Author Topic: yat kiralama  (Read 3 times)

nixor

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 360
    • View Profile
yat kiralama
« on: December 15, 2019, 06:03:49 am »
yat kiralama
Yat & Tekne Turu
Yalıkızı Tekne & Yatçılık olarak, geniş filomuz ile İstanbul Boğazı'nda VIP yat ve tekne kiralama hizmeti sunuyoruz. Yat Turu ve Tekne Turu gezilerimiz ile, dilerseniz çift olarak; dilerseniz kalabalık gruplar halinde Boğaziçi ve Adalar çevresinde kaliteli ve keyifli saatler geçirebilirsiniz. En güzel organizasyonlarınızı lüks tekne ve yatlarda gerçekleştirme imkânı sunan firmamız, ayrıca geziniz için ihtiyacınız olan her türlü ekipmanı sağlamaktadır. Tur sırasında arzu ettiğiniz hizmetler ile birlikte doğum günü, evlilik teklifi, yıl dönümü, iş yemeği, iftar, özel yüzme turu, nişan, kına ve düğün gibi çok özel organizasyonları tekne & yatlarda gerçekleştirebilirsiniz. Her zaman gidilen restoranlardan, otel düğünlerinden ve toplantı salonlarından sıkıldıysanız, Yat Turu ve Tekne Turu organizasyonlarımızı mutlaka tecrübe etmelisiniz.

Yemekli organizasyonlar, yüzme turu ya da mehtap turları düzenleyebileceğiniz Yat ve Tekne Turu gezilerimiz ile İstanbul'un tarihi ve doğal güzelliklerini seyre dalabilir, Boğazın masmavi sularında ilerlerken şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzaklaşma fırsatı yakalayabilirsiniz. Dünyanın en ünlü şehirlerinden olan İstanbul'a bir de Boğaz perspektifinden bakmak için sizi yat ve teknelerimize davet ediyoruz. Dilediğiniz organizasyon için dilediğiniz konseptte gerçekleştirebileceğiniz Yat Turu ve Tekne Turu hizmetlerimiz için arzu ettiğiniz deniz aracını kendiniz seçebilir, turunuzda olmasını istediğiniz her türlü ekipmanı personelimizden rica edebilirsiniz. Güler yüzlü ve profesyonel ekip arkadaşlarımız, yolculuğunuz boyunca keyifli saatler geçirmeniz ve memnun kalmanız için ellerinden geleni yapacaktır.

Siz de Yat Turu ve Tekne Turu hizmetlerimiz kapsamında bu mavi yolculuğa katılmak ve her anlamda masalsı bir gezinti yapmak için bize ulaşabilirsiniz. Rezervasyon yaptırarak arzu ettiğiniz hizmetleri belirttiğiniz takdirde, hayalinizdeki organizasyonu gerçekleştireceğimize güveniyoruz. Hayatınızın dönüm noktası olacak evlilik teklifi gibi özel geceler, düğün, nişan gibi unutulmayacak organizasyonlar ve şehrin stresinden uzaklaşarak eğlenmenizi ve rahatlamanızı sağlayacak faaliyetler için siz de bize güvenebilirsiniz. Düzenli olarak bakımları ve temizliği yapılan güvenli araçlarımız, güler yüzlü personelimiz ve eşsiz İstanbul manzarası ile sizi ağırlamayı bekliyoruz.
yat kirala

Share on Facebook Share on Twitter