Author Topic: yat kiralama  (Read 3 times)

nixor

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 360
    • View Profile
yat kiralama
« on: December 15, 2019, 05:52:41 am »
yat kiralama
Mehtap Turları
Dünyanın en güzel şehirlerinden olan İstanbul ve onun doğal güzellikleri hem yerlileri, hem ziyaretçileri için vazgeçilmezdir. Özellikle Boğaziçi'nin muhteşem manzarası, gerek günbatımında gerek güneş battıktan sonra izleyenlere çok özel anlar sunar. Firmamız tarafından sunulan Teknede Mehtap Turları hizmeti ile, siz de bu benzersiz manzarayı tecrübe edebilirsiniz. Teknede Mehtap Turu, Boğaz kemerinin güzelliklerine şahit olmak için gün batarken, güneş battıktan sonra ve göz alıcı mehtap manzarasının oluştuğu akşamın ilerleyen saatlerinde tekneden seyir imkânı sunar. Böylece hayat boyu unutmayacağınız anlar yaşatır. Mehtap Turlarına dilerseniz ailenizle, dilerseniz arkadaşlarınızla veya eşiniz / sevgiliniz ile katılabilirsiniz. Sevdiklerinizle güzel anlar yaşamak ve birlikte geçirdiğiniz vakitlere değer katmak için Teknede Mehtap Turları altın bir fırsat sunmaktadır.

Teknede Mehtap Turu, yalnızca hafta sonu kaçamaklarında değil, firmanızın kuruluş yıldönümü, doğum günü kutlaması, evlilik teklifi gibi organizasyonlarda da tercihiniz olabilir. Bu sayede hayatınızdaki dönüm noktalarını ve güzel anıları, Boğaz'ın muhteşem görüntüsü ve mehtap manzarası ile birlikte yaşayabilirsiniz. Firmamız tarafından Mehtap Turları için tahsis edilen tüm tekneler düzenleyeceğiniz gezi ya da etkinlikler için tam donanımlı, yüksek güvenlikli ve tur sırasında ihtiyacınız olabilecek her türlü ekipmanı barındırmaktadır. Tekne içinde hizmetinizde olacak çalışanlarımız da, gezinizden memnun kalmanız için ellerinden geleni yaparak güler yüzlü bir hizmet sağlar. Uygun fiyatlı teknelerimiz dilediğiniz zaman bu büyüleyici gezintiyi tekrar tecrübe etme fırsatı tanımaktadır.

Teknede Mehtap Turları etkinliklerimize katılmak için tek yapmanız gereken, bize ulaşarak uygun bir zaman için rezervasyon yaptırmaktır. Sonrasında dilediğiniz tekne, her türlü donanımı ve güler yüzlü personeli ile hizmetinizde olacaktır. Teknelerimiz tamamen güvenli olup, düzenli olarak bakımları yapılmakta ve kontrollerden geçmektedir. Düzenli olarak temizliği yapılan, bakımlı ve lüks teknelerimizde eşsiz bir Mehtap Turu deneyimi yaşamak için siz de hemen bize ulaşabilirsiniz!
yat kirala

Share on Facebook Share on Twitter