Author Topic: Yazılım Dizini ile Ücretsiz Yazılımlar İndirin  (Read 3 times)

emircan77

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 243
    • View Profile
Yazılım Dizini ile Ücretsiz Yazılımlar İndirin
« on: October 29, 2021, 06:11:55 am »
Yazılım Dizini ile Ücretsiz Yazılımlar

Bilgisayar ve mobil cihazlarınız için en çok kullanılan yazılımları ücretsiz bir şekilde indirmenizi sağlayan Yazılım Dizini ile cihazlarınızın kullanımını daha işlevsel hale getirebilirsiniz. Örneğin; bilgisayarınızda herhangi bir tarayıcı, ofis programı veya anti virüs programı yoksa Yazılım Dizini sitemizden ücretsiz kullanabileceğiniz programlara kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

AnyDesk Uzaktan Erişim Programı

İnternete bağlı her bilgisayara AnyDesk aracılığıyla uzaktan bağlanarak, bilgisayarda ki sorunları çözebilirsiniz. Anydesk indir ile ücretsiz bir şekilde kurulum dosyasını indirmenizin ardından programı bilgisayarınıza kurabilir ve anında kullanmaya başlayabilirsiniz. AnyDesk, bağlandığınız bilgisayara dosya aktarımı, mesaj gönderme ve sesli konuşma gibi özelliklere de sahip olan bir uzaktan bağlantı programıdır.

Zoom Meetings

Sanal ortamda uzaktan bir şekilde toplantı alanı oluşturmanızı sağlayan Zoom ile artık dersler de online bir şekilde yapılabilir hale gelmiştir. Pandemi dönemiyle birlikte kullanımı en çok artan programlardan birisi olan Zoom, günümüzde en çok kullanılan toplantı programı haline gelmiştir. Zoom indir sayfamızdan ister bilgisayarlarınız için isterseniz de Android veya IOS işletim sistemli mobil cihazlarınız için ücretsiz indirme linklerine ulaşabilirsiniz.

Share on Facebook Share on Twitter