Author Topic: Web barındırma sağlayıcınız nasıl seçilir?  (Read 3 times)

nixor

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 360
    • View Profile
Web barındırma sağlayıcınız nasıl seçilir?
« on: May 20, 2019, 09:43:14 am »
Biz Top11Hosting de bu sürecin oldukça kafa karıştırıcı ve zaman alıcı olabilir, bu yüzden en önemli ve size web barındırma sağlayıcısı seçerken göz önünde bulundurmanız gereken faktörleri anlamak için kolay anahat deneyin anlıyoruz.

Eğer nasıl biz yıl Ödülü Web Host kazanan ile geldi merak, burada biz de takip tavsiye süreçtir süreci, burada olduğunu.

linux hosting

Web barındırma seçeneği değerlendirmek başlamadan önce, onaylamak için gereken bir şey:

Web sitenizin gereksinimleri nelerdir?

Eğer bir online web sitesi Oluşturucu aracı kullanarak veya WordPress gibi platform kullanarak oluşturabilirsiniz basit bir Web sitesine ihtiyacınız var mı? Çoğu Web Hosting Sağlayıcıları bir online web sitesi Oluşturucusu ile varsayılan olarak, veya WordPress platformu için bir tıklama yükleyici (Internet Web sitelerinin% 20 WordPress kullanıyor) sağlayacaktır!

Daha karmaşık gereksinimleriniz varsa, lütfen tasarımcı/geliştiricinize Platform: Linux veya Windows, PHP/Java/ASP. NET gibi Web siteniz için kullanılan technolgies gibi ayrıntılar üzerinde kontrol edin: MySQL, PostgreSQL, MSSQL, vb.

Eğer kafa karıştırıcı alır endişelenmeyin, bizim dizininde herhangi bir gereksinimleriniz ile yardımcı olabilir şirketleri dahil

Paketler ve ölçeklenebilirlik:

Ev sahibi 1 ' den fazla paket sunuyor mu? Ortak/WordPress hosting yanı sıra Host VPS veya adanmış veya bulut sunucuları gibi büyüme için fırsatlar sunuyor mu?

linux web hosting

Bir ana bilgisayarın yükseltme kolay seçeneği ile ölçeklenebilir çözümler sunabilmesi için herkesin ne kadar kritik olduğunu anlamak önemlidir. Web sitenizin daha sonra daha fazla kaynağa ihtiyacı varsa, size VPS veya bulut sunucusu gibi daha güçlü bir çözüm sağlayabileceğiniz bir sağlayıcıya ihtiyacınız vardır ve bu paket için de sorunsuz göç sağlar.

Biz bazı iş sağlayıcıları tek bir plan ile sınırlıdır veya öncelikle bir noktada en barındırma müşterileri tarafından yetiştirilen paylaşılan barındırma uzmanlaşmak bulundu. Bir paketten diğerine geçiş yapmanız gerekiyorsa bazı sağlayıcılar çok fazla yardım sunmaz.

Özellik:

Disk alanı (çoğu sağlayıcı sınırsız/unmetered disk alanı sunan) gibi standart özellikleri yanı sıra, ve bant genişliği, biz olması gerektiğini düşünüyorum özellikleri çift vardır:

Web sitesi Builder veya WordPress hosting paketi için optimize -Bu sizin kim web sitesi Builder üzerinden sıfırdan kendi web sitesi bina planı, ya da başka bir WordPress tabanlı paket göç için. İyi haber, tüm Web Hosting Sağlayıcıları% 99 Bu ücretsiz içerir.

Ücretsiz SSL sertifikası - Google, her Web sitesinin SSL üzerinden güvence altına almak için gerektirir ve SSL sertifikaları eksikliği web siteleri için Google arama sıralaması azalan olacaktır. Eğer 1 ' den fazla Web sitesi barındırılan varsa, tüm Web siteleri için ücretsiz SSL sunan bir paket olsun emin olun. 1 veya daha fazla Web sitesi için ücretsiz SSL sunan çeşitli sağlayıcılar vardır, ancak sadece ilk yıl veya faturalandırma döngüsü için ücretsiz, daha sonra her SSL yüklü için ağır bir ücret tahsil alabilirsiniz.

Yedekleme -Onun önemli web hosting şirketi bir yedekleme çözümü sunuyor. Çoğu sağlayıcıları ücretsiz bir hizmet olarak yedekleme dahil olacak, bazı ekstra ücretli hizmet olarak sunacak, bazıları kendi alt uç paketleri için hiç sunmaz.

cPanel kontrol paneli -sektöründe lider olmak, cPanel sunan bir şirket için kolayca bir cPanel başka bir barındırma sağlayıcısı tabanlı göç sağlar. cPanel, neredeyse 0 kesinti ile kolay hesap geçişleri sağlar.

Göç yardımı -en cPanel tabanlı sağlayıcılar cPanel göç yardımı, veya WordPress için WordPress bazı daha popüler ve kolayca kullanılabilir WordPress göç eklentileri kullanarak ücretsiz cPanel sunacak. Lütfen, birkaç sağlayıcı göç için ücret alacak, bu yüzden ya kendiniz yapmak ya da profesyonel yardım almak zorunda olacaktır unutmayın.

Malware/Anti virüs tarama - barındırma sağlayıcınızın web sitesi uygulamalarında herhangi bir potansiyel enfeksiyonu koruyan veya algılayan çevrimiçi güvenlik tarayıcısının bir çeşit içerdiğinden emin olun. Bazı sağlayıcılar ücretsiz olarak bu dahil olacak, bazı ekstra ücret olacaktır.

Ücretsiz Araçlar -En barındırma sağlayıcıları 1 tıklayın yükleme çözümleri, hangi ücretsiz bazı en popüler açık kaynak scriptler orada, WordPress, Joomla, PrestaShop, Magento, vb dahil olmak üzere kullanmak sağlayacak sunacak Başparmak kuralı, daha iyi.

Hız - Web barındırma şirketi herhangi bir ek hız ile ilgili araçlar veya optimizasyon gibi önbelleğe alma, performans optimize WordPress, ücretsiz CDN sağlayarak görmek için kontrol edin. Bunlar özellikle WordPress tabanlı Web siteleri için bir fark yaratmak

Geliştirici dostu Özellikler (Gelişmiş) -Bu çoğunlukla geliştirici topluluğu için önemli özellikleri, ya da Web sitesi tasarımcısı/geliştirici, ve herkes için ilgi olmayabilir. Bazı özellikler için dikkat: SSH erişim, SVN/git destek, diğer teknolojiler: Ruby, Python, Perl, Java, ASP.NET, NodeJS, Laravel, WP-CLI, veritabanları: MySQL/MariaDB, PostgreSQL, MS SQL,

Fiyatlandırma:

Eğer oldukça çok tüm Web Hosting Sağlayıcıları gelen fırsatlar bol bulabilirsiniz Iken, ilk özel fiyata özel dikkat etmek istiyorum onların yenileme fiyat vs sunulur. Çoğu web barındırma sağlayıcıları, 3 yıl gibi daha uzun ödeme planları için en iyi fırsatlar sunacak.

Eğer 3 yıl planı için gitmek, Web barındırma daha düşük fiyat yenileme sunabilir veya yenileme için aynı fiyat tutmak emin olun. Biz sağlayıcıları% 80 veya daha fazla indirim gibi ilk fiyat için süper agresif indirimler sunan gördük ve sonra yenileme fiyatı% 500 artar!

-
Bu değerlendirme ve potansiyel Web barındırma sağlayıcısı ile tartışmak gereken önerilen Özellikler listemiz sonuçlandırmak. İyi şanslar!

Top11Hosting.com editoryal takım

Share on Facebook Share on Twitter