Author Topic: Web Hosting en iyi özellikleri  (Read 3 times)

nixor

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 360
    • View Profile
Web Hosting en iyi özellikleri
« on: May 20, 2019, 10:30:33 am »
Web Hosting gelecekteki bir çok önünde bir gelişmekte olan bir iştir. Bu kadar karlı olmak, şirketlerin girmek için cazip yaptı ve bu kadar çok farklı barındırma şirketleri için düzenli müşteri için çok zor onun karar yapmak için yol vardır. Orada saygın ve güvenilir hosting şirketleri orada seçim için bir yeri vardır, ama soru ne aramak için. Aşağıda barındırma satıcınızda bulabileceğiniz en iyi özelliklerden bazılarıdır.

linux hosting

Izleme kesinlikle aramak gerekir özelliklerinden biridir. Web hosting şirketleri çoğu bu teklif ve sunucuların 24/7 izleme sağlar. Eğer bu arama için gereken bir şey olması gerektiğini merak durumunda, sunucuların izlenmesi de sitenizi izleme anlamına gelir. Sunucular iyi performans gösteriyorsanız ve güvenli iseniz, siteniz benzer şekilde performans gösterecektir. Bu tür izleme sağlayan başka bir varlık, genellikle yalnızca hesabınız tek bir sunucuya yerleştirilir gerçeğini geliyor. Bu özellik, diğer hesapların sitelerinizin performansını rahatsız etmesine izin vermemesi nedeniyle böyle durumlarda gereklidir.

linux web hosting

Uptime, bakmalısınız sonraki önemli özelliğidir. Ne yazık ki, sunucular kesintiler var, ve ne kadar bu bir durum olarak ortaya çıkabilir göz önünde bulundurmanız gerekir olmak için tatsız olduğu gibi. Soru ne sıklıkta, sunucunun bu tür kesinti hemen sitenizin mevcut olmadığı anlamına gelmektedir. Bazılarınız Için bu kadar önemli olmayabilir, ama özellikle online iş sitelerine sahip insanlar için, bu muhtemelen bir barındırma şirketi için en önemli özelliğidir sağlamak. Kesinlikle bu tür garantileri sunan şirketler için arama ve daha fazla 99% uptime garantisi sağlamak gibi bakmak gerekir.

Tüm izleme ve Uptime sonra doğrudan size bağlı bir şey olduğunu göz önüne alındığında, ne bu planı ya da başka seçecek yapacaktır. Muhtemelen ilk cevaplar burada Fiyat, disk alanı ve bant genişliği sağlanır. İkincisi sitenizin performansına bağlıdır. Disk alanı gelince, sitenizin veri depolama ile ilgilidir - görüntüler, videolar, veritabanları. Özellikle paylaşılan bir plan için bu özellikleri kontrol emin olun böylece hangi plan ihtiyaçlarınıza en uygun olacak bir fikir var.

Size özel ihtiyaçlarına göre sağlamak için hosting şirketi için bir gerekir olacak çok daha fazla özellik vardır. En önemli şey sitenizin güvendiğiniz bir şirket ile barındırıldığını bilmek. Bu güven özellikle sunucuların 24/7, sitenizin online her zaman ve ihtiyacınız olan kaynakları hosting şirketi sağlanır olacak izlenen bilerek içerir. Gerisi size sunulan ek özelliklerden, yanı sıra bu şirket ile zaman içinde yaratacak ilişki gelen geliyor.

Share on Facebook Share on Twitter