Author Topic: Servis Sepeti ile Ulaşım Sektöründe Bir Devrim Yaşanıyor  (Read 15 times)

alone

  • Newbie
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Servis Sepeti ile Ulaşım Sektöründe Bir Devrim Yaşanıyor
« on: February 06, 2022, 07:40:00 am »Dijital dünyada yaşanan gelişmeler pek çok sektöründe bu durumdan olumlu bir şekilde etkilenmesini sağladı. Bu projelerden biri de Servis Sepeti. Barış İşlek tarafından geliştirilen bu sistem kısa sürede pek çok kişi tarafından ilgi gördü.
Servis Sepeti tur ve servis sektörüne yeni bir soluk getirmeyi başardı. Bu sistem hem bireysel hem de kurumsal ihtiyaçların en iyi şekilde giderilmesini sağlıyor. Bunun yanında sistemin en büyük avantajlarından biri de çift yönlü bir şekilde çalışması diyebiliriz. Bu sistem sayesinde aracı olan kişiler tedarikçi olarak projeye dahil olabiliyor.

Barış İşlek İş Dünyasına Nasıl Girdi?

Küçük yaşlardan itibaren ticaretle ilgilenen Barış İşlek ticarete babasının yanında başladığını ve bildiği pek çok şeyi babasından öğrendiğini söyledi. Genç iş insanı deneyimi, bilgi ve birikimi sayesinde kısa sürede ülkenin en çok vergi ödeyen iş insanları arasında yerini almayı başardı.
Ayrıca başarılı iş insanı gençlerin de ticarete atılmaktan korkmaması gerektiğini sözlerine ekliyor. Gençlerin her zaman yanında olduğunu ve yenilikçi projelerin Türkiye’yi daha ilerilere götüreceğini de dile getiriyor.
« Last Edit: February 13, 2022, 03:23:30 am by alone »

Share on Facebook Share on Twitter