Recent Posts

Pages: 1 ... 7 8 [9] 10
81
Site Tanıtımları / SMM Panel
« Last post by firmarehberi12 on November 04, 2022, 04:29:17 pm »
SMM Panel
Türkiye'nin en profesyonel ve kaliteli smm panel sistemi, tüm müşterilerinin ihtiyaçlarına göre en iyi servis hizmetlerini buluşturuyor. Site adresinde birçok sosyal medya hizmet servisleri bulunuyor. Hızlı ve güvenilir adımlarla yükselmek için sitenin profesyonel servislerine başvurabilirsiniz. Üstelik site ucuz fiyat avantajlarına sahiptir.
Bayilik Paneli Üzerinden Sipariş Nasıl Oluşturulur?
Sitenin sosyal medya servislerinden 7-24 saat faydalanabilirsiniz. Fakat ilk öncelikle sosyal medya bayilik paneli ile kayıt hesabı açılmalı ve kullanıcı hesapları açıldıktan sonra siparişler oluşturulmalıdır.
Aynı zamanda siparişler hesabınızdaki bakiyelere göre oluşturulabilir. O yüzden sitenin güvenli ödeme seçeneklerinden hesabınıza bakiye yüklemeniz gerekiyor. Bu bakiyelerle sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz otomatik olarak işleme alınacaktır. Sipariş ve diğer işlemleriniz için bayilik paneli üzerinden müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz.

https://bulkmedya.com/
82
Site Tanıtımları / Tahsinoğlu Nakliyat
« Last post by firmarehberi12 on November 04, 2022, 06:15:53 am »
Tahsinoğlu Nakliyat
Nakliye Nedir? Evden eve ulaşım nedir? Soruları yanıtlamadan önce ulaşımın geçmişten günümüze gelişimini açıklamak istiyoruz. İlk halkların yaşam tarzlarına baktığımızda göçebe olduklarını ve sürekli bir yerden bir yere hareket ettiklerini görürüz. Bu taşınmalar sırasında ihtiyaç duydukları mal ve ürünleri yanlarında getirdikleri için taşımacılık sektörü ortaya çıkmıştır. Şehirler arası nakliyat konusunda sizlere en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.
Başından beri devam eden ve karada başlayan taşıma süreci, günümüze kadar çeşitli araçlarla gerçekleştirilmiştir. Günümüzde kara taşımacılığı, deniz taşımacılığı, hava taşımacılığı veya demiryolu taşımacılığı olarak devam etmektedir. Ticaretin vazgeçilmez unsurlarından biri olan ulaşım, günümüz koşullarında teknolojinin gelişmesiyle farklı bir bakış açısı kazanmış ve bambaşka boyutlara ulaşmıştır. Maltepe evden eve nakliyat ile ilgili tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

https://tahsinoglunakliyat.com/sehirler-arasi-nakliyat
83
Site Tanıtımları / Stor Perdeler Kullanışlı mıdır?
« Last post by nullsix on November 04, 2022, 04:29:39 am »
Stor Perdeler Kullanışlı mıdır?

Stor perdeler kullanım ve temizleme kolaylığı sağlayan, düz bir yapıyla çalışan perdelerdir. Sadece açıp kapatarak tek bir hamlede kullanılabilen bu perdeler, perde fon ve tülün görevlerini yerine getirebilmektedir.

Stor Perdeler Ekonomik midir?

Hem tek bir perde ile iki perde işini görebilmeniz, hem de uzun süreli kullanımlara sahip stor perdeler, kumaşları, aparatları ve Stor Perde Mekanizma Fiyatları uygun seviyelerde satışa sunulmaktadır. Diğer perdelere oranla stor perdeler daha ekonomik çözümlere kavuşmanızı sağlar.

Stor Perde İçin Gerekli Aparatlar

Tek başına bir rulo halinde kullanılamayacağından, stor perdelerin monte edilmesi ve kullanılması için gereken aparat ve malzemelere ve detaylı kullanım bilgisine Bavellaplast.com sitesinden ulaşabilirsiniz.
84
Site Tanıtımları / Promosyon Şapka
« Last post by firmarehberi12 on November 04, 2022, 03:57:55 am »
Promosyon Şapka
Oldukça fazla model ve tasarım seçeneği ile sizlere sunulan promosyon şapkalar reklam çalışmalarında her daim önemli bir yer edinmiştir. Promosyon şapka tasarımları firma çalışanları tarafından kullanılırken müşterilere dağıtmak adına da tercih edilmektedir.
En Kullanışlı Promosyon Şapka Tasarımları
Firmanızı en iyi şekilde tanıtacak olan promosyon yelek modelleri tüm beklentilere ve ihtiyaçlara aynı anda yanıt verecek çözümler sunuyor.
Tüm renklerde gerçekleştirilen promosyon şapka imalatı için birinci sınıf kalitede malzemeler tercih edilmektedir. Promosyon şapka modellerinin üzerine firmaların logosu ya da amblemi kaliteli baskı teknikleri ile sorunsuz bir şekilde uygulanmaktadır. Promosyon bere modellerine ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir.
https://www.hasatsapka.com/
85
Site Tanıtımları / Çelebi Nakliyat
« Last post by firmarehberi12 on November 04, 2022, 02:43:30 am »
Çelebi Nakliyat
Yer değiştirme konusunda akademik bir araştırma olmasa da bu ifadenin ne anlama geldiğini açıklamak son derece önemlidir.
Evden eve taşımanın tanımı olmasa da basit bir ifade kullanmamız gerekirse ev ve ofis eşyalarının bulundukları yerden bir yere taşınması için gerekli prosedürlerin uygulanması süreci olarak verilmiştir. Şehirler arası nakliyat hizmeti de bu ihtiyaca yönelik doğmuştur.
Eve teslim hizmetlerinde maliyet durumları incelenirken iki durum ortaya çıkmaktadır. Şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde ve şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde operasyonlar birebir aynı durumdayken, maliyetler değişkenlik gösterebilmektedir. Her iki durumda da, ambalaj malzemeleri açısından şehir son derece pahalıdır. Aksine daha az kullanılmasının ve yüzdesinin yüksek olmasının başlıca sebepleri arasında şehirdeki fiyatlar daha düşük olduğunda yüzde değeri yüksek olabiliyor. Evden eve nakliyat konusunda en doğru adrestesiniz.

https://celebinakliyat.com/
86
Site Tanıtımları / Çeşit Çeşit Promosyon Ürünleri
« Last post by firmarehberi12 on November 03, 2022, 04:11:16 pm »
Çeşit Çeşit Promosyon Ürünleri
Kişi ve şirketler, potansiyel müşterisi olarak gördükleri kişilere kendilerini tanıtmak ve bu tanıtım sonucu ürettiği ürünleri pazarlamayı amaçlarlar. Bu tanıtım sırasında firmalar promosyon adı verilen tanıtım aracını kullanır. Kişi ve şirketler kendileri için potansiyel müşteri olabilecek kitleye daha fazla ulaşabilmek için kendi firmalarına ait isim ya da logo içeren promosyon ürünleri üretip bu ürünleri hediye amaçlı dağıtmaktadır. Promosyon ürünlere sahip olanların firma ismini daha çok hatırladığı ve büyük bir çoğunluğun promosyon ürünlerden etkilendiği görülmüştür.
Promosyon Ürünleri Nasıl Temin Edilir?
Sektörde firma ve kişiler için birçok promosyon ürünü tasarlayıp üreten firma bulunmaktadır. Promosyon ürünleri oldukça geniş bir alanda yayılım göstermektedir. Özellikle firma ve kişiler tarafından promosyon kalem ve promosyon defter oldukça yüksek oranda tercih edilen promosyon ürünleri arasında yer almaktadır. Promosyon ürünlerini üreten firmalara başvurarak kendiniz ya da şirketiniz için en uygun olan ürünü seçip temin edebilirsiniz.

https://www.turkuazpromosyon.com.tr/
87
Site Tanıtımları / Zam Haberleri
« Last post by firmarehberi12 on November 03, 2022, 03:44:32 pm »
Zam Haberleri
2021'in son çeyreğinde kur atakları nedeniyle enflasyondaki yükseliş hızlı oldu. Kur kontrolü ile ralli devam ederken, ivme kaybı enflasyonu yavaşlattı. Ancak yükseliş devam ediyor ve bu da sabit gelirlilerin satın alma gücünü zayıflatıyor. 2022'de yapılan maaş artışlarının çoğu kısa sürede etkisini yitirdi. Aslında bu durum, ülkede çalışan ve geçimini sağlayanların büyük çoğunluğunun asgari ücret ve yakınsayan gelirlerinin yılsonu düzenlemelerine dikkat çekiyor. Asgari ücret düzenlemesi genel düzenlemelerde baz etkisi yaratırken emekliler, işçiler ve memurlar 2023'te düzenlemeyi bekliyor. Peki enflasyona karşı oranların güncellenmesini gerektiren zamlar ne olacak? Benzine zam gelecek mi? Motorine zam gelecek mi? Tüm soruların cevabı zamhaber.com adresinde.

https://zamhaber.com/
88
Site Tanıtımları / En Kaliteli Ve Özgün Web Tasarımı
« Last post by firmarehberi12 on November 03, 2022, 12:56:12 pm »
En Kaliteli Ve Özgün Web Tasarımı
Ankara web tasarım veya Ostim web tasarım, günümüz dünyasında en çok ihtiyaç duyulan ve bilinmesi gereken şeylerin başında gelmektedir. Bu yüzden kaliteli, özgün ve mobil uygulama ile desteklenmiş bir web tasarımı, bir olay veya konu hakkındaki bilgileri ve ilgili içerikleri okuyuculara en iyi ve en düzenli şekilde sunmanın yolunu da açmaktadır.
Blue Storm İle Kaliteli Sonuçlara Ulaş
Blue Storm ile ulaşacağınız doğru web tasarımı, yapmak istediklerinizi yaratıcı bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz uyumlu ve rahat bir deneyim sunmaktadır. Böylece teknoloji, e-ticaret, sağlık gibi konularda özgün bir web tasarımı düşünüyorsanız Blue Storm tam da sizin isteklerinize paralel bir tutum içerisindedir.

https://bluestorm.com.tr/info-ankara_web_tasarim-33
89
Site Tanıtımları / Promosyon ve Reklam Ürünleri
« Last post by firmarehberi12 on November 03, 2022, 12:05:13 pm »
Promosyon ve Reklam Ürünleri
Promosyon ve reklam ürünlerine dair yüzlerce çeşit ürünün bulunduğu site içerisinde promosyon çeşitlerinden kartvizitlere, geri dönüşümden tasarlanan ürünlerden kuru boya ürünlerine kadar birçok çeşitte ürün bulunuyor. Fiyat ve ürün çeşitleri site içerisinde detaylı bir şekilde anlatılıyor. Siz de promosyon ürünleri için siteyi ziyaret edebilir, yüzlerce çeşit arasından istediğinizi seçebilirsiniz.
Kategoriler Nelerdir?
Geniş ürün yelpazesine sahip olan site içerisinde promosyon USB bellek ve promosyon ürünlerden dilediğinizi kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Site içerisinde her yıla ait olan katalogları inceleyerek ürünleri detaylı bir şekilde görebilir ve sitede yer alan canlı destek kısmından istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Siz de promosyon powerbank ve diğer reklam ürünleri için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

https://batipromosyon.com.tr/urunler/Promosyon-USB-Bellek?s=1
90
Site Tanıtımları / Promosyon Kalemler İle Markanızı Büyütün
« Last post by firmarehberi12 on November 03, 2022, 11:47:24 am »
Promosyon Kalemler İle Markanızı Büyütün
Firma sahiplerinin birçoğu marka bilinirliklerini arttırmak için promosyon kalemleri tercih etmektedir. Kısa zamanda güzel sonuçlar almanıza imkan sunan promosyon şapka ürünleri geniş bir alana yayılma fırsatı sunarak sizleri temsil etmektedir
2021 Promosyon Çakmak Modelleri
Organizasyon ya da etkinliklerde de gelen misafirlere dağıtmak adına sıklıkla tercih edilen kalemler en hızlı sonuç veren promosyon termos ürünleri arasında yer almaktadır. Her bütçeye uygun özelliklerde üretimi gerçekleştirilen promosyon kalem modelleri sizleri dışarıda en güzel şekilde temsil ederek marka bilinirliğinizin kısa zamanda artmasını sağlamaktadır.
İstediğiniz modelde ve adette promosyon çakmak siparişi vererek siz de sektörde rakiplerinizin karşısında ayrıcalık kazanma şansı elde edebilirsiniz.
 
https://batipromosyon.com.tr/urunler/Promosyon-Termos?s=1
Pages: 1 ... 7 8 [9] 10