayarak uzun vadeli ilişkiler kuruyoruz. Vizyonu geniş ekip üyelerimiz, web yazılım[/url] ve geliştirme, yaratıcı grafik tasarımı, reklam ve pazarlama gibi çeşitli hizmetleri yönetebilecek uzmanlığa sahip olduğundan, müşteriye özel butik çözümler yaratıyorlar. Bu sayede medya yatırımlarının geri dönüşünden yüksek verim alıyoruz.

Teknoloji hızını eş zamanlı takip eder ve yeni mecralara hemen adapte oluruz. GENKO'nun en büyük farkı birbirinden farklı birçok departmanları içerisinde barındırmasıdır. Böylece markanın ihtiyacına yönelik çözümü en doğru, hızlı ve uygun bütçeli şekilde sunarız. Menümüzde yer alan Hizmetlerimiz kısmından Web yazılım, grafik tasarım, reklam ve pazarlama gibi çeşitli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hakkımızda kısmından bize dair aklınızda kalan sorulara ve yapmakta olduğumuz hizmetleri nasıl sağladığımızın detaylarına ulaşabilirsiniz. Ürünlerimiz kısmından, en uygun fiyatlarla sunduğumuz ürünleri kolaylıkla ve GENKO güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Şuanda satışta olan ve çok fazla rağbet gören ürünlerimizi denemenizi tavsiye ederiz. Twitter hesap satın almak için en uygun yer olduğumuzu iddaa ediyoruz. Ucuz twitter hesaplarını ve eski tarihli hesapları sitemizde stokluyoruz ve sizlere garantili ve güvenli bir şekilde teslim ediyoruz. Ayrıca ekibimize Whatsapp canlı destekten bu hizmetlerin sağlanması için ulaştığınızda size hayalinizdeki hizmeti titizlikle ve zamanında sağlar.

56
Microsoft Office 2021 Fiyatı, Özellikleri ve Bilmeniz Gereken Her Şey!

Microsoft Office 2021 hakkında çıkış tarihi, fiyatı ve yeni özelliklere kadar bilmeniz gereken her şey bu yazımızda sizlerle paylaşıldı.Microsoft Office 2021 Nedir?

Office 2021, Microsoft'un PC ve Mac için ofis yazılımı paketinin en son sürümünden biridir. Word, Excel, PowerPoint ve Outlook gibi sık kullanılan programların bütününü içermektedir. Google Workspace rekabeti giderek daha şiddetli hale gelmesine rağmen, Microsoft Office hâlâ piyasadaki en güçlü ofis araçları paketi olarak kabul edilmektedir.

Ömür boyu Microsoft Office 2021 Satın almak için Ekolisans.com’u ziyaret edin.


Microsoft Office 2021 Fiyatı Ne Kadar?

Microsoft Office 2021 programının iki çeşidi vardır: Ev için Office 2021 ve İş için Office 2021.

Microsoft Office 2021 yazılımının güncel fiyatını görmek için Ekolisans.com ’u ziyaret edin.


Microsoft Office 2021 Özellikleri Nedir?

Genel performans iyileştirmelerinin ötesinde, öne çıkan özellikler arasında OpenDocument biçimi (ODF) 1.3 desteği, yeni Excel işlevleri, PowerPoint için yeni bir sunum kayıt özelliği ve Outlook için güncellenmiş çeviri işlevi yer alıyor. Tüm Office uygulamalarının üstünde, kullanıcılar ayrıca belgeleri, komutları ve belirli metin bölümlerini daha kolay ortaya çıkarmaya yardımcı olmak için tasarlanmış yeni bir akıllı arama kutusu bulacaklar.

Son olarak, tüm uygulamalara, kullanıcı arayüzünü Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 11 ile uyumlu görsel bir yenileme verildi. Bu, yuvarlatılmış köşeler, yeni bir renk paleti ve güncellenmiş bir arayüz anlamına geliyor.


Microsoft 365 ve Office 2021 Arasındaki Fark Nedir?

Office 2021 ile Microsoft 365 arasındaki temel fark, müşterilerin programlar için ödeme yapma şeklidir. Microsoft 365, müşterilerin Word, Excel, PowerPoint, Outlook vb. erişim için düzenli bir abonelik ücreti ödediği bir iş modelidir. Bu arada Office 2021 müşterileri, ömür boyu lisansa sahip olur. Office 2021, uzun vadede daha ucuz olma potansiyeline sahiptir ve uygulamalar, Microsoft 365 muadili ile aynı türden çevrimiçi işbirliği özelliklerinden yararlanmaya devam eder.

Bununla birlikte, Microsoft 365 yerine Office 2021'i seçmenin dezavantajı, programın yalnızca sınırlı bir süre için (yani bir sonraki sürüm yayınlanana kadar) güncel kalması, Microsoft 365 kullanıcılarının ise her zaman en son güncelleştirmelerin ve özelliklerin keyfini çıkarmasıdır.

Hemen şimdi Microsoft Office 2021 satın almak için Ekolisans.com ’u ziyaret edin.


Microsoft Office 2021 Lisans Fiyat

Microsoft Office 2021 lisans fiyat seçenekleri söz konusu olduğu zaman karşımıza farklı seçenekler çıkar. Ancak bu tarz işlemlerde tercih ettiğiniz platformun mutlaka profesyonel bir altyapıya sahip olmanız gerekmektedir. Özellikle son zamanlarda bu tarz platformların sayısının artış göstermesi; platform tercihinde bulunurken dikkatli bir araştırma sürecinin takip edilmesini şart kılmaktador.

Microsoft Office, Microsoft tarafından Windows, macOS ve web için geliştirilmiş bir üretkenlik yazılımı koleksiyonudur. Office'teki uygulamalar kelime işlem, elektronik tablo, e-posta ve takvim programlarını içerir. Bu uygulamaların bir alt kümesi mobil cihazlar için de mevcuttur. Office'teki tüm uygulamalar, Office Açık XML adı verilen bir dosya biçimi aracılığıyla birbiriyle tümleştirilir.


Microsoft Office 2021 Lisans Fiyat Fırsatları

Microsoft Office ilk olarak 1 Ağustos 1988'de Bill Gates tarafından duyuruldu ve ilk olarak 16 Kasım 1990'da Microsoft Office 1.0 olarak piyasaya sunulmuştur. O zamandan beri, ürünün birçok farklı versiyonunda geliştirilmiştir. Bu durumun doğal sonucu olarak Microsoft Office her geçen gün itibariyle çok daha başarılı bir performans ortaya koyabilen bir program olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

Microsoft Office 2021 lisans fiyat fırsatlarından yararlanarak bu ürünü bütçe dostu bir şekilde almak mümkün olacaktır. Böylece ayrıcalıklı bir şekilde Microsoft Office 2021 kullanmak konusunda ayrıcalıklı fırsatlara sahip olabilirsiniz! Burada mutlaka platform tercihi konusunda dikkatli olmanızı her zaman öneriyoruz!


Microsoft Office 2021 Lisans Satın Al

Microsoft Office 2021 Professional, ileri düzey kullanıcılar için ek özellikler içeren bu popüler yazılım paketinin standart sürümünden bir yükseltmedir. Microsoft Office 2021 satın al paketleri, pratik bir şekilde bu programı almanızı mümkün kılar. Burada lisans satın al platformu tercihlerine dikkat ediyor olmanız şarttır. Ancak bu sayede üst düzeyde bir etkiye sahip bir şekilde Microsoft Office 2021 lisansını alabilirsiniz.

Microsoft Office 2021, işlerinizi her yerden halletmenize yardımcı olan kapsamlı bir üretkenlik araçları paketidir. Office, sözcük işlemeden elektronik tablolara, sunumlara ve daha fazlasına kadar neredeyse her yerden dosyalarınızı oluşturmanıza ve bunlar üzerinde işbirliği yapmanıza olanak tanır. Dolayısıyla bu programa olan ilgi günden güne artış göstermektedir.


Microsoft Office 2021 Kullanım Özellikleri

Microsoft Office 2021 Professional ile pek çok farklı işlemi pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Programın sezgisel özellikleri ve Word'deki diğer akıllı özellikleri kullanarak belgeleri kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Excel'in güçlü formülleri ve hesaplama seçenekleriyle verilerinizi düzenleyebilirsiniz. PowerPoint ile fikirleri güzel slaytlara dönüştürebilirsiniz.

Tüm uygulamalarda tanıdık şerit arabirimini kullanarak çalışmanızı güvenle sunabilirsiniz. İster evde ister hareket halinde çalışıyor olun, dosyaları herhangi bir cihazda sorunsuz bir şekilde paylaşmak konusunda da Microsoft Office 2021 üst düzeyde bir performans ortaya koyar. Özellikle Microsoft Office 2021 lisans satın al platformu sayesinde bu tarz ürünleri bütçe dostu bir şekilde alabilirsiniz.


Microsoft Office 2021 Professional Satın Al

Microsoft Office, Microsoft tarafından geliştirilen Word ve Excel gibi uygulamaları içeren bir üretkenlik yazılımı paketidir. Yıllar geçtikçe Microsoft, Office'in birkaç farklı sürümünü yayımladı ve şu anda piyasadaki en yaygın kullanılan ofis paketlerinden biri olarak kabul ediliyor. Microsoft Office 2021 Professional Satın Al fırsatları; bu tür uygulamalardan üst düzeyde bir fırsatı elde etmenizi mümkün kılıyor! Microsoft Office, belgeler, elektronik tablolar ve sunular oluşturmanıza olanak sağlayan bir programlar topluluğudur. Bu pakete dahil olan programlar Word, Excel, PowerPoint ve OneNote'u içerir.


Microsoft Office 2021 Professional Ne İşe Yarar?

Microsoft Office, yazı ya da rapor gibi belgeler oluşturmanıza olanak tanır! Muhasebe veya bütçeleme amaçları için elektronik tablolar oluşturmanıza destek olur. Ayrıca iş toplantıları veya okul sunumları için sunumlar yapmanızı mümkün kılar. Ayrıca Microsoft Office 2021 Professional üst düzeyde bir etkiyi ortaya koyabilme kabiliyetine sahiptir. Bundan dolayıdır ki Microsoft Office 2021 Professional satın al uygulamalarına olan talep günden güne artış göstermektedir.

Microsoft Office 2021 Professional; çevrimiçi anketler için formlar oluşturmada, müşteri kayıtları veya çalışan detayları gibi bilgileri depolamak için veritabanları oluşturmakta üst düzeyde bir performans ortaya koyar. Ayrıca e-posta bültenleri; sınavlar veya anketler birbirinden farklı işlemleri pratik bir şekilde yapmanızı mümkün kılar. Bütün bu özelliklerinden dolayı Microsoft Office 2021 Professional her zaman popüler bir konumda yer alır.

 
57
Site Tanıtımları / Online Veteriner
« Last post by firmarehberi12 on January 17, 2023, 01:33:49 pm »
Online Veteriner
Sevimli evcil hayvanlarımızın sağlıklı ve konforlu bir hayat sürebilmesi için iki ayrı adreste hizmet veren online veteriner birçok farklı veterinerlik dalında tam donanımlıdır. İç hastalıkları, genel cerrahi, dermatoloji, ortopedi, nefroloji, ultrasonogrofi, mikrobiyoloji gibi bölümler tüm tedavilerin yapılması için gerekli imkanları sağlar.
Yoğun bakım ve pet beslenme danışmanlığı gibi hizmetler de sağlıklı bir yaşam için gerekenleri sunar.
7/24 Açık Veteriner Kliniği
İşini seven hayvan dostu veteriner hekimler günün her saatinde ve haftanın her günü kliniklerde kolay ulaşılabilir bir konumda bulunur. Her zaman bir nöbetçi veteriner hekime ulaşılarak acil yardım hizmeti alınabilir. Küçük dostlarımızın sağlığı için gerekenler veteriner 7/24 Kliniğinde mevcuttur.


https://veteriner.app/
58
Site Tanıtımları / Medikalgiyim.net - Sağlık Kıyafetleri
« Last post by nullsix on January 17, 2023, 11:40:10 am »
Medikalgiyim.net - Sağlık Kıyafetleri

İşletmelere ve Sağlık Kuruluşlarına Özel Çözüm Yolları

Toplu olarak medikal giyim ürünü almak isteyen işletme ve sağlık kuruluşları sipariş verebiliyor. Çalışan işçi ve sağlıkçıların sayısına göre gerekli olan miktarlarda sipariş oluşturulabiliyor.

İhtiyaçlara Göre Planlama Yapılabiliyor

Medikal giyim aracılığıyla belirtilen çoklu taleplere bağlı olarak çeşitli planlar yapılıyor. Gereksinimlerin en kısa sürelerde karşılanması adına belirtilen ihtiyaçlara göre oldukça verimli bir iş planlaması yapılarak hızla sonuç alınması sağlanıyor.

Yetkililerle Kolay Bir Biçimde İletişime Geçilebiliyor

Medikalgiyim.net sitesi üzerinden yetkili kişilerden bilgi alınabilmesine imkân tanınıyor. Böylece ihtiyaçların en doğru ve en hızlı şekilde karşılanması mümkün oluyor. Alım süreçleri ve teslim aşamalarında sağlanan çözüm avantajlarıyla alıcıların memnuniyeti artıyor.
59
Site Tanıtımları / Jojo Arkadaş Bulma Appstore Uygulaması
« Last post by tourniers on January 17, 2023, 06:06:22 am »
Konu Hedefi: Arkadaş bul sohbet et

Konu Özeti:
Herkese Merhaba;
Arkadaş bulmaya mı ihtiyacınız var ? Sohbet etmeye mi ihtiyacınız var ? Dertlerinizi anlatabileceğiniz, konuşup muhabbet edebileceğiniz, birlikte zaman geçirebileceğiniz, güzel zamanlar ve güzel anılar edinebileceğiniz biri gerekiyorsa Arkadaş Bulma - Partner Bulma uygulamalarını kullanabilirsiniz. Her app uygulaması güvenilir olmayabilir, her sohbet etme uygulaması güvenilir olmayabilir. Siz her zaman kullanıcı odaklı sonuçlara eğilimli olun. Yani kullanıcıların görüş ve tavsiyelerine odaklanmalısınız. Uygulamayla alakalı yapılan objektif yorumları mutlaka değerlendirerek hareket edin. Mesela Jojo Arkadaş Bulma - Jojo Partner Arama uygulamasını değerlendirebilirsiniz.

Hem kullanıcı odaklı hem de güvenilir olması onu zaten rakiplerinden ayırmakla kalmıyor. Üye olan her kişi uygulamanın kolay anlaşılır tema yapısına sahip olmasından dolayı hiç zorlanmadan arkadaş arıyor veya partner arıyor yada sohbet edebileceği kişiler arıyor. Jojo Arkadaş Bulma uygulamasını mutlaka değerlendirmenizi öneriyoruz. Uygulama linkinizi konu başında paylaştık o link üzerinden girmenizi öneririz.
60
Site Tanıtımları / Türkçe Manga
« Last post by firmarehberi12 on January 16, 2023, 02:19:26 pm »
Türkçe Manga
Manga, Japonya'da tanımlanan bir cümlendir. Anime dünyasını biliyorsanız, muhtemelen manganın ne anlama geldiğini biliyorsunuzdur. Birçok başarılı sanatçı tarafından açıklanan Manga, bugün popüler bir dünya haline gelen ve büyük bir hayran tabanına sahip olan bir çizgi romandır. Japon sanatı tarihinin bir parçası olan kadrolar ve manga dünyasında yeni bir adım atmak için okumanız gereken kadrolar hakkındaki tüm bilgileri listeledik.
Manga oku kelimesi, tanım olarak Japon çizgi romanı anlamına gelir. Kelime köke indiğinde, Çince karakterlerin gelişi, boya ve boya anlamına gelen "ga" kelimelerinin birleşimi ile oluşturulur. Türkçe manga oku fırsatı için sitemize uğrayabilirsiniz.


https://mangasehri.com/
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10