Author Topic: WhatsApp sanal numara merkezi  (Read 6 times)

nullsix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2191
    • View Profile
    • oyunsiteniz
WhatsApp sanal numara merkezi
« on: May 21, 2020, 08:54:58 am »
WhatsApp sanal numara merkezi

Sanal numara merkezimizden alışveriş yapmak için Onaay.com Sitemizi tercih edebilirsiniz.  Sanal numara hizmetini uygun fiyata kusursuz bir şekilde satın almak için hemen web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sanal numara nedir, nasıl alınır, nasıl kullanılır, sanal numara ile hangi işlemleri yapabilirsiniz, sanal numara fiyatları nelerdir, sanal numarayı ne kadar süre kullanabilirsiniz gibi tüm soruların cevapları web sitemizde yer almaktadır.

Whatsapp sanal numara satın alma işlemini size kademe kademe anlatacağım. İlk etapta kendinize sanal numara satın alacağınız sağlam bir firma bulmalısınız. Bu konuda onaay.com sitesini sizlere gönül rahatlığıyla önerebiliriz. Bu siteyi size önermemizin en önemli nedeni hizmet kalitesi, uygun fiyat anlayışıdır. Bu işi yapan köklü bir firmadır. İşlemler hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılır.

Sanal numara ile WhatsApp görüşmeleri yapabilir, normal mesajlaşabilir, numarayı internette sms onay işlemleriniz için kullanabilirsiniz. Sanal numara almak için önce sitemize giriş yapıp üst menüden kaydol demeniz gerekir. Kayıt işleminden sonra hesabım menüsünü seçip buradan hesabınıza bakiye yüklemeniz gerekir. Güncel banka hesap numaralarımızı öğrenerek hesabınıza bakiye yüklemelisiniz. Bakiye yükleme işleminden sonra kullanmak istediğiniz sanal numaraya ilişkin özellikleri belirlemelisiniz.  Yurt içi ya da yurt dışı numaralarından size uygun olanı seçip sipariş geçebilirsiniz.
imza: Oyun - Forum

Share on Facebook Share on Twitter