Author Topic: Ücretsiz Eğitim ile Domain Transferi Nasıl Yapılır?  (Read 5 times)

nullsix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2143
    • View Profile
    • oyunsiteniz
Ücretsiz Eğitim ile Domain Transferi Nasıl Yapılır?
« on: September 26, 2015, 05:03:58 pm »
Ücretsiz Eğitim ile Domain Transferi Nasıl Yapılır?

   Domain açısından ticaret internetin gelişiminin çok öncesinde başladı. Birçok aklı evvel kişi tarafından ileride çok önemli olacağı düşünülen isimler, internetin yaygınlaşmasının başlarında satın alındı. Bir domaini kiralamanın bedeli yıllık olarak 20 tl dir. Bu bağlamda, domainleri 10 yıl gibi bir süre kiralamanın bedeli kişiye 200 lira gibi bir bedele mal olmaktadır. Her ne kadar bu kadar uygun bir fiyat ortaya çıkıyor olsa da, birkaç yıl sonra internetin yaygınlaşması ile insanların isim aramaları bu fiyatların 10 katına, yüz katına kadar fiyatlara satılmasının önünü açtı. Gerçekten de bu dönemde yatırım yapan ve en iyi isimleri kapan kişiler sadece birkaç yıl sonra inanılmaz gelirler elde etmeye başladılar. Şuan için böylesine önemli isimlerin milyon liralara satıldıklarını göz önüne alacak olursak, söz konusu kişilerin ne kadar büyük servetlere sahip olduklarını anlamak çok daha kolay olacaktır.

Sitenasilkurulur.net

   Domain sektörünün internet henüz yaygınlaşmadan bu kadar geniş alanlara intikal etmesi, bir anlamda internetin ne kadar büyük ve kazançlı bir alem olduğunu önceden haber veren tellak gibi yorumlanmasına yol açtı. Gerçekten de interneti kullanarak zengin olan ilk insanların böylesine ufacık (ama çok özgün) bir fikir sayesinde ortalama bir sermaye ile kazandıkları bu sermaye, interneti kullanarak ne kadar büyük servetler kazanılabileceğinin de habercisi olmuş oldu.


http://www.sitenasilkurulur.net/domain-transferi-nasil-yapilir

   Bugün insanların her geçen gün biraz daha domain transferi nasıl yapılır tarzındaki soruları soruyor olmalarının temelinde de bu temel neden yatmaktadır. Domain transferi nasıl yapılır gibi soruların cevaplarını aldığınızda sizler de bu dünyanın bir sakini olmuş oluyorsunuz. Sadece size sorulan bu domain transferi nasıl yapılır sorusunun cevabını verebilmek bile belli sitelerde içerik hazırlanması kaydıyla sizlere iyi gelirler oluşturabiliyor!
imza: Oyun - Forum

Share on Facebook Share on Twitter