Author Topic: Webmasterlar İçin Çözlük Açıldı  (Read 6 times)

lovetography

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 179
    • View Profile
Webmasterlar İçin Çözlük Açıldı
« on: April 25, 2020, 08:22:04 am »
Webmasterların dünyası olan webmaster sözlük sayesinde birçok deneyim kazanacaksınız.Bu oluşum bir webmaster için çok yararlıdır. SEO / SEM konularında mükemmel paylaşımlar bulunan bu sitede harika backlink kaynaklarını bulabilecek, sitenizin SEO durumunu geliştirebilecek, alexada sitenizi yükseltebilecek, tüm arama motorlarına sitenizi kayıt edebilecek,içeriklerinizin hızlı indexlenmesi için ping çalışmaları yapabilecek, sitenizin geliştirilmesi için gereken tüm kaynaklara ulaşabileceksiniz.

SEO denildiğinde webmaster portalı olan webmaster sözlük akla gelmelidir.Bu sitede birçok programın kullanımını, windows uygulamalarını ve eklentileri görebileceksiniz. Teknolojik olarak cep telefonu konusunda android ve ios adına birçok paylaşımların yapıldığı bu sitede aynı zamanda HTML5, CSS3 ve Javascript derslerine de ulaşabileceksiniz.

Ayrıca grafik adına birçok programın kullanımını öğrenebilecek bu programların elementlerine ulaşabileceksiniz. Sosyal medya konularında önemli analizlere ulaşabilecek instagram, twitter, facebook gibi sosyal mecraları yakından takip edebilecek ve bunları daha etkin kullanabileceksiniz. Ayrıca internetten para mı kazanmak istiyorsun. Webmaster sözlüğe gir sen de birşeyler öğren!

Share on Facebook Share on Twitter