Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Celoxy

Pages: [1]
1
2023 Seçimi Hakkında Her Şey Seçim Zamanı Sitesinde!

En son seçim haberleri, son seçim anketleri, tüm siyasi partiler, bütün adaylar ve online oylama ile seçimin nabzı Türkiye için Seçim Zamanı'nda atıyor. Milletvekili Aday Adayı, Miletvekili Adayları, Milletvekili olarak görmek istediğiniz, desteklediğiniz tüm adayları sisteme ekleyebilir, haber gönderebilir, oylamalara katılabilirsiniz.

Secimzamani.com'da Neler Var?

En son seçim haberleri
2023 seçim anketleri
2023 seçimdeki partiler ve onların adayları
Ülke geneli siyasi parti oy oranları
İllere göre siyasi parti oy oranları
Milletvekili Aday Adayları ve Oy Oranları
Anket ve Oylamaların yer aldığı 2023 için secimzamani.com sitemize bekliyoruz.

Amacımız Nedir?

Seçim haberleri sitesi olarak, tarafsız ve doğru bilgi sunmayı amaç ediniriz. Tüm seçmenlere, adayların programlarını ve yaptıklarını eşit şekilde sunarak, kararlarını vermelerine yardımcı oluruz. Aynı zamanda sosyal medya ve diğer haber kaynaklarından topladığımız bilgileri filtreleyerek, okuyucularımızın güncel ve doğru bilgiye erişimini sağlarız. Ekibimiz, seçimlerle ilgili uzmanlar ve gazetecilerden oluşmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve sizin geri bildirimlerinizi dikkate alıyoruz.

Daha fazla bilgi için https://www.secimzamani.com sitemizi ziyaret edin!

2
Site Tanıtımları / Konya Boşanma Avukatı
« on: January 29, 2023, 08:31:15 pm »
Konya boşanma avukatı boşanma davası açan veya boşanma davasına karşı olan tarafların hukuki ihtiyaçlarını karşılamak için yetkili olan bir avukattır. Boşanma avukatları, boşanma davası açarken gerekli belgeleri hazırlar, boşanma davası süresince taraflar arasındaki anlaşmazlıkları çözmek için müzakere yapar ve boşanma kararının uygulanmasına yönelik hukuki işlemleri yürütür. Ayrıca boşanma avukatları, çocuk yanı sıra eşler arasındaki mal bölünmesi, maddi destek veya boşanma sonrası güvenlik gibi konuların hukuki işlemlerini yürütmekte.

Konya boşanma avukatı olarak, yılların deneyimi ve uzmanlığı ile çiftlerin boşanma sürecinde hukuki yollarla ayrılmalarını sağlamak için çalışıyoruz. Bizimle çalıştığınızda, size en iyi hukuki hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca, bizimle çalıştığınızda, boşanma sürecinde sizi yalnız bırakmayacağız ve her adımda yanınızda olacağız.

Av. Ayşe Ayan
İletişim : 0553 644 12 31
Daha fazla bilgi için https://maps.app.goo.gl/L36zouvFYPzf7uEeA ziyaret edebilirsiniz.

3
Yük konteyneri yük taşımacılığında kullanılan, genellikle dikdörtgen biçimli, çelik kutu olarak tanımlanabilmektedir. Satılık yük konteyneri alarak yüklerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Her mevsim koşulu ve her yüke özel donanımlı yük konteyneri bulabilir güvenle taşımacılık işlerinizi yürütebilirsiniz.

Konteyner kullanımda amaç, mesafeler arasında taşınan yüklerin hem dağılma bozulmalara karşı hem de iklim koşullarına karşı güvende olmasıdır. Ulusal ve Uluslararası yük taşımacılığının en etkili yardımcısı yük konteynerleridir. Mevsim koşullarına göre dizayn edilerek mal güvenliği sağlamaktadır. Yük konteyneri satış noktası arayanlar için en yakın adres urskonteyner.com olarak çalışmaktadır. 
 
Yük Konteyneri Nereden Alınır?

Ulusal ve Uluslararası taşımacılık alanında en güvenli hizmet ürünü yük konteyneridir. Siz de satılık yük konteyneri arıyorsanız URS Konteyner adresini hemen ziyaret edebilirsiniz. 10 yılın sektör tecrübesi, kalite ve donanım özellikleriyle hizmet vermeye devam etmektedir. Yük konteynerleri gemi taşımacılığında kullanılan özelliklerine göre son derece sağlam ve dayanıklı hizmet ekipmanıdır.

Satılık yük konteyneri ihtiyacı olanlar bulunduğu yerden internet erişimi sağlayabilir, konteyner siparişi verebilir. Her işe uygun satılık yük konteyneri isteyenlerin konteynerlerini adresine ulaştırmaktadır. Urskonteyner.com bu konuda güvenle hizmet alarak, her işe uygun donanımda konteyner bulabileceğiniz güven adresinizdir.

Bir birinden özel üretimli konteynerler, ihtiyacı olanların tercihi olarak satışta bulunmaktadır. Siz de vakit kaybetmeden siteye erişim sağlayabilir, WhatssAp iletişimi kurabilirsiniz. Firma uzmanlarının en kısa sürede sorularınıza cevap vererek konteyner ihtiyaçlarınızı karşılayacağından emin olabilirsiniz.

Web Sitemiz : https://www.urskonteyner.com/
Adres: Hadımköy Yolu Üzeri Terme Sk. No:4 Ömerli Kiptaş 2 Konutları B8 Blok D:33 Arnavutköy/Ömerli/İSTANBUL
Telefon & WhatsApp: 0532 693 4499
Telefon: 0553 268 8405

4
Netkreatif Bilişim Teknolojileri, 15 Mayıs 2021 tarihinde kurulmuş olan aktif olarak hosting, web tasarım ve seo alanlarında hizmet veren bir firmadır. Çağı yakalayan yenilikçi donanımlar ve teknolojiler ile müşterilerine en iyi deneyimi sunmaktadır.

Geniş ürün yelpazesi ile sizlerin internet ortamındaki ihtiyaçlarına hızlı ve yenilikçi çözümler sağlıyoruz.

Netkreatif'in yetenekli alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri, yöneticileri ve destek takımı işletmenizin ihtiyaçlarına çözüm sağlamak için buradalar.

Herhangi bir sorunda destek kanallarımızdan bizlere ulaşarak anında destek alabilirsiniz. Müşterilerimize 7/24 aktif bir şekilde premium özel destek sunuyoruz.

Güçlü sunucularımız ile verilerinizi en üst düzeyde saklıyoruz. Netkreatif olarak barındırdığımız site ve sunucular için %99.6 uptime garanti eder. Sunucularımız üstün 4 noktadan yedekli internet bağlantısı ve üst düzey güvenliğe sahip Turkcell verimerkezinde barınmaktadır.

Netkreatif Bilişim Teknolojileri her zaman en iyi hizmeti sunmak adına büyük ve sağlam adımlar atarak sektörde ilerlemektedir. Ülkemize yeni nesil teknolojiler sağlıyor ve ülke ekonomisine can veriyoruz.

Web Sitemiz : https://netkreatif.com.tr
Instagram : https://instagram.com/netkreatif.com.tr
Twitter : https://twitter.com/netkreatif
Telefon & Whatsapp : 0850 308 11 53

Pages: [1]