Author Topic: Dijital Düğün Davetiyeleri  (Read 14 times)

tourniers

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 555
    • View Profile
Dijital Düğün Davetiyeleri
« on: September 23, 2022, 12:40:40 pm »
Sıradışı düğün davetiyeleri hazırlayarak sevdiklerinizi ve yakınlarınızı, hiç unutulmayacak şekilde düğününüze davet etmeye ne dersiniz ? Dijital düğün davetiyeleri bugün çok fazla talep görüyor. Bunun başlıca sebebi hem ekonomik hem de çevresel yaklaşımlar. Dünya üzerindeki özellikle de kağıt fiyatlarının çok artması, kağıdın ham maddesi olan ağaçların kesilmesi gibi etkenler dijital düğün davetiyesini daha popüler hale getiriyor. Akrabalarınıza veya ailenize kendi tasarlayacağınız düğün davetiyesiyle davetkar olmak her zaman daha samimi olacaktır.

Dijital düğün davetiyesi normal kağıt basım davetiyelerden daha avantajlıdır. Örneğin dijital düğün davetiyelerinde profesyonel olarak seslendirme yapılabilir, sesli ileti ile davet gönderilebiliyor, otomatik listeden istenen saatte istenen kişiye sms gönderebilirsiniz. Ayrıca alındı okundu teslim edildi gibi bildirimlerle, kimler attığınız sms'i gördü veya görmedi bunu da öğrenebilirsiniz. Dijital düğün davetiyelerinde dilediğiniz tasarımı yapabilirsiniz. Bakın şu linkten demo düğün davetiyelerine bakabilirsiniz; https://kutladim.com/kutlama/dn1t

Dijital düğün davetiyesi tasarlayıp, hem siz hem de müstakbel eşinizin görüntüsü ile insanlara ileti göndererek, yenilikçi çözümlerle teknoloji çağını kullanarak düğün davetiyesi gönderimi yapmak için www.kutladim.com adresini hemen vakit kaybetmeden ziyaret ediniz. Güvenli ödeme altyapısı ve profesyonel kullanıcı deneyimi odaklı, kullanımı basit ve bir okadar ki fonksiyonel modüle sahip altyapıyla karşılaşacağınızı garanti ediyoruz.

Dilerseniz siteden dilerseniz aşağıdaki whatsapp numarasından kendilerinden düğün davetiyesi fiyatlarıyla ilgili de bilgi alabilirsiniz.

Whatsapp Müşteri Desteği: 0850 308 74 25

Share on Facebook Share on Twitter