Author Topic: Web Tasarım ve E-ticaret Çözümleri - Akwebtasarim.com  (Read 15 times)

nullsix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2191
    • View Profile
    • oyunsiteniz
Web Tasarım ve E-ticaret Çözümleri - Akwebtasarim.com
« on: January 13, 2015, 03:40:25 am »
Web Site adı : Akwebtasarim.com

Site ile ilgili Başlık, Sitenin Faaliyet Alanı, Konusu : Web Tasarım ve E-ticaret Çözümleri - Akwebtasarim.com

Faaliyetlerin başlamış olduğu yıl : 2006

Siteye binaen tanıtım mesajı : İnternet sitenizin profesyonel bir tasarıma sahip olmasını istiyorsanız, Akwebtasarim.com adresine bağlanarak, buradan web tasarım hizmetleri hakkında bilgiler toplayabilirsiniz.

2006 yılından bu yana sektöründe faaliyetlerini başarıyla sürdüren Ak Web Tasarım firması, müşterilerine en uygun fiyatlarla kaliteli web tasarım hizmetleri sunmaktadır. Web tasarım hizmetlerinin yanı sıra çok çeşitli e-ticaret paketleri ve seo hizmetleri de yine firma tarafından verilmektedir.

Arama motorlarında başarılı olmak, belirlemiş olduğunuz anahtar kelimelerde zirveye doğru ilerleyebilmek adına, siteniz için bir seo danışmanı bulmanız gerekmektedir. Ak Web Tasarım ile irtibat kuranlar, internet siteleri için kurumsal seo danışmanlığı hizmetleri alabilecektir. Buradan alacağınız seo danışmanlık hizmetleri sayesinde, hedef kelimelerinizde arzu ettiğiniz yerlere ulaşmanız mümkün olabilir.

Ürünlerinizi internet ortamında satışa çıkarmak için bir e-ticaret sitesi sahibi olmanız elzemdir. Tabiki e-ticaret sitesi kurmakla iş bitmiyor. Sitenizin gelişmiş bir e-ticaret yazılımına ve kusursuz bir tasarıma sahip olması son derece büyük önem teşkil etmektedir. İşte bu doğrultuda, Akwebtasarim.com müşterileri birbirinden kaliteli e-ticaret çözümleri satın alabilecektir. E-ticaret siteniz hem kusursuz bir tasarıma hem de gelişmiş bir yazılıma sahip olacak, sitenize giren müşterilere güven sağlayabileceksiniz.

E-ticaret sitelerinizin başarılı bir tasarıma sahip olmasının ardından, sitenizi google ve benzeri arama motorlarında üst sıralara çıkarmanız gerekmektedir. Başarılı seo çalışmaları ile birlikte, müşteri potansiyelinizi kat kat arttırmak mümkün olmaktadır. Seo hizmetleri için ayıracağınız bütçe sayesinde, tahmin edemeyeceğiniz miktarda müşteriye ulaşabilirsiniz.

Site sahibi olmak isteyenlere son derece ekonomik ve bir o kadar da kullanışlı siteler hazırlanmaktadır. Akwebtasarim.com web site paketleri sayfasında, hazır web siteleri hakkında merak ettiklerinizi okuyabilirsiniz.

Ak Web Tasarım firması tarafından sunulan başlıca hizmetler, aşağıdaki gibi sıranalabilir:

    Toplu E-Mail Gönderimi
    Kurumsal E-Posta Hizmeti
    Google Adwords
    Kurumsal Bakım Hizmeti
    Logo Tasarımı
    SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu Hizmetleri )
    Hazır Web Site Paketleri
    E-Ticaret Çözümleri
    Web tasarım

Firma ile iletişim kurmak için, 0536 574 16 72 numaralı telefonu arayabilir veya sitedeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.
imza: Oyun - Forum

Share on Facebook Share on Twitter