Author Topic: Yazı Stilleri  (Read 7 times)

tourniers

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 294
    • View Profile
Yazı Stilleri
« on: August 18, 2022, 06:51:30 am »
Yazı stilleri; bir yazının kalın, italik, el yazısı gibi farklı şekillerde görünmesini sağlayan yazı türleridir. Bu yazılar bir kelimeyi veya bir cümleyi daha güzel, daha ilgi çekici ve daha farklı göstermek için kullanılır. Günümüzde sıkça özlü sözlerde, makale çalışmalarında, blog yazılarında, yorumlarda, mesajlaşmalarımızda, sosyal ağlarda ismimizde, biyografimizde ve açıklamalarda normal yazılar yerine yazı stilleri kullanılır.

Instagram Yazı Stilleri
Bir çoğumuz için normal yazılar yerine farklı yazı stillerinde yazılar kullanmak, herkesin ilgisini çeken ve yazının daha havalı görünmesini sağlayan yazı türleri olmuşlardır. Özellikle de instagram yazı stilleri için bir yazı stilleri değiştirici kullandığınızda oluşan onlarca Instagram yazı stilleri arasından beğendiğiniz bir yazı stilini seçebilir ve Instagram'daki profilinizde hem isminizi hem de biyografinizi süslemek için kullanabilirsiniz. Genel olarak tercih edilen yazı stilleri arasından el yazı stillerini kopyalayarak isminizin normal yazı yerine el yazısı şeklinde görünmesini sağlayabilirsiniz.


Değişik Yazı Stilleri
Siteye girdiğinizde yazı yazma alanına bir kelime veya bir cümle yazdığınızda 80'den fazla değişik yazı stilleri oluşur ve aralarından herhangi birini kopyalamak için üstüne tıklamanız yeterlidir. Başarıyla kopyalandı mesajından sonra Instagram'da, WhatsApp’ta veya başka bir platformda isminizde, biyografinizde, yorumlarda, mesajlaşmalarınızda ve durum paylaşımlarınızda kullanabilirsiniz. Ayrıca YaziStilleri.com sadece yazı tiplerini değiştirmekle kalmaz, aynı zamanda yazı tiplerinin yanında süsler, şekiller, semboller, yüz ifadeleri ve emojiler de oluşturur. Değişik yazı tipleri haricinde bu yazıları da kopyalayabilirsiniz.


Farklı Yazı Stilleri

Bir yazının daha farklı yazı stillerini oluşturmak istediğinizde gotik, kalın, italik (eğik), el yazısı, Rusça, Asya stili, küçük, altlı, üstlü gibi daha birçok yazı stili oluşturabilirsiniz. Bu yazı stilleri arasından bir yazının kalın, ince, serif ve sans serif gibi seçeneklerini de bulabilirsiniz. Böylece örneğin italik yazı stilleri için serif ya da sans-serif arasında, el yazı stilleri için ise kalın ya da ince arasında seçimler yapabilir ve kendinize en uygun bulduğunuz yazı stilini kopyalayabilirsiniz.

Ayrıca değişik yazı stilleri oluşturmakla uğraşmadan özellikle sevgililer için hazırlanmış stilli yazıları da inceleyebilirsiniz. Stilli yazılar arasında, İyikim, Aşkım, Nefesim, Huzurum, Günaydın, Her Şeyim, İyi Seneler, İyi Geceler, İyi Ki Varsın, Seni Özledim, Nice Senelere, İyi Ki Doğdun, Seni Seviyorum, Doğum Günün Kutlu Olsun gibi daha birçok cümle arasından birisini seçebilir, karşınıza çıkan yüzlerce farklı yazı stilleri arasından birisini kopyalamak için tıklayabilir ve yazı stilini kopyaladıktan sonra da sevgilinize ya da çok sevdiğiniz birisine mesaj olarak gönderebilirsiniz.


Özlü Sözlerin Yazı Stilleri
𝑶𝒎𝒖𝒓 𝒃𝒊𝒓 𝒎𝒂𝒔𝒂𝒍 𝒈𝒊𝒃𝒊𝒅𝒊𝒓, 𝒏𝒆 𝒌𝒂𝒅𝒂𝒓 𝒖𝒛𝒖𝒏 𝒐𝒍𝒅𝒖𝒈𝒖 𝒅𝒆𝒈𝒊𝒍, 𝒏𝒆 𝒌𝒂𝒅𝒂𝒓 𝒈𝒖𝒛𝒆𝒍 𝒚𝒂𝒔𝒂𝒏𝒅𝒊𝒈𝒊 𝒐𝒏𝒆𝒎𝒍𝒊𝒅𝒊𝒓.
𝓨𝓾𝔃𝓾𝓶𝓾𝔃𝓾𝓷 𝓿𝓮 𝓰𝓸𝔃𝓵𝓮𝓻𝓲𝓶𝓲𝔃𝓲𝓷 𝓻𝓮𝓷𝓰𝓲 𝓷𝓮 𝓸𝓵𝓾𝓻𝓼𝓪 𝓸𝓵𝓼𝓾𝓷, 𝓰𝓸𝔃𝔂𝓪𝓼𝓵𝓪𝓻𝓲𝓶𝓲𝔃𝓲𝓷 𝓻𝓮𝓷𝓰𝓲 𝓪𝔂𝓷𝓲𝓭𝓲𝓻.
𝕂𝕒𝕣 𝕥𝕒𝕟𝕖𝕝𝕖𝕣𝕚 𝕟𝕖 𝕘𝕦𝕫𝕖𝕝 𝕒𝕟𝕝𝕒𝕥𝕚𝕪𝕠𝕣, 𝕓𝕚𝕣𝕓𝕚𝕣𝕝𝕖𝕣𝕚𝕟𝕖 𝕫𝕒𝕣𝕒𝕣 𝕧𝕖𝕣𝕞𝕖𝕕𝕖𝕟 𝕕𝕖 𝕪𝕠𝕝 𝕒𝕝𝕞𝕒𝕟𝕚𝕟 𝕞𝕦𝕞𝕜𝕦𝕟 𝕠𝕝𝕕𝕦𝕘𝕦𝕟𝕦.
Mцкеmmеl кisiуi дгдmдктдп vдzgеc. Тек ihтiудciп фlдп sдпд sдhip фldцgц iciп sдпsli фldцgцпц dцsцпеп бiгidiг.
Aʂƙƚαɳ ƙσɾƙɱαƙ, ყαʂαɱԃαɳ ƙσɾƙɱαƙ ԃҽɱҽƙƚιɾ ʋҽ ყαʂαɱԃαɳ ƙσɾƙαɳʅαɾ ʂιɱԃιԃҽɳ υƈ ƙҽȥ σʅɱυʂʅҽɾԃιɾ.
ßαzï ïηšαηレαr ψαgmuru hеdеr, ßαzïレαrï ïšе šαdеςе ïšレαηïr.
нαуαттαкι єη вυуυк zαƒєя нι˘вιя zαмαη ∂υѕмємєктє ∂єgιℓ, нєя ∂υѕтυgυη∂є αуαgα кαℓкмαктα уαтαя.
ℳ𝓊𝓉𝓁𝓊 ℴ𝓁𝓂𝒶𝓎𝒾 𝓎𝒶𝓇𝒾𝓃𝒶 𝒷𝒾𝓇𝒶𝓀𝓂𝒶𝓀, 𝓀𝒶𝓇𝓈𝒾𝓎𝒶 ℊℯ𝒸𝓂ℯ𝓀 𝒾𝒸𝒾𝓃 𝓃ℯ𝒽𝓇𝒾𝓃 𝒹𝓊𝓇𝓂𝒶𝓈𝒾𝓃𝒾 𝒷ℯ𝓀𝓁ℯ𝓂ℯ𝓎ℯ 𝒷ℯ𝓃𝓏ℯ𝓇 𝓋ℯ 𝒷𝒾𝓁𝒾𝓇𝓈𝒾𝓃, ℴ 𝓃ℯ𝒽𝒾𝓇 𝒶𝓈𝓁𝒶 𝒹𝓊𝓇𝓂𝒶𝓏.
𝐼𝑛𝑠𝑎𝑛𝑙𝑎𝑟𝑖𝑛, 𝑠𝑒𝑛𝑖𝑛 ℎ𝑎𝑘𝑘𝑖𝑛𝑑𝑎 𝑛𝑒 𝑑𝑢𝑠𝑢𝑛𝑑𝑢𝑘𝑙𝑒𝑟𝑖𝑛𝑖 𝑜𝑛𝑒𝑚𝑠𝑒𝑚𝑒𝑦𝑒𝑟𝑒𝑘, 𝑜𝑚𝑟𝑢𝑛𝑢 𝑢𝑧𝑎𝑡𝑎𝑏𝑖𝑙𝑖𝑟𝑠𝑖𝑛 𝑚𝑒𝑠𝑒𝑙𝑎.
𝑼𝒏𝒖𝒕𝒎𝒂; 𝑯𝒆𝒓 𝒈𝒆𝒍𝒆𝒏 𝒔𝒆𝒗𝒎𝒆𝒛.. 𝑽𝒆 𝒉𝒊𝒄𝒃𝒊𝒓 𝒔𝒆𝒗𝒆𝒏 𝒈𝒊𝒕𝒎𝒆𝒛.
Удпlis бildigiп уфldд; hёгкёslё уцгцуёcёgiпё, dфgгц бildigiп уфldд; тёк бдsiпд уцгц…

Site: yazistilleri.com


Share on Facebook Share on Twitter