Author Topic: Webhosting ile tonlarca para kazanmak  (Read 3 times)

nixor

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 360
    • View Profile
Webhosting ile tonlarca para kazanmak
« on: May 20, 2019, 10:21:29 am »
Ben her zaman para kazanmak için yeni yollar bulmaya çalışıyorum. Ben iyi bir iş var, ama bazen bazı ekstra gelir gerektiren giderleri vardır. Burada ve orada para kazanmanın en iyi yolu internette olduğunu duydum. Ayrıca bu en kolay yoludur söyleniyor. Bu kadar çok yerden duyduğuma göre bunun doğru olduğuna inanıyorum. Ben internet günlük, ama sadece bilgilendirici bir düzeyde kullanmak, bu yüzden bu alanda benim bilgi sınırlı türüdür söyleyebiliriz. Ben internette para kazanmak için bir yol aradı ve ben o Web Hosting iyi bir yoldur ve bu sadece kolay değil ama aynı zamanda emin reklam olan bir sürü olduğunu gördüm.

linux hosting

Ama ben de bu harika iş arkasında bazı yatırımlar bazı zaman ve bilgi bir çok iş ve sonunda karlı yapmak için yapılacak anlamına gelir gizli şeyler bir sürü olduğunu anlıyorum. Web barındırma için öncelikle web hosting ile çünkü aslında bu kar yapıyoruz müşterileriniz için alan sağlamanız gerekir. Müşterilerine tutmak ve yenilerini kazanmak için size sunan hizmetleri en kaliteli ve çok erişilebilir fiyatlarla olması gerekir, bu iş daha uzun bir süre için de diğer sağlayıcılar olduğunu dikkate alınarak. Orada web hosting şirketleri 1 USD için bu hizmeti sunan ve bu onlar ücretsiz alan adı veya birden fazla e-posta adresi gibi farklı diğer ücretsiz hizmetler sunan vardır.

linux web hosting

Bu yüzden, tüm bu dikkate içine sonra Web Hosting ile para kazanma fikri o başında yaptığı gibi iyi ses yok alarak duyuyorum. Eğer kesinlikle çok paylaşılan bir sunucu ile yapmayacağım çünkü kendi sunucu satın almak için biraz para varsa iyi bir başlangıç için daha iyi olacaktır. Eğer bir uzman değilseniz sunucu daha sonra yapılandırma olması gerekecektir o zaman sadece başkasının becerilerini kendinizi baz ve sonra karşılaşabileceğiniz her sorun için ona bağlı olacaktır. Şimdi sonuç olarak herkes o iyi ve alanında o/o en çok bilgiye sahip olan şeyler yapar daha iyi olduğunu.

Share on Facebook Share on Twitter