Author Topic: 1000 Adet Düğün Davetiyesi 80 TL (Kampanya)  (Read 9 times)

nullsix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2191
    • View Profile
    • oyunsiteniz
1000 Adet Düğün Davetiyesi 80 TL (Kampanya)
« on: September 07, 2015, 02:54:23 pm »
1000 Adet Düğün Davetiyesi 80 TL (Kampanya)

Web: Alodavetiye.com

Bir yere davetli olmak herhangi bir yemek, balo veya gezi fark etmeksizin adımıza davetiye modelleri gelmesi sinir ve stresten uzak hoş bir gün geçirileceğinin habercisi olmakta aynı zamanda insan onurunu da okşayan bir davranıştır. İnsanların pek çok önemli günü olmakta veya şirketler ve resmi kurumlar özel geceler düzenlemektedir. Tekne de parti, kermes, konser, açılış, yeni yıl kutlaması gibi etkinlikler de geçerli olmakta ve kişiye adı üstünde yazılı olan bir zarf gönderilmektedir. Etkinliğin içeriğine göre tasarlanmasına dikkat edilmekte buna göre renk ve yazı tipi belirlenmektedir.

Gelişen endüstri, sanayi ve teknolojik faaliyetler ile her sektörde belirli değişimler de yaşanmaktadır. Birçok firma da artık ürün veya hizmetlerini internet ortamında sanal mağaza açarak yapmaya başlamışlardır. Bu şekilde gelişen olaylarda davetiye yazısı de gelişmiştir. İnternet ortamından her şeyi bulabildiğimiz günümüzde çok daha ilginç ve yeni sözler bulunabilmektedir. Hayal gücünün sınırsız olduğu birisi bu sektörde inanılmaz şeyler yapabilmekte ve çok daha yeni tasarımlar ortaya çıkartabilmektedir. Klasik sözlerin yanında şiir veya romandan alıntı yaparak, ünlü düşünür veya filozofların sözleri ile harmanlanarak özgün yazılar da yazılmaktadır. Her şeyin kişinin isteklerine ve kişiye özgü yapılan bu sektör de günden güne büyümekte ve gelişmektedir.

Bir kadın için en önemli günlerden biri beyaz gelinliğini giyebileceği düğünüdür ve tabi ki her şeyin mükemmel olmasını istemektedir. Bu neden ile düğün davetiyesi de özen gösterilerek ve detaylı araştırmalar ile seçilmektedir. Yazı tipi, renk seçimi, yazı boyutu gibi unsurlar kişinin istediği gibi yapılıp kağıt seçimi ve matbaada basılması ile son bulmaktadır. Düğünün nerede, saat kaçta başladığı, kaç kişilik olduğu yazılmakta hatta bazılarında ulaşım bilgisi de eklenmektedir. Bundan sonrasında davetlilere gönderilmesi kalmaktadır. Alo davetiye web sitesinden her modeli bulabilirsiniz istediğiniz ürünleri arayın yardımcı olsunlar 1000 adet 80 tl Kampanyasından hemen faydalanın derim. Ucuz davetiye arıyorsanız bizim firmamız ve Sitemizi mutlaka ziyaret edin.

www.alodavetiye.com

imza: Oyun - Forum

Share on Facebook Share on Twitter